WEGING LDEJ4
De volgende deelnemers moeten zich melden om te wegen:
Sonne Straal (TRI), Noor van Essen (NJO), Djura Sjoerds (LAG), Rosan van Koppen (ASO), Olivie van der Linder (PEL), Marieke Sandersen (SKA), Mathilde Verster (SKO), Lotte-Anna Scheelen (GYA), Zoe Kirschfink (ASO), Silke Jansen (OKE), Kathelijn Wessels (PRO), Marijn Gudde (NER), Isabelle van der Meij (SAU), Lucca Geurts (VID), Kaluna Sas (PHO), Hedri Beeksma (PHO)
WEGING LHEj 8
De volgende deelnemers moeten zich melden bij de weging:

Bram van der Heijden (THE), Jorre Wagemakers (VID), Stan van der Enden (GYA), Thomas van Santen (SAU), Casper Warnik (SKO), Lars den Haan (PHO)
WEGING LHEJ8 HEAT 2
De volgende deelnemers moeten zich melden voor de weging:
Koen Bosman (NJO), Koen Heijmans (LAG), Sam van Beusekom (NER), Bart van der Heyden (SKA), Jesse Jonkers (TRI), Willem van den Brink (PRO)

za 13:15 - race 16 - Sporthallen Zuid - LDSB, LDE, LHSB, LHE 2000 meter

baancodeploeg
slag
veld
[1]SKAHannah JonkerLDSB
Skadi 1
[2]PROMartine KammingaLDSB
Proteus
[3]OKELily DikkesLDSB
Okeanos
[4]THEEline VosLDSB
ThĂȘta
[5]PROLisa KeurentjesLDE
Proteus
[6]KRCGAnastasiia IaninaLDE
KR Club Gent
[7]LAGMaas de KruijkLHSB
Laga 8
[8]PRODirk-Jan DegelingLHSB
Proteus 4
[10]LAGJurgen van der HoornLHSB
Laga 10
[11]ARGAaron van der WelLHSB
Argo 3
[12]OKENathan RemijnseLHSB
Okeanos 1
[13]PROReinoud TasLHSB
Proteus 6
[14]ARGMax TillemanLHSB
Argo 1
[15]OKECornelus PalsmaLHSB
Okeanos 2
[16]NJOStijn MeijerLHSB
Njord 9
[17]PROSidi RuisLHSB
Proteus 7
[18]PROPieter JongepierLHSB
Proteus 8
[19]PROIds OostmeijerLHSB
Proteus 5
[20]PRORinze HallemaLHSB
Proteus 1
[21]PROMark KettingLHSB
Proteus 3
[22]LAGWillem OoinkLHSB
Laga 1
[23]NJOMathijn OvermeireLHSB
Njord 3
[24]NJONiels PonssenLHSB
Njord 8
[25]SKAFemke MullerLDSB
Skadi 3
[26]SKAMaud de WitteLDSB
Skadi 4
[27]NJOHannah OtterlooLDSB
Njord 1
[28]NERCharlotte RusselLDSB
Nereus
[29]SKAIsabelle BloemLDSB
Skadi 2
[30]NJOMarij HöppenerLDSB
Njord 2
[31]NJORuben KouwenhovenLHSB
Njord 2
[32]NJOSal GriepLHSB
Njord 1
[33]ARGBram SluijtersLHSB
Argo 2
[34]NJOLars van der SalmLHSB
Njord 7
[35]NJOMatteo DemorestLHSB
Njord 6
[36]NJONorbert BrinkkemperLHSB
Njord 5
[37]SKARens van SteenveldtLHSB
Skadi 3
[38]LAGDjurre DrenthLHSB
Laga 7
[39]SKAJasper van der MeulenLHSB
Skadi 1
[40]LAGDirk van OmmerenLHSB
Laga 2
[41]LAGWessel de WaardLHSB
Laga 9
[42]LAGPim KloetLHSB
Laga 3
[43]NJOTygo RompaLHSB
Njord 4
[44]SKAChristiaan StofferLHSB
Skadi 2
[45]LAGCasper Pronk Van HoogeveenLHSB
Laga 4
[46]LAGJules BodegomLHSB
Laga 5
[47]LAGNikolai van den DungenLHSB
Laga 6
[48]PROYvo van RuttenLHSB
Proteus 2
[59]GYAStefan SlagterLHE
Gyas
[60]TRIMax GompelLHE
Triton
[61]LAGNiels van VlietLHE
Laga 2
[63]DUDMaxim Den BoogertLHE
Dudok
[64]LAGKoen WattelLHE
Laga 1