WEGING LDEJ4
De volgende deelnemers moeten zich melden om te wegen:
Sonne Straal (TRI), Noor van Essen (NJO), Djura Sjoerds (LAG), Rosan van Koppen (ASO), Olivie van der Linder (PEL), Marieke Sandersen (SKA), Mathilde Verster (SKO), Lotte-Anna Scheelen (GYA), Zoe Kirschfink (ASO), Silke Jansen (OKE), Kathelijn Wessels (PRO), Marijn Gudde (NER), Isabelle van der Meij (SAU), Lucca Geurts (VID), Kaluna Sas (PHO), Hedri Beeksma (PHO)
WEGING LHEj 8
De volgende deelnemers moeten zich melden bij de weging:

Bram van der Heijden (THE), Jorre Wagemakers (VID), Stan van der Enden (GYA), Thomas van Santen (SAU), Casper Warnik (SKO), Lars den Haan (PHO)
WEGING LHEJ8 HEAT 2
De volgende deelnemers moeten zich melden voor de weging:
Koen Bosman (NJO), Koen Heijmans (LAG), Sam van Beusekom (NER), Bart van der Heyden (SKA), Jesse Jonkers (TRI), Willem van den Brink (PRO)

zaterdag

11 december 2021

ploeg
slag
veldracetijdbaan
NJOClaire de KokDG2000 meterza 10:00[7]
Njord 1
NJOMargot LeeuwenburghDG2000 meterza 10:00[11]
Njord 3
NJOKristie WesdorpDG2000 meterza 10:00[19]
Njord 2
NJOLaurine MackenzieLDG2000 meterza 10:15[16]
Njord
NJORutger BergerLHG2000 meterza 11:00[13]
Njord
NJONjord 2DCl 82000 meterza 11:45[17-24]
Emma Nachbar
NJONjord 1DCl 82000 meterza 11:45[33-40]
Myrthe Schlief
NJONjordHCl 82000 meterza 12:00[41-48]
Arie Kruijer
NJOStijn MeijerLHSB2000 meterza 13:15[16]
Njord 9
NJOMathijn OvermeireLHSB2000 meterza 13:15[23]
Njord 3
NJONiels PonssenLHSB2000 meterza 13:15[24]
Njord 8
NJOHannah OtterlooLDSB2000 meterza 13:15[27]
Njord 1
NJOMarij HöppenerLDSB2000 meterza 13:15[30]
Njord 2
NJORuben KouwenhovenLHSB2000 meterza 13:15[31]
Njord 2
NJOSal GriepLHSB2000 meterza 13:15[32]
Njord 1
NJOLars van der SalmLHSB2000 meterza 13:15[34]
Njord 7
NJOMatteo DemorestLHSB2000 meterza 13:15[35]
Njord 6
NJONorbert BrinkkemperLHSB2000 meterza 13:15[36]
Njord 5
NJOTygo RompaLHSB2000 meterza 13:15[43]
Njord 4
NJOLisa BruijnincxDSB2000 meterza 13:30[12]
Njord 2
NJOMaarten ReinckeHSB2000 meterza 13:45[5]
Njord 2
NJOTijs de KoninghHSB2000 meterza 13:45[6]
Njord 1
NJOThijs RuikenHSB2000 meterza 13:45[12]
Njord 3
NJOPieter SluijterHSB2000 meterza 13:45[19]
Njord 4
NJODolf RuttenHE2000 meterza 13:45[46]
Njord
NJONjord 1HEj 42000 meterza 14:15[9-12]
Friso Trimborn
NJONjord 2HEj 42000 meterza 14:15[21-24]
Mart Turksema
NJONjordLDEj 42000 meterza 14:45[5-8]
Noor van Essen
GYAGyas/NjordLHEj 82000 meterza 15:00[17-24]
Stan van der Enden
NJONjordLHEj 82000 meterza 15:15[1-8]
Ruben Der Weduwen
NJONjordDEj 82000 meterza 15:45[17-24]
Karlijn Arendsen
NJONjordHEj 82000 meterza 16:15[57-64]
Jacob (Jaap) Noordman