zaterdag

3 juli 2021

ploeg
slag
veldracetijdbaan
NJONjordLHB 8+voorwedstrijd 1za 09:00[2]
Ruben Kouwenhoven
NJONjordLDB 4*voorwedstrijd 3za 09:30[6]
Nina Baltus
NJONjordHB 8+voorwedstrijd 1za 09:36[3]
Rutger Berger
NJONjordLDG 2xrace for lanesza 09:48[4]
Meike van der Heide
TRITriton/Njord/OrcaLHE 4xrace for lanesza 09:54[5]
Koen van Brussel
NJONjordLHB 8+A-finaleza 11:06[7]
Ruben Kouwenhoven
NJONjordLDB 4*A-finaleza 11:30[3]
Nina Baltus
NJONjordHB 8+A-finaleza 11:42[7]
Rutger Berger
NJONjordLDG 2xA-finaleza 11:48[2]
Meike van der Heide
TRITriton/Njord/OrcaLHE 4xA-finaleza 11:54[5]
Koen van Brussel
NJONjordDG 2xvoorwedstrijd 1za 12:48[2]
Margot Leeuwenburgh
NJONjord/MaasDG 2xvoorwedstrijd 1za 12:48[4]
Nina Loos
RIJRijnland/NjordHG 2xvoorwedstrijd 1za 13:12[4]
Lucas Veldmaat
NJONjord 1HB 4+voorwedstrijd 2za 13:54[3]
Jan Barnard
NJONjord 2HB 4+voorwedstrijd 2za 13:54[6]
Christian Mukanyangezi
NJONjordDB 8+voorwedstrijd 1za 14:06[5]
Megan van Beelen
NJONjord/SkadiDB 4+voorwedstrijd 1za 14:42[3]
Meike Kroezen
NJONjordDB 4+voorwedstrijd 2za 14:48[7]
Berber Kommerij
NJONjord/MaasDG 2xB-finaleza 15:18[5]
Nina Loos
NJONjordDG 2xA-finaleza 15:24[1]
Margot Leeuwenburgh
RIJRijnland/NjordHG 2xA-finaleza 15:48[6]
Lucas Veldmaat
NJONjord 1HB 4+B-finaleza 16:00[6]
Jan Barnard
NJONjord 2HB 4+A-finaleza 16:06[3]
Christian Mukanyangezi
NJONjordDB 8+A-finaleza 16:24[2]
Megan van Beelen
NJONjord/SkadiDB 4+A-finaleza 16:54[1]
Meike Kroezen
NJONjordDB 4+A-finaleza 16:54[4]
Berber Kommerij

zondag

4 juli 2021

ploeg
slag
veldracetijdbaan
NJONjordHE 8+voorwedstrijd 1zo 08:30[4]
Rutger Berger
NERNereus/Triton/Skadi/NjordDE 8+voorwedstrijd 1zo 08:42[6]
Meike Kroezen
NJONjordDE 8+voorwedstrijd 2zo 08:48[4]
Megan van Beelen
NJONjordLHE 8+voorwedstrijd 1zo 08:54[6]
Ruben Kouwenhoven
NJONjord/TritonLHE 8+voorwedstrijd 2zo 09:00[4]
Koen van Brussel
NJOStijn MeijerLHB 1xvoorwedstrijd 2zo 09:24[4]
Njord
NJOMeike van der HeideLDB 1xvoorwedstrijd 1zo 09:36[8]
Njord
NJOHannah OtterlooLDG 1xvoorwedstrijd 2zo 10:00[7]
Njord
RIJRijnland/NjordHE 2xrace for laneszo 10:30[3]
Lucas Veldmaat
NJONjordHE 8+B-finalezo 10:36[6]
Rutger Berger
NERNereus/Triton/Skadi/NjordDE 8+B-finalezo 10:48[6]
Meike Kroezen
NJONjordDE 8+A-finalezo 10:54[6]
Megan van Beelen
NJONjordLHE 8+B-finalezo 11:00[4]
Ruben Kouwenhoven
NJONjord/TritonLHE 8+A-finalezo 11:06[4]
Koen van Brussel
NJOStijn MeijerLHB 1xA-finalezo 11:42[3]
Njord
NJOMeike van der HeideLDB 1xB-finalezo 12:00[2]
Njord
NJOHannah OtterlooLDG 1xA-finalezo 12:18[3]
Njord
RIJRijnland/NjordHE 2xA-finalezo 12:48[4]
Lucas Veldmaat
NJONjord 1DG 2-race for laneszo 13:18[6]
Jody de Jong
NJONjord 2DG 2-race for laneszo 13:18[7]
Daphne Koetsier
NJOMargot LeeuwenburghDG 1xvoorwedstrijd 2zo 14:00[3]
Njord 1
NJOElke SandersDG 1xvoorwedstrijd 2zo 14:00[6]
Njord 3
NJOJenny HuizingDG 1xvoorwedstrijd 2zo 14:00[7]
Njord 2
NJONjordDGb 4-voorwedstrijd 2zo 14:12[5]
Berber Kommerij
NJONjordHGb 4-voorwedstrijd 2zo 15:00[7]
Tijs de Koningh
NJONjordHG 4-A-finalezo 15:06[8]
Casper Reinders
NJOMargot LeeuwenburghDG 1xA-finalezo 15:24[5]
Njord 1
NJOJenny HuizingDG 1xA-finalezo 15:24[6]
Njord 2
NJONjordDGb 4-A-finalezo 15:30[7]
Berber Kommerij