WEGING LDEJ4
De volgende deelnemers moeten zich melden om te wegen:
Sonne Straal (TRI), Noor van Essen (NJO), Djura Sjoerds (LAG), Rosan van Koppen (ASO), Olivie van der Linder (PEL), Marieke Sandersen (SKA), Mathilde Verster (SKO), Lotte-Anna Scheelen (GYA), Zoe Kirschfink (ASO), Silke Jansen (OKE), Kathelijn Wessels (PRO), Marijn Gudde (NER), Isabelle van der Meij (SAU), Lucca Geurts (VID), Kaluna Sas (PHO), Hedri Beeksma (PHO)
WEGING LHEj 8
De volgende deelnemers moeten zich melden bij de weging:

Bram van der Heijden (THE), Jorre Wagemakers (VID), Stan van der Enden (GYA), Thomas van Santen (SAU), Casper Warnik (SKO), Lars den Haan (PHO)
WEGING LHEJ8 HEAT 2
De volgende deelnemers moeten zich melden voor de weging:
Koen Bosman (NJO), Koen Heijmans (LAG), Sam van Beusekom (NER), Bart van der Heyden (SKA), Jesse Jonkers (TRI), Willem van den Brink (PRO)

zaterdag

11 december 2021

ploeg
slag
veldracetijdbaan
LAGVera KlerkenDG2000 meterza 09:45[1]
Laga 2
LAGZola ZwerverDG2000 meterza 09:45[23]
Laga 5
LAGSanne van ProosdijDG2000 meterza 09:45[24]
Laga 3
LAGBrigit de BokDG2000 meterza 09:45[35]
Laga 1
LAGElsemiek DikkerDG2000 meterza 09:45[36]
Laga 6
LAGMarlou BoerkampDG2000 meterza 09:45[37]
Laga 4
LAGMaarten SlikHG2000 meterza 10:30[2]
Laga 9
LAGSeverijn WiechersHG2000 meterza 10:30[3]
Laga 10
LAGMax BondamHG2000 meterza 10:30[4]
Laga 1
LAGPieter ZeelenbergHG2000 meterza 10:30[5]
Laga 6
LAGBob KerkhofsHG2000 meterza 10:30[6]
Laga 3
LAGHarm StöverHG2000 meterza 10:30[7]
Laga 4
LAGMarnix MeersmanHG2000 meterza 10:30[19]
Laga 7
LAGDaan BolkesteinHG2000 meterza 10:30[20]
Laga 5
LAGNijs de ZoeteHG2000 meterza 10:30[21]
Laga 8
LAGBart ScheelHG2000 meterza 10:30[22]
Laga 2
LAGStijn LafontaineHG2000 meterza 10:30[23]
Laga 11
LAGMaas de KruijkLHSB2000 meterza 13:15[7]
Laga 8
LAGJurgen van der HoornLHSB2000 meterza 13:15[10]
Laga 10
LAGWillem OoinkLHSB2000 meterza 13:15[22]
Laga 1
LAGDjurre DrenthLHSB2000 meterza 13:15[38]
Laga 7
LAGDirk van OmmerenLHSB2000 meterza 13:15[40]
Laga 2
LAGWessel de WaardLHSB2000 meterza 13:15[41]
Laga 9
LAGPim KloetLHSB2000 meterza 13:15[42]
Laga 3
LAGCasper Pronk Van HoogeveenLHSB2000 meterza 13:15[45]
Laga 4
LAGJules BodegomLHSB2000 meterza 13:15[46]
Laga 5
LAGNikolai van den DungenLHSB2000 meterza 13:15[47]
Laga 6
LAGNiels van VlietLHE2000 meterza 13:15[61]
Laga 2
LAGKoen WattelLHE2000 meterza 13:15[64]
Laga 1
LAGLagaLHEj 42000 meterza 14:00[9-12]
Falco Kaal
LAGLagaHEj 42000 meterza 14:15[45-48]
Pjotter Dekkers
LAGLagaDEj 42000 meterza 14:30[21-24]
Lotte Rus
LAGLagaLDEj 42000 meterza 14:45[9-12]
Eva Westerhout
LAGLagaLHEj 82000 meterza 15:15[9-16]
Krijn Vlaar
LAGLaga 2DEj 82000 meterza 15:30[33-40]
Pepa van de Wouw
LAGLaga 1DEj 82000 meterza 15:45[9-16]
Babette Jacobs
LAGLaga 2HEj 82000 meterza 16:00[25-32]
Julian Roza
LAGLaga 1HEj 82000 meterza 16:15[33-40]
Wouter van der Avoird