za 10:00 - race 102 - [001] HE 2- time-trial

24 tijdsnelsten => KF, 25 - 30 => FE

codeploeg
slag
veld
nummer
GYAGyas [P]HE 2-[41]
 Ties Talsma
NERNereus 1 [P]HE 2-[42]
 Mick Makker
NERNereus 2 [P]HE 2-[43]
 Lex van den Herik
LAGLaga 3 [P]HE 2-[44]
 Menno Bezema
VIDVidarHE 2-[46]
 Jorn Salverda
NERNereusHSB 2-[47]
 Douwe Smits
LAGLaga 1HE 2-[48]
 Tristan Steegman
WILWillem III 2HSB 2-[49]
 Iain Kerr
NJONjord 1HE 2-[50]
 Dolf Rutten
LAGLaga 2HE 2-[51]
 Nathan van der Sluijs
ORCOrca 2HSB 2-[52]
 Niek Lieon
SPASpaarneHSB 2-[53]
 Hugo van Dordrecht
NERNereus 3HE 2-[54]
 Koen van den Herik
TRITriton 2HE 2-[55]
 Sjoerd Hutter
NJONjord 2HE 2-[56]
 Tijs de Koningh
TRITritonHSB 2-[57]
 Hidde van de Beek
PHOPhocasHSB 2-[58]
 Hessel van Vilsteren
AEGAegirHE 2-[59]
 Wessel Hesselink
PROProteusHE 2-[60]
 Sander Hazelaar
ARGArgo 2HE 2-[61]
 Naftali Slob
WILWillem III 1HSB 2-[62]
 Jasper Simons
LAGLagaHSB 2-[63]
 Daan van der Hoeven
ARGArgo 1HE 2-[64]
 Stan Groenenberg
SKASkadi/OkeanosHE 2-[65]
 Ruben van Streun
NJONjordHSB 2-[66]
 Thijs Ruiken
TRITriton 1HE 2-[67]
 Eli Brouwer
SKASkadiHSB 2-[68]
 Martijn Bos
ORCOrca 1HSB 2-[69]
 Mart Boersma

za 12:07 - race 111 - [001] HE 2- kwart-finale 1

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC, overige => FD

baancodeploeg
slag
veld
[2]ORCOrca 2HSB 2-
 Niek Lieon
[3]NJONjordHSB 2-
 Thijs Ruiken
[4]NERNereusHSB 2-
 Douwe Smits
[5]LAGLaga 3 [P]HE 2-
 Menno Bezema
[6]NJONjord 1HE 2-
 Dolf Rutten
[7]SKASkadi/OkeanosHE 2-
 Ruben van Streun

za 12:12 - race 112 - [001] HE 2- kwart-finale 2

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC, overige => FD

baancodeploeg
slag
veld
[2]AEGAegirHE 2-
 Wessel Hesselink
[3]LAGLaga 1HE 2-
 Tristan Steegman
[4]GYAGyas [P]HE 2-
 Ties Talsma
[5]NERNereus 3HE 2-
 Koen van den Herik
[6]SKASkadiHSB 2-
 Martijn Bos
[7]ORCOrca 1HSB 2-
 Mart Boersma

za 12:17 - race 113 - [001] HE 2- kwart-finale 3

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC, overige => FD

baancodeploeg
slag
veld
[2]LAGLaga 2HE 2-
 Nathan van der Sluijs
[3]PHOPhocasHSB 2-
 Hessel van Vilsteren
[4]LAGLagaHSB 2-
 Daan van der Hoeven
[5]NERNereus 1 [P]HE 2-
 Mick Makker
[6]TRITriton 2HE 2-
 Sjoerd Hutter
[7]ARGArgo 2HE 2-
 Naftali Slob

za 12:22 - race 114 - [001] HE 2- kwart-finale 4

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC, overige => FD

baancodeploeg
slag
veld
[2]NJONjord 2HE 2-
 Tijs de Koningh
[3]VIDVidarHE 2-
 Jorn Salverda
[4]NERNereus 2 [P]HE 2-
 Lex van den Herik
[5]TRITriton 1HE 2-
 Eli Brouwer
[6]PROProteusHE 2-
 Sander Hazelaar
[7]TRITritonHSB 2-
 Hidde van de Beek

zo 10:12 - race 203 - [001] HE 2- halve-finale 1

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

baancodeploeg
slag
veld
[2]VIDVidarHE 2-
 Jorn Salverda
[3]NERNereus 3HE 2-
 Koen van den Herik
[4]NERNereus 1 [P]HE 2-
 Mick Makker
[5]LAGLaga 3 [P]HE 2-
 Menno Bezema
[6]NERNereus 2 [P]HE 2-
 Lex van den Herik
[7]NJONjord 1HE 2-
 Dolf Rutten

zo 10:18 - race 204 - [001] HE 2- halve-finale 2

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

baancodeploeg
slag
veld
[2]LAGLaga 1HE 2-
 Tristan Steegman
[3]NJONjordHSB 2-
 Thijs Ruiken
[4]TRITriton 1HE 2-
 Eli Brouwer
[5]GYAGyas [P]HE 2-
 Ties Talsma
[6]LAGLagaHSB 2-
 Daan van der Hoeven
[7]TRITriton 2HE 2-
 Sjoerd Hutter

za 12:02 - race 110 - [001] HE 2- E-finale

baancodeploeg
slag
veld
[3]WILWillem III 2HSB 2-
 Iain Kerr
[4]ARGArgo 1HE 2-
 Stan Groenenberg
[5]WILWillem III 1HSB 2-
 Jasper Simons
[6]SPASpaarneHSB 2-
 Hugo van Dordrecht

zo 10:48 - race 209 - [001] HE 2- D-finale

baancodeploeg
slag
veld
[3]ORCOrca 1HSB 2-
 Mart Boersma
[4]TRITritonHSB 2-
 Hidde van de Beek
[5]NJONjord 2HE 2-
 Tijs de Koningh
[6]SKASkadi/OkeanosHE 2-
 Ruben van Streun
[7]PHOPhocasHSB 2-
 Hessel van Vilsteren
[8]ORCOrca 2HSB 2-
 Niek Lieon

zo 10:54 - race 210 - [001] HE 2- C-finale

baancodeploeg
slag
veld
[3]LAGLaga 2HE 2-
 Nathan van der Sluijs
[4]ARGArgo 2HE 2-
 Naftali Slob
[5]PROProteusHE 2-
 Sander Hazelaar
[6]NERNereusHSB 2-
 Douwe Smits
[7]SKASkadiHSB 2-
 Martijn Bos
[8]AEGAegirHE 2-
 Wessel Hesselink

zo 11:54 - race 215 - [001] HE 2- B-finale

baancodeploeg
slag
veld
[3]LAGLagaHSB 2-
 Daan van der Hoeven
[4]NERNereus 2 [P]HE 2-
 Lex van den Herik
[5]TRITriton 2HE 2-
 Sjoerd Hutter
[6]NJONjord 1HE 2-
 Dolf Rutten
[7]NJONjordHSB 2-
 Thijs Ruiken
[8]VIDVidarHE 2-
 Jorn Salverda

zo 12:00 - race 216 - [001] HE 2- A-finale

baancodeploeg
slag
veld
[3]LAGLaga 1HE 2-
 Tristan Steegman
[4]GYAGyas [P]HE 2-
 Ties Talsma
[5]LAGLaga 3 [P]HE 2-
 Menno Bezema
[6]TRITriton 1HE 2-
 Eli Brouwer
[7]NERNereus 3HE 2-
 Koen van den Herik
[8]NERNereus 1 [P]HE 2-
 Mick Makker