Boegnummers
Vergeet niet uw boegnummer in te leveren bij het secretariaat.

vr 18:30 - race 101 - [011] LDE 1x time-trial

8 tijdsnelsten => HF, overige => R

codeploeg
slag
veld
nummer
THEEls VlooswijkLDE 1x[1]
 Thêta
ORCTosca KettlerLDE 1x[2]
 Orca 1
AEGRoos DuijnLDE 1x[3]
 Aegir
VIDAlex SupitLDE 1x[4]
 Vidar
NJOMarij HöppenerLDSB 1x[5]
 Njord 2 (SB)
AMSPhaedra van der MolenLDSB 1x[6]
 Amstel (SB)
THEEline VosLDSB 1x[8]
 Thêta (SB)
EURMaureen VerhoevenLDE 1x[9]
 Euros
SKOMaud JoosstensLDE 1x[10]
 Skøll 2
PROMartine KammingaLDSB 1x[11]
 Proteus-Eretes (SB)
ORCJonna van MourikLDE 1x[12]
 Orca 2
NERMieke van der mispelLDE 1x[13]
 Nereus 2
ARGAlisha TeerinkLDE 1x[14]
 Argo
SKOAnna VosLDE 1x[15]
 Skøll 1
NERRosa BrouwersLDE 1x[16]
 Nereus 1
OKEAurianne PutsLDE 1x[17]
 Okeanos 2
PROLisa KeurentjesLDE 1x[18]
 Proteus-Eretes
OKEKika BanningLDE 1x[19]
 Okeanos 1
NJOHannah OtterlooLDSB 1x[20]
 Njord 1 (SB)

za 08:55 - race 214 - [011] LDE 1x herkansing 1

1e en 2e => HF, 3e, 4e en 5e => FC

baancodeploeg
slag
veld
[2]THEEls VlooswijkLDE 1x
 Thêta
[3]VIDAlex SupitLDE 1x
 Vidar
[4]NERRosa BrouwersLDE 1x
 Nereus 1
[5]OKEAurianne PutsLDE 1x
 Okeanos 2
[6]SKOAnna VosLDE 1x
 Skøll 1

za 09:00 - race 215 - [011] LDE 1x herkansing 2

1e en 2e => HF, 3e, 4e en 5e => FC

baancodeploeg
slag
veld
[1]NJOMarij HöppenerLDSB 1x
 Njord 2 (SB)
[2]ORCJonna van MourikLDE 1x
 Orca 2
[3]EURMaureen VerhoevenLDE 1x
 Euros
[4]PROMartine KammingaLDSB 1x
 Proteus-Eretes (SB)
[5]PROLisa KeurentjesLDE 1x
 Proteus-Eretes
[6]ARGAlisha TeerinkLDE 1x
 Argo

zo 09:30 - race 319 - [011] LDE 1x halve-finale 1

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

baancodeploeg
slag
veld
[1]ORCTosca KettlerLDE 1x
 Orca 1
[2]AEGRoos DuijnLDE 1x
 Aegir
[3]NERMieke van der mispelLDE 1x
 Nereus 2
[4]THEEline VosLDSB 1x
 Thêta (SB)
[5]VIDAlex SupitLDE 1x
 Vidar
[6]PROLisa KeurentjesLDE 1x
 Proteus-Eretes

zo 09:35 - race 320 - [011] LDE 1x halve-finale 2

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

baancodeploeg
slag
veld
[1]AMSPhaedra van der MolenLDSB 1x
 Amstel (SB)
[2]NJOHannah OtterlooLDSB 1x
 Njord 1 (SB)
[3]OKEKika BanningLDE 1x
 Okeanos 1
[4]SKOMaud JoosstensLDE 1x
 Skøll 2
[5]EURMaureen VerhoevenLDE 1x
 Euros
[6]NERRosa BrouwersLDE 1x
 Nereus 1

zo 12:30 - race 352 - [011] LDE 1x C-finale

baancodeploeg
slag
veld
[2]ORCJonna van MourikLDE 1x
 Orca 2
[3]THEEls VlooswijkLDE 1x
 Thêta
[4]PROMartine KammingaLDSB 1x
 Proteus-Eretes (SB)
[5]ARGAlisha TeerinkLDE 1x
 Argo
[6]SKOAnna VosLDE 1x
 Skøll 1

zo 15:30 - race 379 - [011] LDE 1x B-finale

baancodeploeg
slag
veld
[2]NERRosa BrouwersLDE 1x
 Nereus 1
[3]THEEline VosLDSB 1x
 Thêta (SB)
[4]SKOMaud JoosstensLDE 1x
 Skøll 2
[5]VIDAlex SupitLDE 1x
 Vidar
[6]EURMaureen VerhoevenLDE 1x
 Euros
[7]PROLisa KeurentjesLDE 1x
 Proteus-Eretes

zo 15:35 - race 380 - [011] LDE 1x A-finale

baancodeploeg
slag
veld
[2]AMSPhaedra van der MolenLDSB 1x
 Amstel (SB)
[3]ORCTosca KettlerLDE 1x
 Orca 1
[4]NJOHannah OtterlooLDSB 1x
 Njord 1 (SB)
[5]AEGRoos DuijnLDE 1x
 Aegir
[6]OKEKika BanningLDE 1x
 Okeanos 1
[7]NERMieke van der mispelLDE 1x
 Nereus 2