za 09:00 - race 109 - [953] DOnerv C4+ voorwedstrijd 1

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
kwalificatie
1.PROPetite Elite[4]02:13,95(1)04:35,48(1)FA
 Milou Dijk02:21,53
2.BORNAVIOD[3]02:15,82(2)04:36,07(2)FA
 Cecile Gunsing02:20,25+0,59
3.ORCRowmance[5]02:22,61(3)04:52,16(3)FB
 Michelle Coret02:29,55+16,68
4.NERDames 7[7]02:25,05(4)04:57,71(4)FC
 Robin te Roller02:32,66+22,23
5.NJONjord 2[2]02:29,61(6)05:03,54(5)FC
 Nadine Groos02:33,93+28,06
6.SKADames 13[6]02:26,44(5)05:06,42(6)FC
 Estrella Both02:39,98+30,94

za 09:05 - race 110 - [953] DOnerv C4+ voorwedstrijd 2

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
kwalificatie
1.AEGAegir 4[7]02:15,00(1)04:35,40(1)FA
 Marije Zijlstra02:20,40
2.VIDVidar D2[3]02:26,98(2)04:59,76(2)FC
 Sara Breunissen02:32,78+24,36
3.NERDames 6[2]02:31,11(3)05:06,13(3)FC
 Lotte Huisjes02:35,02+30,73
4.TRIDames 11'22[6]02:38,42(5)05:12,59(4)FD
 Sophie Vissers02:34,17+37,19
5.NERDames 5[4]02:36,58(4)05:17,47(5)FD
 Catherine Hermans02:40,89+42,07

za 09:10 - race 111 - [953] DOnerv C4+ voorwedstrijd 3

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
kwalificatie
1.ASORegenboot[2]02:17,23(1)04:45,43(1)FA
 Tamar Hagelen02:28,20
2.ORCBoegbeeldig[3]02:18,68(2)04:46,14(2)FB
 Julie Kannegieter02:27,46+0,71
3.OKE112 bootgeval[6]02:20,36(3)04:49,78(3)FB
 Maartje van Dijk02:29,42+4,35
4.GYAFront Row![7]02:24,95(4)04:54,59(4)FB
 Aniek Bouhuis02:29,64+9,16
5.NJONjord 9[5]02:31,54(5)05:15,69(5)FD
 Sylvana Martina02:44,15+30,26
6.TRIDames 15'22[4]02:41,74(6)05:29,87(6)FD
 Claudi Boerkamp02:48,13+44,44

za 09:15 - race 112 - [953] DOnerv C4+ voorwedstrijd 4

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
kwalificatie
1.PHOAd Phundum[5]02:20,29(2)04:44,72(1)FA
 Willemijn Rademaker02:24,43
2.ARGArgo 3[6]02:18,39(1)04:46,08(2)FA
 Ambre Charles02:27,69+1,36
3.GYALeva Tuas[2]02:22,01(4)04:52,19(3)FB
 Aimée de Vries02:30,18+7,47
4.LAGDames 8[3]02:24,38(5)04:55,05(4)FB
 Elske Schat02:30,67+10,33
5.AEGAegir 8[7]02:21,43(3)04:56,18(5)FC
 Annabel Gerrits02:34,75+11,46
6.GYAElektra[4]02:34,72(6)05:14,74(6)FD
 Hanna Hage02:40,02+30,02

za 14:28 - race 150 - [953] DOnerv C4+ D-finale

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
verschil
1.TRIDames 11'22[4]02:20,99(1)04:43,46(1)
 Sophie Vissers02:22,47
2.GYAElektra[5]02:23,52(2)05:01,33(2)
 Hanna Hage02:37,81+17,87
3.NERDames 5[6]02:42,81(3)05:26,08(3)
 Catherine Hermans02:43,27+42,62
4.NJONjord 9[3]02:56,02(4)05:39,42(4)
 Sylvana Martina02:43,40+55,96
TRIDames 15'22 niet gestart
 Claudi Boerkamp

za 14:33 - race 151 - [953] DOnerv C4+ C-finale

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
verschil
1.NERDames 7[4]02:18,51(1)04:47,51(1)
 Robin te Roller02:29,00
2.VIDVidar D2[6]02:18,70(2)04:49,65(2)
 Sara Breunissen02:30,95+2,14
3.AEGAegir 8[5]02:31,73(3)05:06,96(3)
 Annabel Gerrits02:35,23+19,45
4.SKADames 13[2]02:35,76(4)05:16,29(4)
 Estrella Both02:40,53+28,78
5.NERDames 6[7]02:39,84(5)05:30,89(5)
 Lotte Huisjes02:51,05+43,38
6.NJONjord 2[3]02:57,98(6)06:07,07(6)
 Nadine Groos03:09,09+1:19,56

za 14:38 - race 152 - [953] DOnerv C4+ B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
verschil
1.ORCBoegbeeldig[4]02:15,86(1)04:43,80(1)
 Julie Kannegieter02:27,94
2.GYALeva Tuas[6]02:19,50(2)04:49,35(2)
 Aimée de Vries02:29,85+5,55
3.ORCRowmance[3]02:26,62(4)04:56,01(3)
 Michelle Coret02:29,39+12,21
4.GYAFront Row![2]02:25,35(3)04:57,67(4)
 Aniek Bouhuis02:32,32+13,87
5.LAGDames 8[7]02:33,35(6)05:07,06(5)
 Elske Schat02:33,71+23,26
6.OKE112 bootgeval[5]02:31,49(5)05:15,68(6)
 Maartje van Dijk02:44,19+31,88

za 14:43 - race 153 - [953] DOnerv C4+ A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
verschil
1.BORNAVIOD[6]02:14,60(3)04:33,13(1)
 Cecile Gunsing02:18,53
2.PROPetite Elite[4]02:12,99(2)04:33,43(2)
 Milou Dijk02:20,44+0,30
3.AEGAegir 4[5]02:12,34(1)04:36,70(3)
 Marije Zijlstra02:24,36+3,57
4.ASORegenboot[7]02:20,56(4)04:45,19(4)
 Tamar Hagelen02:24,63+12,06
5.PHOAd Phundum[3]02:21,98(5)04:54,91(5)
 Willemijn Rademaker02:32,93+21,78
6.ARGArgo 3[2]02:28,76(6)05:03,34(6)
 Ambre Charles02:34,58+30,21