zaterdag

25 juni 2022

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
ARG20Argo 4HOnerv C4+time-trialza 09:00
Maarten Ruijgh
ARG243Argo 2HOnerv C4+time-trialza 09:15
Marius Weisenbach
ARG250Argo 3H4+time-trialza 09:45
Rob Elgersma
ARG259Argo 2H4+time-trialza 09:45
Maarten Teunissen
ARG43Argo 2DCl 4*time-trialza 09:55
Merel Gijsbers
ARG44Argo 1DCl 4*time-trialza 09:55
Amée van Haeften
ARG70Argo 1HOnerv C4+time-trialza 10:45
Bram Leeuw
ARG79Argo 3HOnerv C4+time-trialza 10:45
Bernd Mulder
ARG96Argo 1H4+time-trialza 11:15
Maarten Timmers
ARG285Argo 1D4+voorwedstrijd 1za 13:17[3]
Hannah Brekelmans
ARG20Argo 4HOnerv C4+B-finaleza 13:41[2]
Maarten Ruijgh
ARG243Argo 2HOnerv C4+B-finaleza 14:17[4]
Marius Weisenbach
ARG250Argo 3H4+B-finaleza 14:35[1]
Rob Elgersma
ARG259Argo 2H4+A-finaleza 14:41[5]
Maarten Teunissen
ARG43Argo 2DCl 4*D-finaleza 15:31[1]
Merel Gijsbers
ARG44Argo 1DCl 4*A-finaleza 15:49[5]
Amée van Haeften
ARG79Argo 3HOnerv C4+C-finaleza 16:01[2]
Bernd Mulder
ARG70Argo 1HOnerv C4+B-finaleza 16:07[3]
Bram Leeuw
ARG96Argo 1H4+B-finaleza 16:19[5]
Maarten Timmers
ARG285Argo 1D4+A-finaleza 16:49[4]
Hannah Brekelmans

zondag

26 juni 2022

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
ARG134Argo 3DOnerv C4+time-trialzo 09:15
Inge Feij
ARG144Argo 2D4+time-trialzo 09:45
Dieuwertje Bartels
ARG149Argo 5D4+time-trialzo 09:45
Marieke Koerhuis
ARG151Argo 3D4+time-trialzo 09:45
Eline Meijer
ARG342Argo 5DOnerv C4+time-trialzo 10:25
Ronja Lange
ARG355Argo 4DOnerv C4+time-trialzo 10:25
Indy Ruijs
ARG166Argo 1D4+time-trialzo 10:55
Nynke Groen
ARG359Argo 1DOnerv C4+time-trialzo 11:05
Myrthe Bergsma
ARG381Argo 2DOnerv C4+time-trialzo 11:05
Birthe Priesmann
ARG176Argo 6DOnerv C4+time-trialzo 11:20
Leocadie Ploumen
ARG386Argo 1H4+voorwedstrijd 1zo 13:23[5]
Siem Bolluyt
ARG134Argo 3DOnerv C4+A-finalezo 14:29[6]
Inge Feij
ARG151Argo 3D4+B-finalezo 14:35[3]
Eline Meijer
ARG144Argo 2D4+A-finalezo 14:41[2]
Dieuwertje Bartels
ARG149Argo 5D4+A-finalezo 14:41[6]
Marieke Koerhuis
ARG355Argo 4DOnerv C4+A-finalezo 14:59[3]
Indy Ruijs
ARG342Argo 5DOnerv C4+A-finalezo 14:59[4]
Ronja Lange
ARG359Argo 1DOnerv C4+D-finalezo 15:56[3]
Myrthe Bergsma
ARG381Argo 2DOnerv C4+A-finalezo 16:14[4]
Birthe Priesmann
ARG166Argo 1D4+B-finalezo 16:20[1]
Nynke Groen
ARG176Argo 6DOnerv C4+A-finalezo 16:50[1]
Leocadie Ploumen
ARG386Argo 1H4+A-finalezo 17:02[1]
Siem Bolluyt