8 naar 6 banen en verboden banen
Vanwege de weersomstandigheden is besloten om waar mogelijk races over 6 banen te varen in banen 3 t/m 8. Races for lanes over 7 of 8 banen worden 2 voorwedstrijden. Directe finales over 7 of 8 banen blijven directe finales. Banen 1 en 2 zijn - indien er de betreffende race niet in gestart wordt - verboden. Dit heeft effect op promotiecodes en starttijden. Kijk op de website en Time-Team voor meer informatie.
Finales M18 2x
M18 2x finale volgend op halve finale van gisteren: 2 laatst geplaatste ploegen A-finale schuiven door naar B-finale, laatst geplaatste ploegen B-finale schuiven door naar de C-finale.

zaterdag

15 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirDEj 8+voorwedstrijd 2[5]07:24,973e
Anna Koopmans
AEGAegir 4HEj 4+voorwedstrijd 1[5]07:45,305e
Ruben Van de Ven
AEGAegir 2HEj 4+voorwedstrijd 1[7]07:31,372e
Joris Pereboom
GYAGyas/AegirHEj 4+voorwedstrijd 2[5]07:50,407e
Jelle Koopman
AEGAegir 1HEj 4+voorwedstrijd 2[7]07:33,764e
Gerard Houwink
AEGAegir/GyasDEj 4+voorwedstrijd 2[7]08:30,003e
Hilde Rixt Veldhuis
GYAGyas/AegirHE 2xRace For Lanes[2]06:35,972e
Luuk Adema
AEGAegirDDev 2xvoorwedstrijd 1[4]08:16,447e
Inge Hadders
EUREuros/AegirDDev 2xvoorwedstrijd 1[7]07:52,585e
Rosa Brouwers
AEGAegir 1DE 1xvoorwedstrijd 1[6]08:46,287e
Julia Laninga
AEGAegir 2DE 1xvoorwedstrijd 2[7]08:21,135e
Juliette van Beek
AEGAegirLDEj 4*voorwedstrijd 2[2]07:56,144e
Betty Lahr
AEGAegirHE 2-voorwedstrijd 2[4]07:16,902e
Bas Fluitman
AEGAegir/HoopLDE 2xRace For Lanes[4]07:48,794e
Roos Duijn
AEGAegirHDev 4-voorwedstrijd 1[6]06:38,342e
Brandus Adema
AEGAegir/LagaLHDev 2xvoorwedstrijd 1[6]07:21,035e
Wif Bronsgeest
AEGAegirHE 1xvoorwedstrijd 2[2]07:35,273e
Paul Zwanikken
AEGAegirLHDev 4-voorwedstrijd 2[5]06:47,615e
Stijn Wijnen
AEGAegirDDev 4-voorwedstrijd 1[7]07:18,073e
Eline Cox
AEGAegirHDev 2xvoorwedstrijd 2[7]06:58,852e
Jordy Leusink
AEGAegirDEj 8+A-finale[2]06:54,612e
Anna Koopmans
AEGAegir 1HEj 4+A-finale[1]07:07,548e
Gerard Houwink
AEGAegir 2HEj 4+A-finale[6]07:04,737e
Joris Pereboom
AEGAegir/GyasDEj 4+A-finale[2]08:02,386e
Hilde Rixt Veldhuis
GYAGyas/AegirHE 2xA-finale[5]06:27,442e
Luuk Adema
AEGAegirLDEj 4*A-finale[8]07:48,368e
Betty Lahr
AEGAegirHE 2-A-finale[3]07:18,085e
Bas Fluitman
AEGAegirLHEj 4+A-finale[6]07:15,135e
Victor Schop
AEGAegir/HoopLDE 2xA-finale[6]07:31,093e
Roos Duijn
AEGAegirHDev 4-A-finale[3]06:26,444e
Brandus Adema
AEGAegirHE 1xA-finale[8]07:19,292e
Paul Zwanikken
SKOSkøll/Laga/Aegir/NereusDE 4xA-finale[4]06:38,141e
Bente Paulis
AEGAegirDDev 4-A-finale[7]07:03,271e
Eline Cox
AEGAegirHDev 2xA-finale[3]06:56,245e
Jordy Leusink

zondag

16 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirHGb 4-voorwedstrijd 1[6]06:20,182e
Brandus Adema
KNRKNRB-combi 2DE 4xvoorwedstrijd 1[5]06:33,071e
Bente Paulis
AEGAegirDB 1xvoorwedstrijd 2[3]08:28,963e
Julia Laninga
AEGAegir 1LDB 1xvoorwedstrijd 1[6]09:02,324e
Roma Kloosterman
AEGAegirLHGb 4-voorwedstrijd 1[7]06:38,111e
Stijn Wijnen
AEGAegir 1HB 4+voorwedstrijd 1[3]06:58,894e
Gerard Houwink
AEGAegir 2HB 4+voorwedstrijd 1[4]06:53,042e
Joris Pereboom
AEGAegir 3HB 4+voorwedstrijd 1[6]06:59,255e
Ruben Van de Ven
GYAGyas/AegirHB 4+voorwedstrijd 2[7]07:15,336e
Jelle Koopman
AEGAegirHE 2xvoorwedstrijd 2[5]06:49,903e
Jordy Leusink
SAUSaurus/Phocas/Aegir/OkeanosLDE 4xRace For Lanes[4]06:51,032e
Aurianne Puts
GYAGyas/Laga/AegirLHE 4xRace For Lanes[5]06:28,484e
Joris Kluvers
SKASkadi/AegirDE 8+voorwedstrijd 2[4]06:39,134e
Eline Cox
LEYLeythe-combiHE 8+voorwedstrijd 1[6]05:33,612e
Theis Hagemeister
AEGAegirLDGb 2xvoorwedstrijd 3[5]08:18,776e
Betty Lahr
AEGAegirDB 2xvoorwedstrijd 1[4]08:07,594e
Inge Hadders
AEGAegirHGb 4-A-finale[4]06:24,224e
Brandus Adema
LAGLaga/AegirHG 4-A-finale[5]06:11,452e
Ben Bakker
AEGAegirLHB 4+A-finale[5]07:06,105e
Victor Schop
KNRKNRB-combi 2DE 4xA-finale[5]06:25,662e
Bente Paulis
AEGAegirDB 1xA-finale[3]08:26,581e
Julia Laninga
AEGAegirDG 4-A-finale[4]06:58,701e
Eline Cox
AEGAegirLHGb 4-A-finale[5]06:41,285e
Stijn Wijnen
AEGAegirHE 2xA-finale[8]07:06,846e
Jordy Leusink
AEGAegir/GyasDB 4+A-finale[5]07:57,657e
Hilde Rixt Veldhuis
AEGAegir 2HB 4+A-finale[4]06:54,874e
Joris Pereboom
LEYLeythe-combiHE 8+A-finale[4]05:38,761e
Theis Hagemeister
SAUSaurus/Phocas/Aegir/OkeanosLDE 4xA-finale[7]06:48,622e
Aurianne Puts
GYAGyas/Laga/AegirLHE 4xA-finale[4]06:24,705e
Joris Kluvers
AEGAegir/ArgoLHB 8+A-finale[6]06:25,708e
Stijn Wijnen
AEGAegir/LagaLHB 2xA-finale[7]07:10,025e
Wif Bronsgeest
AEGAegir 2HE 1xA-finale[5]07:32,037e
Paul Zwanikken