zaterdag

25 juni 2022

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
ORC18Diep GezonkenHOnerv C4+time-trialza 09:00
Peter-Paul Witjes
ORC31TurboknorrenH4+time-trialza 09:35
Mees van de Meulengraaf
ORC34ZuipschuitH4+time-trialza 09:35
Sander Renken
ORC40QuadrupeltjeDCl 4*time-trialza 09:55
Frederique Tholhuijsen
ORC54Orca Dames ClubdubbelvierDCl 4*time-trialza 09:55
Remke Gengler
ORC55Tjak odz wegDCl 4*time-trialza 09:55
Aniek Brandt
ORC65Rowing 747HOnerv C4+time-trialza 10:45
Joeri Geelhoed
ORC83BoegballenHOnerv C4+time-trialza 10:45
Ole Jansen
ORC273RiemenrukkersHOnerv C4+time-trialza 11:00
Hidde Mulder
ORC393Heren 1HLente C4+voorwedstrijd 1za 13:05[1]
Peer Halsema
ORC394Heren 2HLente C4+voorwedstrijd 2za 13:11[1]
Niek Huisman
ORC34ZuipschuitH4+B-finaleza 13:53[5]
Sander Renken
ORC31TurboknorrenH4+A-finaleza 13:59[4]
Mees van de Meulengraaf
ORC40QuadrupeltjeDCl 4*D-finaleza 15:31[4]
Frederique Tholhuijsen
ORC55Tjak odz wegDCl 4*B-finaleza 15:43[6]
Aniek Brandt
ORC54Orca Dames ClubdubbelvierDCl 4*A-finaleza 15:49[6]
Remke Gengler
ORC83BoegballenHOnerv C4+D-finaleza 15:55[2]
Ole Jansen
ORC65Rowing 747HOnerv C4+A-finaleza 16:13[6]
Joeri Geelhoed
ORC273RiemenrukkersHOnerv C4+A-finaleza 16:37[4]
Hidde Mulder
ORC394Heren 2HLente C4+B-finaleza 16:55[3]
Niek Huisman
ORC393Heren 1HLente C4+A-finaleza 17:01[5]
Peer Halsema

zondag

26 juni 2022

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
ORC318Zieke(n)boegDOnerv C4+time-trialzo 09:00
Belle Cals
ORC319De VaarclipsDOnerv C4+time-trialzo 09:00
Laure de Jong
ORC320Zwoele BlikkenDOnerv C4+time-trialzo 09:00
Laura Rolink
ORC322BoegbeeldigDOnerv C4+time-trialzo 09:00
Sanne Jordaan
ORC128RowmanceDOnerv C4+time-trialzo 09:15
Eveline Meiners
ORC325RowskleurigD4+time-trialzo 09:35
Milou Bongenaar
ORC146ExtriemD4+time-trialzo 09:45
Iris Brenkman
ORC152Rep en RoeiD4+time-trialzo 09:45
Else Rossing
ORC159De 4 BiggetjesHCl 4*time-trialzo 10:20
Coen Bolander
ORC163VindictaD4+time-trialzo 10:55
Tessa Langhaeuser
ORC165BeaufortD4+time-trialzo 10:55
Marla van Randwijk
ORC170RowlympiërsD4+time-trialzo 10:55
Jeska de Jong
ORC362BoordeauxDOnerv C4+time-trialzo 11:05
Christy McCarthy
ORC375GoldriggersDOnerv C4+time-trialzo 11:05
Rosalie Varkevisser
ORC379HaallelujahDOnerv C4+time-trialzo 11:05
Emily Brandon Bravo Bruinsma
ORC395Dames 1DLente C4+voorwedstrijd 1zo 13:05[6]
Luca van Baarle
ORC396Dames 2DLente C4+voorwedstrijd 3zo 13:17[6]
Lauren Klabbers
ORC322BoegbeeldigDOnerv C4+D-finalezo 13:35[3]
Sanne Jordaan
ORC319De VaarclipsDOnerv C4+C-finalezo 13:41[1]
Laure de Jong
ORC320Zwoele BlikkenDOnerv C4+A-finalezo 13:53[4]
Laura Rolink
ORC318Zieke(n)boegDOnerv C4+A-finalezo 13:53[6]
Belle Cals
ORC325RowskleurigD4+A-finalezo 14:05[2]
Milou Bongenaar
ORC128RowmanceDOnerv C4+B-finalezo 14:23[5]
Eveline Meiners
ORC152Rep en RoeiD4+B-finalezo 14:35[2]
Else Rossing
ORC146ExtriemD4+A-finalezo 14:41[4]
Iris Brenkman
ORC159De 4 BiggetjesHCl 4*A-finalezo 15:50[1]
Coen Bolander
ORC379HaallelujahDOnerv C4+B-finalezo 16:08[4]
Emily Brandon Bravo Bruinsma
ORC362BoordeauxDOnerv C4+B-finalezo 16:08[5]
Christy McCarthy
ORC375GoldriggersDOnerv C4+A-finalezo 16:14[2]
Rosalie Varkevisser
ORC170RowlympiërsD4+B-finalezo 16:20[3]
Jeska de Jong
ORC165BeaufortD4+A-finalezo 16:26[2]
Marla van Randwijk
ORC163VindictaD4+A-finalezo 16:26[5]
Tessa Langhaeuser
ORC395Dames 1DLente C4+A-finalezo 17:20[2]
Luca van Baarle
ORC396Dames 2DLente C4+A-finalezo 17:20[4]
Lauren Klabbers