za 10:30 - race 102 - Heat 2

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummernummerfinishverschil
1.PROLange L4+ H15808:36,6(1)
 Lars kleyn Winkel
2.GYAG.V.D.D 8+4008:40,0(2)
 Iris Rodenburg+3,4
3.PROSteen Papier Bier4+ H15008:49,2(3)
 Jasper Coppen+12,6
4.ASOHeren Club 4+4+ H15408:54,2(4)
 Noud van Halteren+17,6
4.SKOGladde Bøys4+ H15608:54,2(4)
 David Brouwer+17,6
6.HUNDolliesD 8+3908:58,5(6)
 Natascha Agricola+21,9
7.GYAOptima Pokkel4+ H15909:01,7(7)
 Rob Nijmeijer+25,1
8.TRITriton4+ H14909:06,4(8)
 Floris ten Tusscher+29,8
9.ORCKanorca's4+ H16009:09,3(9)
 Robin van den Brink+32,7
10.PROBadbeer4+ H15509:15,6(10)
 Hugo Knaven+39,0
11.PHOLean-Agile-Scrum4+ H15709:21,9(11)
 Wouter van Ewijk+45,3
12.GYADollige MOKD 8+4109:29,8(12)
 Anke Mulder+53,2
13.PROStrakDCl 4*4609:38,4(13)
 Nadine Tiessen+1:01,8
14.PROTempo'80 Linkerbaan4+ H15309:38,8(14)
 Jan József Buis+1:02,2
15.GYAClubdames 4* 19DCl 4*4309:41,3(15)
 Maya Vasquez Fischer+1:04,7
16.HUNHunze 1J18 C4*7510:00,1(16)
 Bram Veltman+1:23,5
17.LAGLagaDCl 4*4210:00,7(17)
 Emma Poppelier+1:24,1
18.GYAVitaD 8+3810:13,9(18)
 Isabelle Koopman+1:37,3
19.HUNRoeibikkelsDCl 4*4710:23,7(19)
 Elizabeth Maarsingh+1:47,1
20.GYAGrandioso 1DOnerv C4+7010:35,9(20)
 Noel Oppel+1:59,3
21.HUNVlot!1DCl 4*4410:37,6(21)
 Lize van der Meer+2:01,0
22.AEGAegir4+ H15110:40,7(22)
 Victor Van Dam+2:04,1
23.GYAHead * ChicksDCl 4*4510:41,5(23)
 Lisanne Boekhoud+2:04,9
24.HUNHunze 2J18 C4*7610:46,1(24)
 Mats van Slooten+2:09,5
25.GYANyxDOnerv C4+6511:09,0(25)
 Vivianne Dortmond+2:32,4
26.PROV.L.U.G.DOnerv C4+7111:26,8(26)
 Helena den Ouden+2:50,2
27.ASOGeVaarDOnerv C4+6411:27,1(27)
 Anouk Campagne+2:50,5
28.GYAAurumDOnerv C4+6311:54,5(28)
 Marlies van der Zijpp+3:17,9
29.GYAPROLATIODOnerv C4+6912:10,2(29)
 Ilse Folkertsma+3:33,6
30.PHOPhinolentasDOnerv C4+6212:12,8(30)
 Fleur Freke+3:36,2
31.GYAOverboordDOnerv C4+7212:14,9(31)
 Louise Jaarsma+3:38,3
32.AEGDames 5DOnerv C4+7412:19,7(32)
 Iris Schregardus+3:43,1
33.ASOpROWstDOnerv C4+7312:35,9(33)
 Sanne Van Deuveren+3:59,3
34.AEGDames 6DOnerv C4+6612:36,6(34)
 Britt te Winkel+4:00,0
35.GYAde ZK-41Rela C2+7812:58,0(35)
 Geert van Maldegem+4:21,4
36.GYANIKADOnerv C4+6113:22,8(36)
 Annelie Wigchering+4:46,2
37.AEGDames 4DOnerv C4+6713:29,0(37)
 Isa Klinkert+4:52,4
38.GYASkyasRela C2+7913:44,7(38)
 Rosalie van Zuijlen+5:08,1
39.GYAZAVIDOnerv C4+6813:45,6(39)
 Julia Swaters+5:09,0
40.HUNHunze 3 3J18 C4*7714:08,7(40)
 Morgan Marquez Ugarte+5:32,1