WEGING LDEJ4
De volgende deelnemers moeten zich melden om te wegen:
Sonne Straal (TRI), Noor van Essen (NJO), Djura Sjoerds (LAG), Rosan van Koppen (ASO), Olivie van der Linder (PEL), Marieke Sandersen (SKA), Mathilde Verster (SKO), Lotte-Anna Scheelen (GYA), Zoe Kirschfink (ASO), Silke Jansen (OKE), Kathelijn Wessels (PRO), Marijn Gudde (NER), Isabelle van der Meij (SAU), Lucca Geurts (VID), Kaluna Sas (PHO), Hedri Beeksma (PHO)
WEGING LHEj 8
De volgende deelnemers moeten zich melden bij de weging:

Bram van der Heijden (THE), Jorre Wagemakers (VID), Stan van der Enden (GYA), Thomas van Santen (SAU), Casper Warnik (SKO), Lars den Haan (PHO)
WEGING LHEJ8 HEAT 2
De volgende deelnemers moeten zich melden voor de weging:
Koen Bosman (NJO), Koen Heijmans (LAG), Sam van Beusekom (NER), Bart van der Heyden (SKA), Jesse Jonkers (TRI), Willem van den Brink (PRO)

zaterdag

11 december 2021

ploeg
slag
veldracetijdbaan
NERJente JongsmaM182000 meterza 09:00[19]
Nereus
NEREmma SnelderDG2000 meterza 09:45[31]
Nereus 7
NERLara KiwietDG2000 meterza 09:45[32]
Nereus 5
NERRosalie LubeckDG2000 meterza 09:45[42]
Nereus 12
NERBarbara StoopDG2000 meterza 09:45[43]
Nereus 1
NERGwenael Leenheer deDG2000 meterza 10:00[2]
Nereus 3
NERMickey RevetDG2000 meterza 10:00[29]
Nereus 11
NERSosha ZuiderduinLDG2000 meterza 10:15[3]
Nereus 2
NERMarjolein ScholtensLDG2000 meterza 10:15[10]
Nereus 8
NERMieke van der mispelLDG2000 meterza 10:15[13]
Nereus 6
NERRosa BrouwersLDG2000 meterza 10:15[14]
Nereus 1
NERIsabel BangmaLDG2000 meterza 10:15[22]
Nereus 3
NERAnna SasLDG2000 meterza 10:15[24]
Nereus 4
NERZara van EckLDG2000 meterza 10:15[37]
Nereus 7
NERDavid VerboomHG2000 meterza 10:30[33]
Nereus 13
NERCesar van RooijHG2000 meterza 10:30[34]
Nereus 17
NERTobias TimmerHG2000 meterza 10:30[35]
Nereus 16
NERNoah VaalHG2000 meterza 10:30[36]
Nereus 14
NERCharles HillsHG2000 meterza 10:30[38]
Nereus 18
NEROscar VerweijHG2000 meterza 10:30[40]
Nereus 15
NERRobert KeulenHG2000 meterza 10:45[1]
Nereus 9
NERYoup LeeuwenburghHG2000 meterza 10:45[9]
Nereus 2
NERIsak VerkaikHG2000 meterza 10:45[13]
Nereus 1
NERLuuk RodenburgHG2000 meterza 10:45[16]
Nereus 3
NERHajo VlaarHG2000 meterza 10:45[17]
Nereus 4
NERMick Van BanningHG2000 meterza 10:45[18]
Nereus 10
NERMarijn KoxHG2000 meterza 10:45[19]
Nereus 5
NERYannick HaverkampHG2000 meterza 10:45[20]
Nereus 6
NERSam GeurstHG2000 meterza 10:45[21]
Nereus 7
NERJan-Mattis LassenHG2000 meterza 10:45[24]
Nereus 8
NERRainer PotsHG2000 meterza 10:45[43]
Nereus 12
NERRobin Di MascioLHG2000 meterza 11:00[6]
Nereus 4
NERDaniel MuntjewerfLHG2000 meterza 11:00[11]
Nereus 1
NERDimas VersaevelLHG2000 meterza 11:00[14]
Nereus 2
NERBauke van BreukelenLHG2000 meterza 11:00[19]
Nereus 3
NERJulian LensLHG2000 meterza 11:00[24]
Nereus 5
NERCaspar van EckLHG2000 meterza 11:00[38]
Nereus 6
NERNereusDCl 82000 meterza 11:45[49-56]
Dorte Heideman
NERNereus 2HCl 82000 meterza 12:15[1-8]
Rogier Van Staveren
NERNereus 1HCl 82000 meterza 12:15[33-40]
David van de Lustgraaf
NERCharlotte RusselLDSB2000 meterza 13:15[28]
Nereus
NERPleun BonDSB2000 meterza 13:30[2]
Nereus 8
NERSona HospersDSB2000 meterza 13:30[3]
Nereus 1
NERSam van der MeerDSB2000 meterza 13:30[4]
Nereus 4
NERMarthe MeijerDSB2000 meterza 13:30[5]
Nereus 3
NERKiene RemijnDSB2000 meterza 13:30[6]
Nereus 6
NERAida Cosijn DiezDSB2000 meterza 13:30[7]
Nereus 5
NERIris KlokDSB2000 meterza 13:30[11]
Nereus 11
NERAnneloes PluimertDSB2000 meterza 13:30[22]
Nereus 7
NERJet ZandbergenDSB2000 meterza 13:30[29]
Nereus 10
NERJane GoossensDSB2000 meterza 13:30[30]
Nereus 12
NERMeike BuijtendijkDSB2000 meterza 13:30[31]
Nereus 2
NERRoos AlgeraDSB2000 meterza 13:30[32]
Nereus 9
NERTijn VersteegHSB2000 meterza 13:45[1]
Nereus 3
NERLucas KeijzerHSB2000 meterza 13:45[3]
Nereus 1
NERBoris MulderHSB2000 meterza 13:45[18]
Nereus 2
NERMaarten StorkHSB2000 meterza 13:45[21]
Nereus 5
NERJaap WormHSB2000 meterza 13:45[22]
Nereus 4
NERGijs SchwarzHSB2000 meterza 13:45[24]
Nereus 6
NERAntonie TilanusHSB2000 meterza 13:45[39]
Nereus 7
NERNereusLDEj 42000 meterza 14:45[45-48]
Bodine Stubbe
NERNereusLHEj 82000 meterza 15:15[17-24]
Jonas Rikmenspoel
NERNereus 2DEj 82000 meterza 15:30[41-48]
Stella van Bolhuis
NERNereus 1DEj 82000 meterza 15:45[1-8]
Zara van 't Hoff
NERNereus 2HEj 82000 meterza 16:00[17-24]
Stijn Smoes
NERNereus 1HEj 82000 meterza 16:15[17-24]
Caspar de Jong