[GYA] Gyas

nr.wedstrijdnummerploeg
slag
011HCl 8+Clubheren 8+ '19
Otto Bervoets
012DCl 8+Clubdames 8+ '19
Roos den Engelse
020D 8+Funest
Alise de Groot
020D 8+EJD '19
Nienke Koelman
020D 8+Vita
Isabelle Koopman
020D 8+Dollige MOK
Anke Mulder
020D 8+G.V.D.
Iris Rodenburg
021H 8+Team NL
Sverre Brok
021H 8+Zwaar 19
Branco Amelink
021H 8+Licht 19
Rob ter Burg
021H 8+Zwaar '13 (Gyas/De Hoop)
Beimen Vellinga
023H 4+EJZ/EJL combi 4+
Kevin Schepers
024D 4*EJLD '17 / Blond Groningen
Tjaardy Buiskool
024D 4*EJLD '19
Nicole Bleeker
024D 4*Dames van de club
Wasughy Arumugam
032H C2+Ploegje 1 (Rocky HC2+ Rowers)
Jelle Braam
044Mix C4+MRC4+
Mirke l'Herminez
044Mix C4+Gyas/Aegir 1
Jolien Wilbrink
045Rela C2+Menno&Guyonne
Jos van Dijk
045Rela C2+de ZK-41
Geert van Maldegem
045Rela C2+Skyas
Rosalie van Zuijlen
102HOnerv C4+Hocus Prowcus
Niels Eijndhoven
102HOnerv C4+Renaissancevloot
Luuk Diersen
102HOnerv C4+De Trekvogels
Djimmer Riemersma
102HOnerv C4+Incompotent
Fabien Meijer
102HOnerv C4+Can I get a Vloot 1
Casper de Wit
102HOnerv C4+Can I get a Vloot A
Rik Roosjen
103DOnerv C4+Nyx
Vivianne Dortmond
103DOnerv C4+N.O.P.
Suzet van Zijll de Jong
103DOnerv C4+ZAVI
Julia Swaters
103DOnerv C4+Ad(t) Nauseam
Frédérique Olthoff
103DOnerv C4+Overboord
Louise Jaarsma
103DOnerv C4+VOLSLAGEN
Sarah Veenstra
103DOnerv C4+DONDERSLAG
Geertje op de Hoek
103DOnerv C4+PROLATIO
Ilse Folkertsma
103DOnerv C4+Torpedo
Janneke van Hulten
103DOnerv C4+BRAQUE
Mirthe Keizer
103DOnerv C4+OLLY
Karin Elders
103DOnerv C4+NIKA
Annelie Wigchering
103DOnerv C4+Aurum
Marlies van der Zijpp
103DOnerv C4+W.O.L.V.
Lieke de Boer
103DOnerv C4+La Novia
Aida Rezaee
103DOnerv C4+MAGNA
Floor van Rij
103DOnerv C4+Grandioso 1
Noel Oppel
103DOnerv C4+Grandioso A
Diede Room
103DOnerv C4+SCHEURBUIK
Jeske Fridrichs
109DCl 4*Clubdames 4* 19
Maya Vasquez Fischer
109DCl 4*Head * Chicks
Lisanne Boekhoud
7014+ D1ROB
Jonne van der Eyden
7114+ H1Optima Pokkel
Rob Nijmeijer
7124+ H2Fulger
Gijs van der Wal
800D C4+ KlassementKatara 1
Floor Munnik
800D C4+ KlassementKatara A
Anne de Bue
900H C4+ KlassementTyr 1
Julian Blanksma
900H C4+ KlassementTyr 2
Ben Mulder
teruggetrokken voor de loting
024D 4*Viertje
Iris Rodenburg
teruggetrokken na de loting
044Mix C4+Gyas/Aegir 2
Jolien Wilbrink
teruggetrokken na de loting
102HOnerv C4+VICE
Lars Bakker
teruggetrokken zonder notie
102HOnerv C4+Semper Risu
Thomas Hoekstra
teruggetrokken zonder notie
102HOnerv C4+ODIZ
Sander Kiers