zo 09:36 - race 212 - [108] LDB 1x voorwedstrijd 1

1e, 2e en 2 tijdsnelste 3en => FA, overige 3en, 4e, 5e en tijdsnelste 6e => FB, overige => FC

baancodeploeg
slag
[1]ASODebra de Lange
 Asopos 1
[2]EURMaureen Verhoeven
 Euros 2
[3]THEEline Vos
 Thêta
[4]ARGSara Almeloo
 Argo 2
[5]ARGSimone Tromp
 Argo 1
[6]LAGPuck Pentenga
 Laga
[7]TRIMaaike Wulfse
 Triton
[8]NJOMeike van der Heide
 Njord

zo 09:42 - race 213 - [108] LDB 1x voorwedstrijd 2

1e, 2e en 2 tijdsnelste 3en => FA, overige 3en, 4e, 5e en tijdsnelste 6e => FB, overige => FC

baancodeploeg
slag
[1]PROIsabel Goes
 Proteus 3
[2]BEARobin Hofmeester
 Beatrix
[3]ORCIsa Lengkeek
 Orca 2
[4]MAAAnne Koolhaas
 Maas
[5]ASOBente Roelofs
 Asopos 3
[6]VIDSara Brzeski
 Vidar 2
[7]PRONynke Meesters
 Proteus 1
[8]PHOMerijn Mulder
 Phocas 2

zo 09:48 - race 214 - [108] LDB 1x voorwedstrijd 3

1e, 2e en 2 tijdsnelste 3en => FA, overige 3en, 4e, 5e en tijdsnelste 6e => FB, overige => FC

baancodeploeg
slag
[1]ASORianne de Jonge
 Asopos 2
[2]SKOClaire Fleming
 Skøll
[3]PHOSophie Tooten
 Phocas 3
[4]ARGAlisha Teerink
 Argo 3
[5]PROMartine Kamminga
 Proteus 2
[6]VIDAlex Supit
 Vidar 1
[7]EURJuliette Geurts
 Euros 1
[8]ORCAnne Wouda
 Orca 1

zo 11:54 - race 233 - [108] LDB 1x C-finale

baancodeploeg
slag
[1]ASORianne de Jonge
 Asopos 2
[2]ORCAnne Wouda
 Orca 1
[3]ASODebra de Lange
 Asopos 1
[4]LAGPuck Pentenga
 Laga
[5]PROIsabel Goes
 Proteus 3
[6]ASOBente Roelofs
 Asopos 3
[7]ORCIsa Lengkeek
 Orca 2
[8]ARGSimone Tromp
 Argo 1

zo 12:00 - race 234 - [108] LDB 1x B-finale

baancodeploeg
slag
[2]NJOMeike van der Heide
 Njord
[3]SKOClaire Fleming
 Skøll
[4]PHOMerijn Mulder
 Phocas 2
[5]TRIMaaike Wulfse
 Triton
[6]MAAAnne Koolhaas
 Maas
[7]PROMartine Kamminga
 Proteus 2

zo 12:06 - race 235 - [108] LDB 1x A-finale

baancodeploeg
slag
[1]ARGSara Almeloo
 Argo 2
[2]ARGAlisha Teerink
 Argo 3
[3]VIDSara Brzeski
 Vidar 2
[4]VIDAlex Supit
 Vidar 1
[5]BEARobin Hofmeester
 Beatrix
[6]THEEline Vos
 Thêta
[7]EURMaureen Verhoeven
 Euros 2
[8]EURJuliette Geurts
 Euros 1