zaterdag

23 februari 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdpos.
GYA3EJD '19D 8+Heat 108:45,3
Nienke Koelman
GYA23SCHEURBUIKDOnerv C4+Heat 111:54,712e
Jeske Fridrichs
GYA22OLLYDOnerv C4+Heat 113:03,529e
Karin Elders
GYA20BRAQUEDOnerv C4+Heat 112:22,921e
Mirthe Keizer
GYA19DONDERSLAGDOnerv C4+Heat 112:39,225e
Geertje op de Hoek
GYA11N.O.P.DOnerv C4+Heat 112:58,127e
Suzet van Zijll de Jong
GYA4EJZ/EJL combi 4+H 4+Heat 108:48,0
Kevin Schepers
GYA6FunestD 8+Heat 109:42,54e
Alise de Groot
GYA2Zwaar 19H 8+Heat 107:42,5
Branco Amelink
GYA27Menno&GuyonneRela C2+Heat 112:25,71e
Jos van Dijk
GYA15La NoviaDOnerv C4+Heat 112:22,820e
Aida Rezaee
GYA5EJLD '19D 4*Heat 109:32,3
Nicole Bleeker
GYA13VOLSLAGENDOnerv C4+Heat 112:14,917e
Sarah Veenstra
GYA12TorpedoDOnerv C4+Heat 113:00,128e
Janneke van Hulten
GYA1Licht 19H 8+Heat 107:45,8
Rob ter Burg
GYA78de ZK-41Rela C2+Heat 212:58,02e
Geert van Maldegem
GYA59Optima Pokkel4+ H1Heat 209:01,75e
Rob Nijmeijer
GYA38VitaD 8+Heat 210:13,95e
Isabelle Koopman
GYA72OverboordDOnerv C4+Heat 212:14,917e
Louise Jaarsma
GYA70Grandioso 1DOnerv C4+Heat 210:35,91e
Noel Oppel
GYA41Dollige MOKD 8+Heat 209:29,83e
Anke Mulder
GYA69PROLATIODOnerv C4+Heat 212:10,215e
Ilse Folkertsma
GYA68ZAVIDOnerv C4+Heat 213:45,634e
Julia Swaters
GYA43Clubdames 4* 19DCl 4*Heat 209:41,34e
Maya Vasquez Fischer
GYA45Head * ChicksDCl 4*Heat 210:41,516e
Lisanne Boekhoud
GYA65NyxDOnerv C4+Heat 211:09,03e
Vivianne Dortmond
GYA63AurumDOnerv C4+Heat 211:54,511e
Marlies van der Zijpp
GYA79SkyasRela C2+Heat 213:44,73e
Rosalie van Zuijlen
GYA61NIKADOnerv C4+Heat 213:22,832e
Annelie Wigchering
GYA40G.V.D.D 8+Heat 208:40,01e
Iris Rodenburg
GYA110Fulger4+ H2Heat 311:36,212e
Gijs van der Wal
GYA120Grandioso ADOnerv C4+Heat 311:07,22e
Diede Room
GYA121W.O.L.V.DOnerv C4+Heat 313:14,830e
Lieke de Boer
GYA122MAGNADOnerv C4+Heat 311:24,75e
Floor van Rij
GYA127Ad(t) NauseamDOnerv C4+Heat 312:43,126e
Frédérique Olthoff
GYA91Clubdames 8+ '19DCl 8+Heat 308:38,91e
Roos den Engelse
GYA113Gyas/Aegir 1Mix C4+Heat 309:40,51e
Jolien Wilbrink
GYA115MRC4+Mix C4+Heat 310:34,12e
Mirke l'Herminez
GYA142Dames van de clubD 4*Heat 409:51,72e
Wasughy Arumugam
GYA150Tyr 1H C4+ KlassementHeat 409:19,31e
Julian Blanksma
GYA149Tyr 2H C4+ KlassementHeat 409:33,52e
Ben Mulder
GYA169Ploegje 1 (Rocky HC2+ Rowers)H C2+Heat 4uitgesloten
Jelle Braam
GYA141Zwaar '13 (Gyas/De Hoop)H 8+Heat 407:57,82e
Beimen Vellinga
GYA144EJLD '17 / Blond GroningenD 4*Heat 409:28,61e
Tjaardy Buiskool
GYA172RenaissancevlootHOnerv C4+Heat 412:34,921e
Luuk Diersen
GYA155ROB4+ D1Heat 409:18,21e
Jonne van der Eyden
GYA140Team NLH 8+Heat 407:53,11e
Sverre Brok
GYA199Can I get a Vloot 1HOnerv C4+Heat 510:07,08e
Casper de Wit
GYA198Semper RisuHOnerv C4+Heat 511:08,916e
Thomas Hoekstra
GYA233Katara 1D C4+ KlassementHeat 611:01,37e
Floor Munnik
GYA178VICEHOnerv C4+Heat 612:30,220e
Lars Bakker
GYA234Katara AD C4+ KlassementHeat 610:32,54e
Anne de Bue
GYA230De TrekvogelsHOnerv C4+Heat 611:07,015e
Djimmer Riemersma
GYA228IncompotentHOnerv C4+Heat 610:47,611e
Fabien Meijer
GYA227Can I get a Vloot AHOnerv C4+Heat 609:15,01e
Rik Roosjen
GYA226ODIZHOnerv C4+Heat 611:04,314e
Sander Kiers
GYA219Clubheren 8+ '19HCl 8+Heat 607:53,12e
Otto Bervoets
GYA222Hocus ProwcusHOnerv C4+Heat 610:58,612e
Niels Eijndhoven

zondag

24 februari 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdpos.
GYA3ROB4+ D1Heat 701:41,912e
Jonne van der Eyden
GYA19Can I get a Vloot 1HOnerv C4+Heat 701:22,62e
Casper de Wit
GYA20IncompotentHOnerv C4+Heat 701:45,617e
Fabien Meijer
GYA18Can I get a Vloot AHOnerv C4+Heat 701:22,62e
Rik Roosjen
GYA41De TrekvogelsHOnerv C4+Heat 801:31,713e
Djimmer Riemersma
GYA39Hocus ProwcusHOnerv C4+Heat 801:31,012e
Niels Eijndhoven
GYA36Tyr 1H C4+ KlassementHeat 801:22,82e
Julian Blanksma
GYA56RenaissancevlootHOnerv C4+Heat 901:38,815e
Luuk Diersen
GYA46Tyr 2H C4+ KlassementHeat 901:21,51e
Ben Mulder
GYA91Katara AD C4+ KlassementHeat 1001:32,96e
Anne de Bue
GYA77Clubdames 4* 19DCl 4*Heat 1001:23,85e
Maya Vasquez Fischer
GYA94Katara 1D C4+ KlassementHeat 1001:29,54e
Floor Munnik
GYA66Optima Pokkel4+ H1Heat 1001:12,12e
Rob Nijmeijer
GYA97ZAVIDOnerv C4+Heat 1001:48,427e
Julia Swaters
GYA87Head * ChicksDCl 4*Heat 1001:30,215e
Lisanne Boekhoud
GYA129OLLYDOnerv C4+Heat 11--
Karin Elders
GYA121PROLATIODOnerv C4+Heat 1101:43,120e
Ilse Folkertsma
GYA111Fulger4+ H2Heat 1101:34,010e
Gijs van der Wal
GYA123VOLSLAGENDOnerv C4+Heat 1101:46,625e
Sarah Veenstra
GYA161SCHEURBUIKDOnerv C4+Heat 1101:35,18e
Jeske Fridrichs
GYA122OverboordDOnerv C4+Heat 1101:52,230e
Louise Jaarsma
GYA130W.O.L.V.DOnerv C4+Heat 1101:50,829e
Lieke de Boer
GYA117AurumDOnerv C4+Heat 1101:39,412e
Marlies van der Zijpp
GYA113Grandioso 1DOnerv C4+Heat 1101:32,56e
Noel Oppel
GYA114NyxDOnerv C4+Heat 1101:32,35e
Vivianne Dortmond
GYA135MAGNADOnerv C4+Heat 1201:49,228e
Floor van Rij
GYA144DONDERSLAGDOnerv C4+Heat 1201:44,021e
Geertje op de Hoek
GYA149N.O.P.DOnerv C4+Heat 1201:45,324e
Suzet van Zijll de Jong
GYA134Grandioso ADOnerv C4+Heat 1201:31,73e
Diede Room
GYA151NIKADOnerv C4+Heat 1201:38,611e
Annelie Wigchering
GYA150TorpedoDOnerv C4+Heat 1201:43,019e
Janneke van Hulten
GYA142La NoviaDOnerv C4+Heat 12--
Aida Rezaee
GYA143BRAQUEDOnerv C4+Heat 1201:37,09e
Mirthe Keizer
GYA145Ad(t) NauseamDOnerv C4+Heat 1201:42,918e
Frédérique Olthoff