WEGING LDEJ4
De volgende deelnemers moeten zich melden om te wegen:
Sonne Straal (TRI), Noor van Essen (NJO), Djura Sjoerds (LAG), Rosan van Koppen (ASO), Olivie van der Linder (PEL), Marieke Sandersen (SKA), Mathilde Verster (SKO), Lotte-Anna Scheelen (GYA), Zoe Kirschfink (ASO), Silke Jansen (OKE), Kathelijn Wessels (PRO), Marijn Gudde (NER), Isabelle van der Meij (SAU), Lucca Geurts (VID), Kaluna Sas (PHO), Hedri Beeksma (PHO)
WEGING LHEj 8
De volgende deelnemers moeten zich melden bij de weging:

Bram van der Heijden (THE), Jorre Wagemakers (VID), Stan van der Enden (GYA), Thomas van Santen (SAU), Casper Warnik (SKO), Lars den Haan (PHO)
WEGING LHEJ8 HEAT 2
De volgende deelnemers moeten zich melden voor de weging:
Koen Bosman (NJO), Koen Heijmans (LAG), Sam van Beusekom (NER), Bart van der Heyden (SKA), Jesse Jonkers (TRI), Willem van den Brink (PRO)

za 09:45 - race 4 - Sporthallen Zuid - [014] DG 2000 meter

baancodeploeg
slag
[1]LAGVera Klerken
Laga 2
[2]BORRowin Morsinkhof
Boreas 2
[3]SKOGaia Evers
Skøll 5
[4]TRIJosien Brzesowsky
Triton 9
[5]SKOIris Neijzen
Skøll 6
[6]PHOEmma van der Stok
Phocas 2
[7]TRILotte Sietsma
Triton 6
[8]ASOkes van leeuwen
Asopos 3
[9]SKOKlara Gmeinbauer
Skøll 7
[10]OKERosalie Groeneveld
Okeanos 7
[11]PHOMargo Dijkink
Phocas 1
[13]MWCMichalina Partyga
Maastrichtsche
[14]OKEYvette Biekart
Okeanos 5
[15]TRIJulia van Leeuwen
Triton 8
[16]PRODanique Buchner
Proteus 3
[17]THEPleun Hutten
Thêta
[18]PHOKyra Velner
Phocas 3
[19]ASORianne de Jonge
Asopos 6
[20]GYAFemke Tas
Gyas 4
[21]SKAFrederique Bienfait
Skadi 5
[22]OKEJaimy Jo Ballantine
Okeanos 4
[23]LAGZola Zwerver
Laga 5
[24]LAGSanne van Proosdij
Laga 3
[31]NEREmma Snelder
Nereus 7
[32]NERLara Kiwiet
Nereus 5
[33]ASOCarlijn Fransen
Asopos 5
[34]SKONoor Grimberg
Skøll 4
[35]LAGBrigit de Bok
Laga 1
[36]LAGElsemiek Dikker
Laga 6
[37]LAGMarlou Boerkamp
Laga 4
[38]TRIPien Van Haren
Triton 10
[39]ASONoa Strijk
Asopos 4
[40]BORMarije Rijpkema
Boreas 1
[42]NERRosalie Lubeck
Nereus 12
[43]NERBarbara Stoop
Nereus 1