[001] HE 2- (Nederlands Kampioenschap) time-trial

24 tijdsnelsten => KF, 25 - 30 => FE

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummernummer400m900m
interval
1400m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.LAGLaga 3 [P]HE 2-44--03:22,10(1)05:17,91(1)07:12,40(1)KF
 Menno Bezema01:55,8101:54,49
2.GYAGyas [P]HE 2-41--03:24,91(2)05:18,74(2)07:13,02(2)KF
 Ties Talsma01:53,8301:54,28+0,62
3.NERNereus 1 [P]HE 2-42--03:25,00(3)05:21,40(3)07:16,90(3)KF
 Mick Makker01:56,4001:55,50+4,50
4.NERNereus 2 [P]HE 2-43--03:25,25(4)05:23,07(4)07:18,75(4)KF
 Lex van den Herik01:57,8201:55,68+6,35
5.TRITriton 1HE 2-67--03:27,05(7)05:24,57(5)07:20,19(5)KF
 Eli Brouwer01:57,5201:55,62+7,79
6.LAGLagaHSB 2-63--03:25,95(5)05:25,40(7)07:21,18(6)KF
 Daan van der Hoeven01:59,4501:55,78+8,78
7.NERNereus 3HE 2-54--03:26,21(6)05:25,00(6)07:21,58(7)KF
 Koen van den Herik01:58,7901:56,58+9,18
8.NERNereusHSB 2-47--03:29,48(9)05:29,68(10)07:25,66(8)KF
 Douwe Smits02:00,2001:55,98+13,26
9.NJONjord 1HE 2-50--03:30,85(15)05:29,63(9)07:28,09(9)KF
 Dolf Rutten01:58,7801:58,46+15,69
10.LAGLaga 1HE 2-48--03:32,33(17)05:30,51(11)07:28,15(10)KF
 Tristan Steegman01:58,1801:57,64+15,75
11.TRITriton 2HE 2-55--03:29,60(10)05:29,48(8)07:28,28(11)KF
 Sjoerd Hutter01:59,8801:58,80+15,88
12.VIDVidarHE 2-46--03:32,48(18)05:30,86(12)07:29,61(12)KF
 Jorn Salverda01:58,3801:58,75+17,21
13.PROProteusHE 2-60--03:29,60(10)05:31,54(13)07:29,73(13)KF
 Sander Hazelaar02:01,9401:58,19+17,33
14.PHOPhocasHSB 2-58--03:30,03(13)05:31,62(15)07:30,98(14)KF
 Hessel van Vilsteren02:01,5901:59,36+18,58
15.SKASkadiHSB 2-68--03:30,70(14)05:31,58(14)07:31,00(15)KF
 Martijn Bos02:00,8801:59,42+18,60
16.NJONjordHSB 2-66--03:36,70(22)05:36,26(19)07:32,51(16)KF
 Thijs Ruiken01:59,5601:56,25+20,11
17.SKASkadi/OkeanosHE 2-65--03:29,12(8)05:32,32(16)07:33,20(17)KF
 Ruben van Streun02:03,2002:00,88+20,80
18.AEGAegirHE 2-59--03:29,64(12)05:33,68(17)07:33,38(18)KF
 Wessel Hesselink02:04,0401:59,70+20,98
19.ARGArgo 2HE 2-61--03:31,21(16)05:36,10(18)07:36,44(19)KF
 Naftali Slob02:04,8902:00,34+24,04
20.NJONjord 2HE 2-56--03:34,52(19)05:36,80(20)07:37,01(20)KF
 Tijs de Koningh02:02,2802:00,21+24,61
21.TRITritonHSB 2-57--03:36,39(21)05:39,62(22)07:39,59(21)KF
 Hidde van de Beek02:03,2301:59,97+27,19
22.LAGLaga 2HE 2-51--03:34,68(20)05:37,34(21)07:40,61(22)KF
 Nathan van der Sluijs02:02,6602:03,27+28,21
23.ORCOrca 1HSB 2-69--03:38,90(24)05:44,85(23)07:48,80(23)KF
 Mart Boersma02:05,9502:03,95+36,40
24.ORCOrca 2HSB 2-52--03:37,91(23)05:46,98(24)07:54,93(24)KF
 Niek Lieon02:09,0702:07,95+42,53
25.WILWillem III 1HSB 2-62--03:42,80(26)05:52,24(26)07:55,41(25)FE
 Jasper Simons02:09,4402:03,17+43,01
26.ARGArgo 1HE 2-64--03:42,40(25)05:51,87(25)07:56,08(26)FE
 Stan Groenenberg02:09,4702:04,21+43,68
27.SPASpaarneHSB 2-53--03:45,67(27)05:53,33(27)07:58,23(27)FE
 Hugo van Dordrecht02:07,6602:04,90+45,83
28.WILWillem III 2HSB 2-49--03:58,61(28)06:16,44(28)08:27,06(28)FE
 Iain Kerr02:17,8302:10,62+1:14,66

za 12:07 - race 111 - [001] HE 2- kwart-finale 1

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.LAGLaga 3 [P]HE 2-[5]01:48,97(1)03:45,71(1)05:42,79(1)07:35,40(1)HF
 Menno Bezema01:56,7401:57,0801:52,61
2.NJONjordHSB 2-[3]01:53,77(2)03:50,30(2)05:46,52(2)07:41,51(2)HF
 Thijs Ruiken01:56,5301:56,2201:54,99+6,11
3.NJONjord 1HE 2-[6]01:54,78(3)03:52,81(3)05:50,43(3)07:42,63(3)HF
 Dolf Rutten01:58,0301:57,6201:52,20+7,23
4.NERNereusHSB 2-[4]01:55,53(4)03:54,11(4)05:51,27(4)07:42,89(4)FC
 Douwe Smits01:58,5801:57,1601:51,62+7,49
5.SKASkadi/OkeanosHE 2-[7]01:55,85(5)03:55,95(5)05:55,04(5)07:50,72(5)FD
 Ruben van Streun02:00,1001:59,0901:55,68+15,32
6.ORCOrca 2HSB 2-[2]01:58,55(6)04:04,45(6)06:12,99(6)08:15,54(6)FD
 Niek Lieon02:05,9002:08,5402:02,55+40,14

za 12:12 - race 112 - [001] HE 2- kwart-finale 2

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.GYAGyas [P]HE 2-[4]01:50,42(1)03:41,09(1)05:35,82(1)07:29,69(1)HF
 Ties Talsma01:50,6701:54,7301:53,87
2.NERNereus 3HE 2-[5]01:51,11(2)03:44,57(2)05:41,44(2)07:37,20(2)HF
 Koen van den Herik01:53,4601:56,8701:55,76+7,51
3.LAGLaga 1HE 2-[3]01:52,48(3)03:47,19(3)05:42,41(3)07:37,70(3)HF
 Tristan Steegman01:54,7101:55,2201:55,29+8,01
4.SKASkadiHSB 2-[6]01:55,17(5)03:51,81(5)05:49,40(4)07:44,56(4)FC
 Martijn Bos01:56,6401:57,5901:55,16+14,87
5.AEGAegirHE 2-[2]01:53,28(4)03:51,10(4)05:50,00(5)07:49,77(5)FC
 Wessel Hesselink01:57,8201:58,9001:59,77+20,08
6.ORCOrca 1HSB 2-[7]01:57,60(6)03:57,06(6)06:00,41(6)08:05,91(6)FD
 Mart Boersma01:59,4602:03,3502:05,50+36,22

za 12:17 - race 113 - [001] HE 2- kwart-finale 3

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.NERNereus 1 [P]HE 2-[5]01:46,12(1)03:39,15(1)05:36,67(1)07:37,04(1)HF
 Mick Makker01:53,0301:57,5202:00,37
2.LAGLagaHSB 2-[4]01:48,58(2)03:42,55(2)05:41,25(2)07:38,07(2)HF
 Daan van der Hoeven01:53,9701:58,7001:56,82+1,03
3.TRITriton 2HE 2-[6]01:52,03(5)03:46,48(3)05:43,87(3)07:42,74(3)HF
 Sjoerd Hutter01:54,4501:57,3901:58,87+5,70
4.ARGArgo 2HE 2-[7]01:49,51(3)03:46,92(4)05:47,64(5)07:47,89(4)FC
 Naftali Slob01:57,4102:00,7202:00,25+10,85
5.LAGLaga 2HE 2-[2]01:49,98(4)03:47,28(5)05:46,45(4)07:49,47(5)FC
 Nathan van der Sluijs01:57,3001:59,1702:03,02+12,43
6.PHOPhocasHSB 2-[3]01:52,95(6)03:52,66(6)05:55,93(6)08:01,74(6)FD
 Hessel van Vilsteren01:59,7102:03,2702:05,81+24,70

za 12:22 - race 114 - [001] HE 2- kwart-finale 4

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.TRITriton 1HE 2-[5]01:49,67(2)03:41,50(2)05:41,55(1)07:40,37(1)HF
 Eli Brouwer01:51,8302:00,0501:58,82
2.NERNereus 2 [P]HE 2-[4]01:47,76(1)03:41,08(1)05:43,07(2)07:47,46(2)HF
 Lex van den Herik01:53,3202:01,9902:04,39+7,09
3.VIDVidarHE 2-[3]01:52,57(4)03:46,53(3)05:48,71(3)07:51,22(3)HF
 Jorn Salverda01:53,9602:02,1802:02,51+10,85
4.PROProteusHE 2-[6]01:52,06(3)03:47,72(4)05:52,98(4)07:56,86(4)FC
 Sander Hazelaar01:55,6602:05,2602:03,88+16,49
5.NJONjord 2HE 2-[2]01:54,69(6)03:53,38(6)05:59,79(6)07:58,72(5)FD
 Tijs de Koningh01:58,6902:06,4101:58,93+18,35
6.TRITritonHSB 2-[7]01:53,09(5)03:51,13(5)05:57,85(5)08:04,56(6)FD
 Hidde van de Beek01:58,0402:06,7202:06,71+24,19

zo 10:12 - race 203 - [001] HE 2- halve-finale 1

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.LAGLaga 3 [P]HE 2-[5]01:36,15(1)03:21,24(1)05:09,34(1)06:57,32(1)FA
 Menno Bezema01:45,0901:48,1001:47,98
2.NERNereus 3HE 2-[3]01:40,97(4)03:29,97(5)05:12,75(3)06:59,92(2)FA
 Koen van den Herik01:49,0001:42,7801:47,17+2,60
3.NERNereus 1 [P]HE 2-[4]01:37,75(2)03:23,69(2)05:11,71(2)07:02,36(3)FA
 Mick Makker01:45,9401:48,0201:50,65+5,04
4.NJONjord 1HE 2-[7]01:39,99(3)03:28,68(4)05:17,03(4)07:04,49(4)FB
 Dolf Rutten01:48,6901:48,3501:47,46+7,17
5.NERNereus 2 [P]HE 2-[6]01:42,18(5)03:25,93(3)05:19,21(5)07:11,31(5)FB
 Lex van den Herik01:43,7501:53,2801:52,10+13,99
6.VIDVidarHE 2-[2]01:44,38(6)03:31,73(6)05:21,62(6)07:14,30(6)FB
 Jorn Salverda01:47,3501:49,8901:52,68+16,98

zo 10:18 - race 204 - [001] HE 2- halve-finale 2

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.TRITriton 1HE 2-[4]01:44,89(4)03:26,37(2)05:12,54(2)06:59,61(1)FA
 Eli Brouwer01:41,4801:46,1701:47,07
2.GYAGyas [P]HE 2-[5]01:40,50(1)03:24,06(1)05:11,26(1)07:01,22(2)FA
 Ties Talsma01:43,5601:47,2001:49,96+1,61
3.LAGLaga 1HE 2-[2]01:45,52(6)03:29,62(3)05:17,79(3)07:05,67(3)FA
 Tristan Steegman01:44,1001:48,1701:47,88+6,06
4.TRITriton 2HE 2-[7]01:43,46(3)03:30,03(5)05:18,93(4)07:07,87(4)FB
 Sjoerd Hutter01:46,5701:48,9001:48,94+8,26
5.NJONjordHSB 2-[3]01:42,50(2)03:29,62(3)05:21,15(5)07:24,63(5)FB
 Thijs Ruiken01:47,1201:51,5302:03,48+25,02
6.LAGLagaHSB 2-[6]01:45,20(5)03:33,74(6)05:27,75(6)07:30,48(6)FB
 Daan van der Hoeven01:48,5401:54,0102:02,73+30,87

za 12:02 - race 110 - [001] HE 2- E-finale

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.ARGArgo 1HE 2-[4]01:57,47(1)04:05,16(1)06:10,20(1)08:12,13(1)
 Stan Groenenberg02:07,6902:05,0402:01,93
2.SPASpaarneHSB 2-[6]01:59,92(3)04:10,06(3)06:18,04(3)08:15,94(2)
 Hugo van Dordrecht02:10,1402:07,9801:57,90+3,81
3.WILWillem III 1HSB 2-[5]01:59,57(2)04:08,58(2)06:15,53(2)08:16,40(3)
 Jasper Simons02:09,0102:06,9502:00,87+4,27
4.WILWillem III 2HSB 2-[3]02:17,13(4)04:44,89(4)07:05,91(4)09:14,58(4)
 Iain Kerr02:27,7602:21,0202:08,67+1:02,45

zo 10:48 - race 209 - [001] HE 2- D-finale

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.SKASkadi/OkeanosHE 2-[6]01:42,31(1)03:31,18(1)05:22,90(1)07:14,00(1)
 Ruben van Streun01:48,8701:51,7201:51,10
2.PHOPhocasHSB 2-[7]01:45,05(3)03:34,50(3)05:25,56(2)07:15,89(2)
 Hessel van Vilsteren01:49,4501:51,0601:50,33+1,89
3.ORCOrca 1HSB 2-[3]01:43,57(2)03:40,28(6)05:28,20(3)07:20,39(3)
 Mart Boersma01:56,7101:47,9201:52,19+6,39
4.NJONjord 2HE 2-[5]01:48,74(6)03:39,79(5)05:31,56(4)07:22,72(4)
 Tijs de Koningh01:51,0501:51,7701:51,16+8,72
5.TRITritonHSB 2-[4]01:47,83(5)03:37,97(4)05:32,47(5)07:23,09(5)
 Hidde van de Beek01:50,1401:54,5001:50,62+9,09
6.ORCOrca 2HSB 2-[8]01:45,59(4)03:33,74(2)05:34,61(6)07:32,84(6)
 Niek Lieon01:48,1502:00,8701:58,23+18,84

zo 10:54 - race 210 - [001] HE 2- C-finale

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.NERNereusHSB 2-[6]01:43,36(1)03:31,44(1)05:21,83(1)07:10,38(1)
 Douwe Smits01:48,0801:50,3901:48,55
2.PROProteusHE 2-[5]01:45,29(4)03:32,69(2)05:21,83(1)07:11,71(2)
 Sander Hazelaar01:47,4001:49,1401:49,88+1,33
3.SKASkadiHSB 2-[7]01:46,00(6)--(4)05:21,83(1)07:12,55(3)
 Martijn Bos01:50,72+2,17
4.AEGAegirHE 2-[8]01:44,35(3)03:35,59(5)05:26,10(4)07:14,72(4)
 Wessel Hesselink01:51,2401:50,5101:48,62+4,34
5.LAGLaga 2HE 2-[3]01:43,93(2)03:33,76(3)05:26,95(6)07:15,21(5)
 Nathan van der Sluijs01:49,8301:53,1901:48,26+4,83
6.ARGArgo 2HE 2-[4]01:45,29(4)03:35,59(5)05:26,10(4)07:16,88(6)
 Naftali Slob01:50,3001:50,5101:50,78+6,50

zo 11:54 - race 215 - [001] HE 2- B-finale

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.NERNereus 2 [P]HE 2-[4]01:40,34(1)03:27,08(1)05:16,60(1)07:02,03(1)
 Lex van den Herik01:46,7401:49,5201:45,43
2.LAGLagaHSB 2-[3]01:42,87(4)03:29,19(2)05:18,68(2)07:04,96(2)
 Daan van der Hoeven01:46,3201:49,4901:46,28+2,93
3.TRITriton 2HE 2-[5]01:43,63(5)03:29,19(2)05:19,01(3)07:05,97(3)
 Sjoerd Hutter01:45,5601:49,8201:46,96+3,94
4.NJONjord 1HE 2-[6]01:40,78(2)03:29,19(2)05:19,93(5)07:07,58(4)
 Dolf Rutten01:48,4101:50,7401:47,65+5,55
5.NJONjordHSB 2-[7]01:41,45(3)03:29,19(2)05:19,58(4)07:07,96(5)
 Thijs Ruiken01:47,7401:50,3901:48,38+5,93
6.VIDVidarHE 2-[8]01:44,88(6)03:32,48(6)05:21,85(6)07:11,12(6)
 Jorn Salverda01:47,6001:49,3701:49,27+9,09

zo 12:00 - race 216 - [001] HE 2- A-finale

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.LAGLaga 3 [P]HE 2-[5]01:35,34(1)03:19,30(1)05:10,01(1)06:53,76(1)
 Menno Bezema01:43,9601:50,7101:43,75
2.GYAGyas [P]HE 2-[4]01:37,59(2)03:21,89(2)05:11,52(2)06:54,05(2)
 Ties Talsma01:44,3001:49,6301:42,53+0,29
3.TRITriton 1HE 2-[6]01:39,78(4)03:28,17(3)05:14,97(3)07:02,53(3)
 Eli Brouwer01:48,3901:46,8001:47,56+8,77
4.NERNereus 1 [P]HE 2-[8]01:39,02(3)03:30,26(4)05:19,47(4)07:06,21(4)
 Mick Makker01:51,2401:49,2101:46,74+12,45
5.NERNereus 3HE 2-[7]01:41,77(5)03:30,26(4)05:23,27(6)07:08,34(5)
 Koen van den Herik01:48,4901:53,0101:45,07+14,58
6.LAGLaga 1HE 2-[3]01:42,05(6)03:30,26(4)05:22,81(5)07:08,64(6)
 Tristan Steegman01:48,2101:52,5501:45,83+14,88