8 naar 6 banen en verboden banen
Vanwege de weersomstandigheden is besloten om waar mogelijk races over 6 banen te varen in banen 3 t/m 8. Races for lanes over 7 of 8 banen worden 2 voorwedstrijden. Directe finales over 7 of 8 banen blijven directe finales. Banen 1 en 2 zijn - indien er de betreffende race niet in gestart wordt - verboden. Dit heeft effect op promotiecodes en starttijden. Kijk op de website en Time-Team voor meer informatie.
Finales M18 2x
M18 2x finale volgend op halve finale van gisteren: 2 laatst geplaatste ploegen A-finale schuiven door naar B-finale, laatst geplaatste ploegen B-finale schuiven door naar de C-finale.

zaterdag

15 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaDEj 8+voorwedstrijd 2[8]07:24,502e
Femke van der Laan
LAGLagaDEj 4+voorwedstrijd 2[6]08:18,301e
Paula Hamming
LAGLaga 2LHG 1xvoorwedstrijd 1[5]09:00,245e
Marnix Meersman
LAGLaga 1LHG 1xvoorwedstrijd 2[4]08:31,934e
Lukas Pragt
LAGLaga 3LDG 1xvoorwedstrijd 1[4]09:56,075e
Zola Zwerver
LAGLaga 2LDG 1xvoorwedstrijd 1[7]09:21,281e
Silke Tas
LAGLaga 1LDG 1xvoorwedstrijd 3[6]09:33,165e
Pauline Verkaik
LAGLagaDDev 2xvoorwedstrijd 2[8]07:40,741e
Annelinde van Bergen
LAGLagaLDEj 4*voorwedstrijd 1[2]07:50,983e
Sophie Busch
LAGLaga/SkadiLDDev 2xvoorwedstrijd 1[2]07:59,666e
Giulia Rolloos
LAGLagaLDDev 2xvoorwedstrijd 2[3]08:03,435e
Annabel Oggel
NERNereus/Thêta/LagaHE 4-voorwedstrijd 1[4]06:15,941e
Rik Rienks
NERNereus/LagaHE 4-voorwedstrijd 2[5]06:19,711e
Mick Makker
LAGLagaHE 4-voorwedstrijd 2[7]06:30,435e
Menno Bezema
LAGLagaHDev 4-voorwedstrijd 2[3]06:39,261e
Koen de Koningh
LAGLagaDE 2-voorwedstrijd 1[7]08:17,582e
Mela Sagasser
AEGAegir/LagaLHDev 2xvoorwedstrijd 1[6]07:21,035e
Wif Bronsgeest
LAGLagaLHDev 2xvoorwedstrijd 1[7]07:15,833e
Camiel Schreuder
LAGLaga 1HE 1xvoorwedstrijd 1[3]07:46,852e
Daan van Haasteren
LAGLaga 3HE 1xvoorwedstrijd 1[5]07:58,183e
Wytze de Vries
LAGLaga 2HE 1xvoorwedstrijd 2[4]07:56,176e
Jochem van der Ham
LAGLaga 4HE 1xvoorwedstrijd 2[6]07:47,124e
Philip den Bremer
LAGLagaHEj 8+voorwedstrijd 1[7]06:08,061e
Paolo Pantano
LAGLagaDDev 4-voorwedstrijd 2[6]07:13,461e
Rosalie Rietjens
LAGLagaLHEj 8+voorwedstrijd 1[6]06:20,211e
Willem Ooink
LAGLagaDEj 8+A-finale[6]06:59,376e
Femke van der Laan
LAGLagaDEj 4+A-finale[4]07:47,473e
Paula Hamming
LAGLaga 2LDG 1xA-finale[5]08:24,482e
Silke Tas
LAGLagaLDEj 4*A-finale[7]07:46,457e
Sophie Busch
LAGLagaDDev 2xA-finale[4]07:36,122e
Annelinde van Bergen
LAGLagaLHG 2-A-finale[5]07:29,182e
Mark Hofwegen
LAGLagaHE 4-B-finale[3]06:26,031e
Menno Bezema
NERNereus/LagaHE 4-A-finale[4]06:10,762e
Mick Makker
NERNereus/Thêta/LagaHE 4-A-finale[5]06:09,361e
Rik Rienks
LAGLagaHDev 4-A-finale[5]06:22,942e
Koen de Koningh
LAGLagaDE 2-A-finale[3]08:03,235e
Mela Sagasser
LAGLagaLHDev 2xA-finale[2]07:01,496e
Camiel Schreuder
LAGLaga 1HE 1xA-finale[7]07:30,778e
Daan van Haasteren
LAGLagaHEj 8+A-finale[5]06:02,492e
Paolo Pantano
SKOSkøll/Laga/Aegir/NereusDE 4xA-finale[4]06:38,141e
Bente Paulis
LAGLagaDDev 4-A-finale[4]07:07,462e
Rosalie Rietjens
LAGLagaLHEj 8+A-finale[5]06:13,655e
Willem Ooink

zondag

16 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 2HB 1xvoorwedstrijd 1[8]07:33,632e
Daan van Haasteren
LAGLaga 1HB 1xvoorwedstrijd 2[3]07:38,592e
Wytze de Vries
LAGLaga 1HE 2-voorwedstrijd 2[6]07:19,193e
Mark Hofwegen
KNRKNRB-combi 2DE 4xvoorwedstrijd 1[5]06:33,071e
Bente Paulis
LAGLaga 1LHB 1xvoorwedstrijd 1[4]07:45,624e
Marnix Meersman
LAGLaga 2LHB 1xvoorwedstrijd 1[6]07:45,825e
Diederik Adema
LAGLagaDB 1xvoorwedstrijd 1[7]did not finish
Jolie Tops
LAGLaga/Njord/ProteusHB 4+voorwedstrijd 1[5]06:51,901e
Haig Eyskens
LAGLagaLDE 4xRace For Lanes[5]07:05,754e
Pauline Verkaik
GYAGyas/Laga/AegirLHE 4xRace For Lanes[5]06:28,484e
Joris Kluvers
LAGLagaLHE 4xRace For Lanes[8]06:11,652e
Tim Winkel
LAGLagaDE 8+voorwedstrijd 1[5]06:38,664e
Rosalie Rietjens
KNRKNRB-combi 2DE 8+voorwedstrijd 2[3]06:15,711e
Anne-Eva Petersen
NERNereus-combiHE 8+voorwedstrijd 1[4]06:00,603e
Jasper Joordens
LEYLeythe-combiHE 8+voorwedstrijd 1[6]05:33,612e
Theis Hagemeister
LAGLaga 2HE 8+voorwedstrijd 2[5]05:52,253e
Koen de Koningh
LAGLaga 1HE 8+voorwedstrijd 2[6]06:01,175e
Roelant Feldbrugge
LAGLaga 1DE 2xVoorwedstrijd 2[6]07:49,124e
Maartje Duzijn
LAGLaga 2LDE 1xvoorwedstrijd 1[4]08:15,293e
Lieke Michielsen
LAGLaga 1LDE 1xvoorwedstrijd 2[4]08:56,806e
Zola Zwerver
LAGLagaDB 8+voorwedstrijd 2[5]06:58,232e
Femke van der Laan
LAGMecanooBedr 8+Final A[3]08:18,375e
LAGDamenBedr 8+Final A[4]06:50,282e
LAGTBIBedr 8+Final A[5]07:20,834e
DUDDudok/Pantha Rei/LagaBedr 8+Final A[6]06:36,831e
Ingeborg Dijkstra
LAGTWDBedr 8+Final A[7]06:58,143e
LAGLaga 2HB 1xA-finale[4]did not finish
Daan van Haasteren
LAGLaga 1HB 1xA-finale[7]07:47,553e
Wytze de Vries
LAGLaga 1HE 2-A-finale[8]07:19,726e
Mark Hofwegen
LAGLaga/AegirHG 4-A-finale[5]06:11,452e
Ben Bakker
LAGLagaLHB 4+A-finale[6]06:59,672e
Tiis van der Werf
KNRKNRB-combi 2DE 4xA-finale[5]06:25,662e
Bente Paulis
LAGLagaDG 4-A-finale[8]07:01,942e
Rosalie Rietjens
SKASkadi/Njord/LagaDG 4+A-finale[5]07:59,626e
Senna Limburg
LAGLagaDG 4+A-finale[8]07:43,502e
Paula Hamming
LAGLaga/Njord/ProteusHB 4+A-finale[5]06:53,482e
Haig Eyskens
KNRKNRB-combi 2DE 8+A-finale[6]06:11,092e
Anne-Eva Petersen
LAGLaga 1HE 8+B-finale[5]05:59,602e
Roelant Feldbrugge
LAGLaga 2HE 8+A-finale[3]05:51,365e
Koen de Koningh
LEYLeythe-combiHE 8+A-finale[4]05:38,761e
Theis Hagemeister
NERNereus-combiHE 8+A-finale[8]06:03,036e
Jasper Joordens
LAGLagaLDE 4xA-finale[8]07:05,505e
Pauline Verkaik
GYAGyas/Laga/AegirLHE 4xA-finale[4]06:24,705e
Joris Kluvers
LAGLagaLHE 4xA-finale[5]06:07,332e
Tim Winkel
NJONjord/LagaHG 4+A-finale[6]06:29,472e
Rafaël van Hees
LAGLagaLDB 4*A-finale[7]07:43,025e
Sophie Busch
AEGAegir/LagaLHB 2xA-finale[7]07:10,025e
Wif Bronsgeest
LAGLagaLHE 8+A-finale[5]06:16,654e
Tiis van der Werf
LAGLagaDB 8+A-finale[7]06:47,231e
Femke van der Laan
LAGLaga 2LDE 1xA-finale[8]07:56,803e
Lieke Michielsen