WEGING LDEJ4
De volgende deelnemers moeten zich melden om te wegen:
Sonne Straal (TRI), Noor van Essen (NJO), Djura Sjoerds (LAG), Rosan van Koppen (ASO), Olivie van der Linder (PEL), Marieke Sandersen (SKA), Mathilde Verster (SKO), Lotte-Anna Scheelen (GYA), Zoe Kirschfink (ASO), Silke Jansen (OKE), Kathelijn Wessels (PRO), Marijn Gudde (NER), Isabelle van der Meij (SAU), Lucca Geurts (VID), Kaluna Sas (PHO), Hedri Beeksma (PHO)
WEGING LHEj 8
De volgende deelnemers moeten zich melden bij de weging:

Bram van der Heijden (THE), Jorre Wagemakers (VID), Stan van der Enden (GYA), Thomas van Santen (SAU), Casper Warnik (SKO), Lars den Haan (PHO)
WEGING LHEJ8 HEAT 2
De volgende deelnemers moeten zich melden voor de weging:
Koen Bosman (NJO), Koen Heijmans (LAG), Sam van Beusekom (NER), Bart van der Heyden (SKA), Jesse Jonkers (TRI), Willem van den Brink (PRO)

za 13:45 - race 18 - Sporthallen Zuid - HSB, HE 2000 meter

baancodeploeg
slag
veld
[1]NERTijn VersteegHSB
Nereus 3
[2]OKERuben WeijersHSB
Okeanos 5
[3]NERLucas KeijzerHSB
Nereus 1
[4]BORNicolaas DirkzwagerHSB
Boreas
[5]NJOMaarten ReinckeHSB
Njord 2
[6]NJOTijs de KoninghHSB
Njord 1
[8]PROJim WijngaardeHSB
Proteus 4
[9]TRIEli BrouwerHSB
Triton
[10]EUREmiel TempelmanHSB
Euros
[11]SKAMartijn BosHSB
Skadi 6
[12]NJOThijs RuikenHSB
Njord 3
[13]SAUNykle KrijgsveldHSB
Saurus 1
[14]SKOJoost SchwarzHSB
Skøll
[15]SKAMaarten BukmanHSB
Skadi 7
[16]PHOHessel van VilsterenHSB
Phocas 2
[17]OKEKevin-Lee BieshaarHSB
Okeanos 1
[18]NERBoris MulderHSB
Nereus 2
[19]NJOPieter SluijterHSB
Njord 4
[21]NERMaarten StorkHSB
Nereus 5
[22]NERJaap WormHSB
Nereus 4
[23]WILMaarten WormHSB
Willem III
[24]NERGijs SchwarzHSB
Nereus 6
[25]AEGMathijs HakkesteegtHSB
Aegir 2
[26]PHOKrijn BronkhorstHSB
Phocas 4
[27]GYAErik TalensHSB
Gyas
[28]SKAMichiel van KeulenHSB
Skadi 3
[29]OKEGjalt HoekstraHSB
Okeanos 4
[30]SKAAxel GeersHSB
Skadi 5
[31]PRODaan van der WerffHSB
Proteus 3
[32]PROWouter HoepmanHSB
Proteus 1
[33]SAUKarel van MelleHSB
Saurus 2
[34]PROFloris ReindersHSB
Proteus 2
[35]OKEFons BrauersHSB
Okeanos 2
[36]SKARui de BoerHSB
Skadi 2
[37]SKAMinne VerboomHSB
Skadi 4
[38]OKEOeds BlomHSB
Okeanos 3
[39]NERAntonie TilanusHSB
Nereus 7
[40]VIDDaan ZwertbroekHSB
Vidar 1
[41]VIDJasper LosHSB
Vidar 2
[44]PROVosse MeijssenHE
Proteus 5
[45]PROSander HazelaarHE
Proteus 4
[46]NJODolf RuttenHE
Njord
[47]TRIPieter van VeenHE
Triton
[48]SKOStijn WielingHE
Skøll
[68]PRONiek van der GriftHE
Proteus 1
[69]GYALeonard VosHE
Gyas
[70]SAULuc CornieljeHE
Saurus
[71]PROMaarten EnthovenHE
Proteus 3
[72]PRONils van der EntHE
Proteus 2