zaterdag

3 juli 2021

ploeg
slag
veldracetijdbaan
NERNereusLHB 8+voorwedstrijd 1za 09:00[5]
Bauke van Breukelen
NERNereusLDB 4*voorwedstrijd 1za 09:18[6]
Anna Sas
NERNereusHB 8+voorwedstrijd 1za 09:36[5]
Norbert Bolier
NERNereus/OrcaLDG 2xrace for lanesza 09:48[7]
Rosa Brouwers
NERNereusLHB 8+A-finaleza 11:06[4]
Bauke van Breukelen
NERNereusHB 8+A-finaleza 11:42[4]
Norbert Bolier
NERNereus/OrcaLDG 2xA-finaleza 11:48[4]
Rosa Brouwers
NERNereusDG 2xvoorwedstrijd 1za 12:48[3]
Yumiko Van Diest
NERNereus 4HB 2xvoorwedstrijd 2za 14:30[7]
Robert Keulen
NERNereus 3HB 2xvoorwedstrijd 3za 14:36[5]
Thomas Guntenaar
NERNereus 1HB 2xvoorwedstrijd 3za 14:36[7]
Ted Derk de Kruijk
NERNereus/TritonDB 4+voorwedstrijd 1za 14:42[4]
Aida Cosijn Diez
NERNereus 2HE 4xrace for lanesza 14:54[7]
Alexander Jeremijenko
NERNereusDG 2xA-finaleza 15:24[3]
Yumiko Van Diest
NERNereus 4HB 2xC-finaleza 16:30[2]
Robert Keulen
NERNereus 3HB 2xC-finaleza 16:30[7]
Thomas Guntenaar
NERNereus 1HB 2xA-finaleza 16:42[4]
Ted Derk de Kruijk
NERNereus/TritonDB 4+A-finaleza 16:54[2]
Aida Cosijn Diez
NERNereus 2HE 4xA-finaleza 17:00[3]
Alexander Jeremijenko

zondag

4 juli 2021

ploeg
slag
veldracetijdbaan
NERNereus 1HE 8+voorwedstrijd 1zo 08:30[2]
Jaap Worm
NERNereus 3HE 8+voorwedstrijd 1zo 08:30[7]
Norbert Bolier
NERNereus/Triton/Skadi/NjordDE 8+voorwedstrijd 1zo 08:42[6]
Meike Kroezen
NERNereus/AegirDE 8+voorwedstrijd 2zo 08:48[5]
Kiene Remijn
NERNereusDE 8+voorwedstrijd 2zo 08:48[7]
Roos Algera
NERNereus 2LHE 8+voorwedstrijd 2zo 09:00[3]
Bauke van Breukelen
AEGAegir/Nereus/OrcaLDE 4xrace for laneszo 09:06[6]
Rosa Brouwers
NERNereus 2HE 2xrace for laneszo 10:30[2]
Alexander Jeremijenko
NERNereus 3HE 2xrace for laneszo 10:30[4]
Willem Buist
NERNereus 4HE 2xrace for laneszo 10:30[7]
Ted Derk de Kruijk
NERNereus 1HE 8+A-finalezo 10:42[6]
Jaap Worm
NERNereus 3HE 8+A-finalezo 10:42[8]
Norbert Bolier
NERNereus/Triton/Skadi/NjordDE 8+B-finalezo 10:48[6]
Meike Kroezen
NERNereusDE 8+A-finalezo 10:54[5]
Roos Algera
NERNereus/AegirDE 8+A-finalezo 10:54[7]
Kiene Remijn
NERNereus 2LHE 8+A-finalezo 11:06[6]
Bauke van Breukelen
AEGAegir/Nereus/OrcaLDE 4xA-finalezo 11:24[4]
Rosa Brouwers
NERNereus 2HE 2xA-finalezo 12:48[2]
Alexander Jeremijenko
NERNereus 3HE 2xA-finalezo 12:48[3]
Willem Buist
NERNereus 4HE 2xA-finalezo 12:48[8]
Ted Derk de Kruijk
NERJoseph SkullHB 1xvoorwedstrijd 1zo 13:24[6]
Nereus