WEGING LDEJ4
De volgende deelnemers moeten zich melden om te wegen:
Sonne Straal (TRI), Noor van Essen (NJO), Djura Sjoerds (LAG), Rosan van Koppen (ASO), Olivie van der Linder (PEL), Marieke Sandersen (SKA), Mathilde Verster (SKO), Lotte-Anna Scheelen (GYA), Zoe Kirschfink (ASO), Silke Jansen (OKE), Kathelijn Wessels (PRO), Marijn Gudde (NER), Isabelle van der Meij (SAU), Lucca Geurts (VID), Kaluna Sas (PHO), Hedri Beeksma (PHO)
WEGING LHEj 8
De volgende deelnemers moeten zich melden bij de weging:

Bram van der Heijden (THE), Jorre Wagemakers (VID), Stan van der Enden (GYA), Thomas van Santen (SAU), Casper Warnik (SKO), Lars den Haan (PHO)
WEGING LHEJ8 HEAT 2
De volgende deelnemers moeten zich melden voor de weging:
Koen Bosman (NJO), Koen Heijmans (LAG), Sam van Beusekom (NER), Bart van der Heyden (SKA), Jesse Jonkers (TRI), Willem van den Brink (PRO)

zaterdag

11 december 2021

ploeg
slag
veldracetijdbaan
GYAFemke TasDG2000 meterza 09:45[20]
Gyas 4
GYAWillemijn MuggenDG2000 meterza 10:00[24]
Gyas 2
GYAIris SchuchDG2000 meterza 10:00[36]
Gyas 1
GYAPhoebe e MuirDG2000 meterza 10:00[41]
Gyas 3
GYAGaily ReilingLDG2000 meterza 10:15[4]
Gyas 2
GYAIlse KoopLDG2000 meterza 10:15[21]
Gyas 1
GYACamryn TherrienLDG2000 meterza 10:15[23]
Gyas 3
GYADaan VermeulenHG2000 meterza 10:30[12]
Gyas 5
GYAJarno HonebeckeHG2000 meterza 10:45[3]
Gyas 7
GYAJeroen SmeierHG2000 meterza 10:45[4]
Gyas 8
GYAJitse CruijsHG2000 meterza 10:45[33]
Gyas 3
GYAVincent CremersHG2000 meterza 10:45[36]
Gyas 9
GYAJoren KoetsierHG2000 meterza 10:45[42]
Gyas 2
GYASam van AssenHG2000 meterza 10:45[44]
Gyas 1
GYALaurens PostmaHG2000 meterza 10:45[45]
Gyas 4
GYARobbie KooistraLHG2000 meterza 11:00[18]
Gyas
GYAGeert HemmingaHVA2000 meterza 11:15[3]
Gyas
GYASybren VisserLHVA2000 meterza 11:15[14]
Gyas
GYAAnnemiek OldenburgDVE2000 meterza 11:15[24]
Gyas
GYAGyasDCl 82000 meterza 11:45[1-8]
Sophie van Zanten
GYAGyasHCl 82000 meterza 12:15[57-64]
Rick Bloemert
GYAStefan SlagterLHE2000 meterza 13:15[59]
Gyas
GYARoos KlaverDSB2000 meterza 13:30[16]
Gyas 2
GYAPauline van TilburgDSB2000 meterza 13:30[36]
Gyas 1
GYAErik TalensHSB2000 meterza 13:45[27]
Gyas
GYALeonard VosHE2000 meterza 13:45[69]
Gyas
GYAGyasHEj 42000 meterza 14:15[33-36]
Koen van den Bos
GYAGyasLDEj 42000 meterza 14:45[29-32]
Merije de Wit
GYAGyas/NjordLHEj 82000 meterza 15:00[17-24]
Stan van der Enden
GYAGyasDEj 82000 meterza 15:45[33-40]
Marije Maas
GYAGyasHEj 82000 meterza 16:00[1-8]
Ids van der Sloot