zaterdag

3 juli 2021

ploeg
slag
veldracetijdbaan
TRITritonLHB 8+voorwedstrijd 2za 09:06[3]
Sibren Dieters
TRITritonLDB 4*voorwedstrijd 1za 09:18[4]
Wieke Leenhouts
SKASkadi/Laga/TritonLDB 4*voorwedstrijd 2za 09:24[4]
Florine Vermeer
TRITritonHB 8+voorwedstrijd 1za 09:36[1]
Hugo Kuipers
TRITriton/Njord/OrcaLHE 4xrace for lanesza 09:54[5]
Koen van Brussel
TRITriton 1DB 2xvoorwedstrijd 1za 10:00[4]
Lis Verouden
TRITriton 2DB 2xvoorwedstrijd 1za 10:00[7]
Marlies Bune
TRITritonLHB 8+A-finaleza 11:06[5]
Sibren Dieters
SKASkadi/Laga/TritonLDB 4*B-finaleza 11:24[8]
Florine Vermeer
TRITritonLDB 4*A-finaleza 11:30[2]
Wieke Leenhouts
TRITritonHB 8+A-finaleza 11:42[1]
Hugo Kuipers
TRITriton/Njord/OrcaLHE 4xA-finaleza 11:54[5]
Koen van Brussel
TRITriton 2DB 2xA-finaleza 12:12[3]
Marlies Bune
TRITriton 1DB 2xA-finaleza 12:12[6]
Lis Verouden
TRITritonLDB 2xvoorwedstrijd 2za 13:06[3]
Maaike Wulfse
TRITriton 1HG 2xvoorwedstrijd 1za 13:12[5]
Hidde van de Beek
TRITriton 2HG 2xvoorwedstrijd 2za 13:18[7]
Jaap Schenck
TRITriton 1HB 4+voorwedstrijd 2za 13:54[5]
Matthijs Crouwers
SKASkadi/TritonHB 4+voorwedstrijd 3za 14:00[2]
Lukas Borgers
TRITritonDB 8+voorwedstrijd 2za 14:12[3]
Cia Veendorp
TRITriton 3HB 2xvoorwedstrijd 1za 14:24[3]
Malte Stuhlmacher
TRITriton 1HB 2xvoorwedstrijd 1za 14:24[5]
Pim van der Zwan
TRITriton 4HB 2xvoorwedstrijd 2za 14:30[2]
Jacco Broeren
NERNereus/TritonDB 4+voorwedstrijd 1za 14:42[4]
Aida Cosijn Diez
TRITritonLDB 2xA-finaleza 15:36[8]
Maaike Wulfse
TRITriton 2HG 2xA-finaleza 15:48[1]
Jaap Schenck
TRITriton 1HG 2xA-finaleza 15:48[2]
Hidde van de Beek
TRITriton 1HB 4+B-finaleza 16:00[3]
Matthijs Crouwers
SKASkadi/TritonHB 4+A-finaleza 16:06[2]
Lukas Borgers
TRITritonDB 8+B-finaleza 16:18[8]
Cia Veendorp
TRITriton 1HB 2xB-finaleza 16:36[8]
Pim van der Zwan
TRITriton 4HB 2xA-finaleza 16:42[5]
Jacco Broeren
TRITriton 3HB 2xA-finaleza 16:42[7]
Malte Stuhlmacher
NERNereus/TritonDB 4+A-finaleza 16:54[2]
Aida Cosijn Diez

zondag

4 juli 2021

ploeg
slag
veldracetijdbaan
TRITritonHE 8+voorwedstrijd 2zo 08:36[3]
Hugo Kuipers
TRITriton/Willem IIIHE 8+voorwedstrijd 2zo 08:36[5]
Pieter van Veen
NERNereus/Triton/Skadi/NjordDE 8+voorwedstrijd 1zo 08:42[6]
Meike Kroezen
TRITritonDE 8+voorwedstrijd 2zo 08:48[6]
Bo den Hond
NJONjord/TritonLHE 8+voorwedstrijd 2zo 09:00[4]
Koen van Brussel
TRITritonLHE 8+voorwedstrijd 2zo 09:00[5]
Sibren Dieters
LAGLaga/Triton/PhocasLHE 8+voorwedstrijd 2zo 09:00[6]
Robbert Schouten
TRIMaaike WulfseLDB 1xvoorwedstrijd 1zo 09:36[7]
Triton
TRIAgnes LanooijLDG 1xvoorwedstrijd 2zo 10:00[4]
Triton
TRITriton 2LHB 2xvoorwedstrijd 2zo 10:24[2]
Malte Stuhlmacher
TRITriton 1LHB 2xvoorwedstrijd 2zo 10:24[3]
Jacco Broeren
TRITritonHE 2xrace for laneszo 10:30[5]
Ben van Brussel
TRITritonHE 8+A-finalezo 10:42[3]
Hugo Kuipers
TRITriton/Willem IIIHE 8+A-finalezo 10:42[4]
Pieter van Veen
NERNereus/Triton/Skadi/NjordDE 8+B-finalezo 10:48[6]
Meike Kroezen
TRITritonDE 8+A-finalezo 10:54[8]
Bo den Hond
LAGLaga/Triton/PhocasLHE 8+B-finalezo 11:00[5]
Robbert Schouten
NJONjord/TritonLHE 8+A-finalezo 11:06[4]
Koen van Brussel
TRITritonLHE 8+A-finalezo 11:06[7]
Sibren Dieters
TRIMaaike WulfseLDB 1xB-finalezo 12:00[5]
Triton
TRIAgnes LanooijLDG 1xB-finalezo 12:12[5]
Triton
TRITriton 2LHB 2xA-finalezo 12:42[3]
Malte Stuhlmacher
TRITriton 1LHB 2xA-finalezo 12:42[4]
Jacco Broeren
TRITritonHE 2xA-finalezo 12:48[6]
Ben van Brussel
TRITritonDG 2-race for laneszo 13:18[4]
Rianne Prins
TRIHooper Kelly-SmithHB 1xvoorwedstrijd 1zo 13:24[7]
Triton
TRITritonDGb 4-voorwedstrijd 2zo 14:12[7]
Roos Peeters
TRIHooper Kelly-SmithHB 1xA-finalezo 15:12[1]
Triton
TRITritonDGb 4-A-finalezo 15:30[5]
Roos Peeters
TRITritonHE 4-A-finalezo 15:48[4]
Casper van der Steen