WEGING LDEJ4
De volgende deelnemers moeten zich melden om te wegen:
Sonne Straal (TRI), Noor van Essen (NJO), Djura Sjoerds (LAG), Rosan van Koppen (ASO), Olivie van der Linder (PEL), Marieke Sandersen (SKA), Mathilde Verster (SKO), Lotte-Anna Scheelen (GYA), Zoe Kirschfink (ASO), Silke Jansen (OKE), Kathelijn Wessels (PRO), Marijn Gudde (NER), Isabelle van der Meij (SAU), Lucca Geurts (VID), Kaluna Sas (PHO), Hedri Beeksma (PHO)
WEGING LHEj 8
De volgende deelnemers moeten zich melden bij de weging:

Bram van der Heijden (THE), Jorre Wagemakers (VID), Stan van der Enden (GYA), Thomas van Santen (SAU), Casper Warnik (SKO), Lars den Haan (PHO)
WEGING LHEJ8 HEAT 2
De volgende deelnemers moeten zich melden voor de weging:
Koen Bosman (NJO), Koen Heijmans (LAG), Sam van Beusekom (NER), Bart van der Heyden (SKA), Jesse Jonkers (TRI), Willem van den Brink (PRO)

zaterdag

11 december 2021

ploeg
slag
veldracetijdbaan
PRODanique BuchnerDG2000 meterza 09:45[16]
Proteus 3
PROSophie KoopmanDG2000 meterza 10:00[1]
Proteus 1
PROLidia RzeplinskaDG2000 meterza 10:00[8]
Proteus 5
PROMarije IJpmaDG2000 meterza 10:00[13]
Proteus 6
PROBrigitte NautaDG2000 meterza 10:00[21]
Proteus 2
PROJessica van den HeuvelDG2000 meterza 10:00[39]
Proteus 4
PROHanne SnijdersLDG2000 meterza 10:15[7]
Proteus 1
PROMarko MatusovicHG2000 meterza 10:45[5]
Proteus 1
PROSaul PenningsLHG2000 meterza 11:00[10]
Proteus
PROProteusDCl 82000 meterza 11:45[9-16]
Rintati Roza
PROProteus 2HCl 82000 meterza 12:00[9-16]
Tygho Lampe
PROProteus 1HCl 82000 meterza 12:15[9-16]
Fedde van der Meer
PROMartine KammingaLDSB2000 meterza 13:15[2]
Proteus
PROLisa KeurentjesLDE2000 meterza 13:15[5]
Proteus
PRODirk-Jan DegelingLHSB2000 meterza 13:15[8]
Proteus 4
PROReinoud TasLHSB2000 meterza 13:15[13]
Proteus 6
PROSidi RuisLHSB2000 meterza 13:15[17]
Proteus 7
PROPieter JongepierLHSB2000 meterza 13:15[18]
Proteus 8
PROIds OostmeijerLHSB2000 meterza 13:15[19]
Proteus 5
PRORinze HallemaLHSB2000 meterza 13:15[20]
Proteus 1
PROMark KettingLHSB2000 meterza 13:15[21]
Proteus 3
PROYvo van RuttenLHSB2000 meterza 13:15[48]
Proteus 2
PROIris van den BergDSB2000 meterza 13:30[10]
Proteus 2
PROEvie RademakerDSB2000 meterza 13:30[14]
Proteus 1
PROIngmar VisserDE2000 meterza 13:30[24]
Proteus
PROJim WijngaardeHSB2000 meterza 13:45[8]
Proteus 4
PRODaan van der WerffHSB2000 meterza 13:45[31]
Proteus 3
PROWouter HoepmanHSB2000 meterza 13:45[32]
Proteus 1
PROFloris ReindersHSB2000 meterza 13:45[34]
Proteus 2
PROVosse MeijssenHE2000 meterza 13:45[44]
Proteus 5
PROSander HazelaarHE2000 meterza 13:45[45]
Proteus 4
PRONiek van der GriftHE2000 meterza 13:45[68]
Proteus 1
PROMaarten EnthovenHE2000 meterza 13:45[71]
Proteus 3
PRONils van der EntHE2000 meterza 13:45[72]
Proteus 2
PROProteusLHEj 42000 meterza 14:00[1-4]
Chris Vogelaar
PROProteusHEj 42000 meterza 14:15[17-20]
Lucas Laszlo
PROProteus/SkøllDEj 42000 meterza 14:30[17-20]
Sien Wagenaar
ASOAsopos/ProteusLDEj 42000 meterza 14:45[33-36]
Zo� Kirschfink
PROProteusLDEj 42000 meterza 14:45[41-44]
Charlotte Bourdon
PROProteusLHEj 82000 meterza 15:15[41-48]
Tijmen van Stekelenburg
PROProteusDEj 82000 meterza 15:45[57-64]
Lica Niessen
PROProteus 2HEj 82000 meterza 16:00[9-16]
Martijn Ronk
PROProteus 1HEj 82000 meterza 16:15[9-16]
Roderick Wanjon