WEGING LDEJ4
De volgende deelnemers moeten zich melden om te wegen:
Sonne Straal (TRI), Noor van Essen (NJO), Djura Sjoerds (LAG), Rosan van Koppen (ASO), Olivie van der Linder (PEL), Marieke Sandersen (SKA), Mathilde Verster (SKO), Lotte-Anna Scheelen (GYA), Zoe Kirschfink (ASO), Silke Jansen (OKE), Kathelijn Wessels (PRO), Marijn Gudde (NER), Isabelle van der Meij (SAU), Lucca Geurts (VID), Kaluna Sas (PHO), Hedri Beeksma (PHO)
WEGING LHEj 8
De volgende deelnemers moeten zich melden bij de weging:

Bram van der Heijden (THE), Jorre Wagemakers (VID), Stan van der Enden (GYA), Thomas van Santen (SAU), Casper Warnik (SKO), Lars den Haan (PHO)
WEGING LHEJ8 HEAT 2
De volgende deelnemers moeten zich melden voor de weging:
Koen Bosman (NJO), Koen Heijmans (LAG), Sam van Beusekom (NER), Bart van der Heyden (SKA), Jesse Jonkers (TRI), Willem van den Brink (PRO)

zaterdag

11 december 2021

ploeg
slag
veldracetijdbaan
TRIJosien BrzesowskyDG2000 meterza 09:45[4]
Triton 9
TRILotte SietsmaDG2000 meterza 09:45[7]
Triton 6
TRIJulia van LeeuwenDG2000 meterza 09:45[15]
Triton 8
TRIPien Van HarenDG2000 meterza 09:45[38]
Triton 10
TRIEleonore VeldmanDG2000 meterza 10:00[10]
Triton 5
TRIAnna LeerinkDG2000 meterza 10:00[23]
Triton 2
TRIMilou VerhoeffDG2000 meterza 10:00[30]
Triton 7
TRIEsmay MeindersDG2000 meterza 10:00[38]
Triton 4
TRIKike WoltersLDG2000 meterza 10:15[5]
Triton 5
TRISinie van der BenLDG2000 meterza 10:15[8]
Triton 1
TRIWieke LeenhoutsLDG2000 meterza 10:15[19]
Triton 3
TRIJosephine HazelbagLDG2000 meterza 10:15[20]
Triton 4
TRIIgor ChladekHG2000 meterza 10:30[1]
Triton 15
TRIElwin StachHG2000 meterza 10:30[8]
Triton 13
TRIHooper Kelly-SmithHG2000 meterza 10:30[18]
Triton 12
TRIPim van der ZwanHG2000 meterza 10:30[24]
Triton 14
TRISebastian FortineauHG2000 meterza 10:45[2]
Triton 9
TRIHugo KuipersHG2000 meterza 10:45[8]
Triton 8
TRITimo van EijdenHG2000 meterza 10:45[10]
Triton 5
TRISteven BosHG2000 meterza 10:45[11]
Triton 2
TRIJaap SchenckHG2000 meterza 10:45[12]
Triton 1
TRICasper van der SteenHG2000 meterza 10:45[14]
Triton 6
TRIEran ArntzHG2000 meterza 10:45[32]
Triton 10
TRIJaap HeslenfeldLHG2000 meterza 11:00[3]
Triton 6
TRIJacco BroerenLHG2000 meterza 11:00[4]
Triton 1
TRIAdrien LecomteLHG2000 meterza 11:00[5]
Triton 5
TRIDaan van BrusselLHG2000 meterza 11:00[17]
Triton 2
TRIWessel WesterhoutLHG2000 meterza 11:00[20]
Triton 4
TRIJesse van LeeuwenLHG2000 meterza 11:00[33]
Triton 11
TRIThijs NoordhoekLHG2000 meterza 11:00[37]
Triton 8
TRIXander PoortvlietLHG2000 meterza 11:00[39]
Triton 10
TRITriton 1DCl 82000 meterza 11:30[9-16]
Sophie van der Zwart
TRITriton 2DCl 82000 meterza 11:30[17-24]
Vita Blom
TRITriton 2HCl 82000 meterza 12:00[1-8]
Pieter Van Diemen
TRITriton 1HCl 82000 meterza 12:00[17-24]
Luca Meine
TRIMax GompelLHE2000 meterza 13:15[60]
Triton
TRIEli BrouwerHSB2000 meterza 13:45[9]
Triton
TRIPieter van VeenHE2000 meterza 13:45[47]
Triton
TRITritonLDEj 42000 meterza 14:45[1-4]
Lisa Schmoutziguer
TRITritonLHEj 82000 meterza 15:15[33-40]
Manel Visscher
TRITritonDEj 82000 meterza 15:30[9-16]
Anna Hin
TRITritonHEj 82000 meterza 16:15[1-8]
Joran Sadon