zaterdag

23 februari 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijd
GYA3EJD '19D 8+Heat 1za 09:00
Nienke Koelman
GYA23SCHEURBUIKDOnerv C4+Heat 1za 09:00
Jeske Fridrichs
GYA22OLLYDOnerv C4+Heat 1za 09:00
Karin Elders
GYA20BRAQUEDOnerv C4+Heat 1za 09:00
Mirthe Keizer
GYA19DONDERSLAGDOnerv C4+Heat 1za 09:00
Geertje op de Hoek
GYA11N.O.P.DOnerv C4+Heat 1za 09:00
Suzet van Zijll de Jong
GYA4EJZ/EJL combi 4+H 4+Heat 1za 09:00
Kevin Schepers
GYA6FunestD 8+Heat 1za 09:00
Alise de Groot
GYA2Zwaar 19H 8+Heat 1za 09:00
Branco Amelink
GYA27Menno&GuyonneRela C2+Heat 1za 09:00
Jos van Dijk
GYA15La NoviaDOnerv C4+Heat 1za 09:00
Aida Rezaee
GYA5EJLD '19D 4*Heat 1za 09:00
Nicole Bleeker
GYA13VOLSLAGENDOnerv C4+Heat 1za 09:00
Sarah Veenstra
GYA12TorpedoDOnerv C4+Heat 1za 09:00
Janneke van Hulten
GYA1Licht 19H 8+Heat 1za 09:00
Rob ter Burg
GYA78de ZK-41Rela C2+Heat 2za 10:30
Geert van Maldegem
GYA59Optima Pokkel4+ H1Heat 2za 10:30
Rob Nijmeijer
GYA38VitaD 8+Heat 2za 10:30
Isabelle Koopman
GYA72OverboordDOnerv C4+Heat 2za 10:30
Louise Jaarsma
GYA70Grandioso 1DOnerv C4+Heat 2za 10:30
Noel Oppel
GYA41Dollige MOKD 8+Heat 2za 10:30
Anke Mulder
GYA69PROLATIODOnerv C4+Heat 2za 10:30
Ilse Folkertsma
GYA68ZAVIDOnerv C4+Heat 2za 10:30
Julia Swaters
GYA43Clubdames 4* 19DCl 4*Heat 2za 10:30
Maya Vasquez Fischer
GYA45Head * ChicksDCl 4*Heat 2za 10:30
Lisanne Boekhoud
GYA65NyxDOnerv C4+Heat 2za 10:30
Vivianne Dortmond
GYA63AurumDOnerv C4+Heat 2za 10:30
Marlies van der Zijpp
GYA79SkyasRela C2+Heat 2za 10:30
Rosalie van Zuijlen
GYA61NIKADOnerv C4+Heat 2za 10:30
Annelie Wigchering
GYA40G.V.D.D 8+Heat 2za 10:30
Iris Rodenburg
GYA110Fulger4+ H2Heat 3za 12:00
Gijs van der Wal
GYA120Grandioso ADOnerv C4+Heat 3za 12:00
Diede Room
GYA121W.O.L.V.DOnerv C4+Heat 3za 12:00
Lieke de Boer
GYA122MAGNADOnerv C4+Heat 3za 12:00
Floor van Rij
GYA127Ad(t) NauseamDOnerv C4+Heat 3za 12:00
Frédérique Olthoff
GYA91Clubdames 8+ '19DCl 8+Heat 3za 12:00
Roos den Engelse
GYA113Gyas/Aegir 1Mix C4+Heat 3za 12:00
Jolien Wilbrink
GYA115MRC4+Mix C4+Heat 3za 12:00
Mirke l'Herminez
GYA142Dames van de clubD 4*Heat 4za 14:00
Wasughy Arumugam
GYA150Tyr 1H C4+ KlassementHeat 4za 14:00
Julian Blanksma
GYA149Tyr 2H C4+ KlassementHeat 4za 14:00
Ben Mulder
GYA169Ploegje 1 (Rocky HC2+ Rowers)H C2+Heat 4za 14:00
Jelle Braam
GYA141Zwaar '13 (Gyas/De Hoop)H 8+Heat 4za 14:00
Beimen Vellinga
GYA144EJLD '17 / Blond GroningenD 4*Heat 4za 14:00
Tjaardy Buiskool
GYA172RenaissancevlootHOnerv C4+Heat 4za 14:00
Luuk Diersen
GYA155ROB4+ D1Heat 4za 14:00
Jonne van der Eyden
GYA140Team NLH 8+Heat 4za 14:00
Sverre Brok
GYA199Can I get a Vloot 1HOnerv C4+Heat 5za 15:30
Casper de Wit
GYA198Semper RisuHOnerv C4+Heat 5za 15:30
Thomas Hoekstra
GYA233Katara 1D C4+ KlassementHeat 6za 17:00
Floor Munnik
GYA178VICEHOnerv C4+Heat 6za 17:00
Lars Bakker
GYA234Katara AD C4+ KlassementHeat 6za 17:00
Anne de Bue
GYA230De TrekvogelsHOnerv C4+Heat 6za 17:00
Djimmer Riemersma
GYA228IncompotentHOnerv C4+Heat 6za 17:00
Fabien Meijer
GYA227Can I get a Vloot AHOnerv C4+Heat 6za 17:00
Rik Roosjen
GYA226ODIZHOnerv C4+Heat 6za 17:00
Sander Kiers
GYA219Clubheren 8+ '19HCl 8+Heat 6za 17:00
Otto Bervoets
GYA222Hocus ProwcusHOnerv C4+Heat 6za 17:00
Niels Eijndhoven

zondag

24 februari 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijd
GYA3ROB4+ D1Heat 7zo 10:00
Jonne van der Eyden
GYA19Can I get a Vloot 1HOnerv C4+Heat 7zo 10:00
Casper de Wit
GYA20IncompotentHOnerv C4+Heat 7zo 10:00
Fabien Meijer
GYA18Can I get a Vloot AHOnerv C4+Heat 7zo 10:00
Rik Roosjen
GYA41De TrekvogelsHOnerv C4+Heat 8zo 11:00
Djimmer Riemersma
GYA39Hocus ProwcusHOnerv C4+Heat 8zo 11:00
Niels Eijndhoven
GYA36Tyr 1H C4+ KlassementHeat 8zo 11:00
Julian Blanksma
GYA56RenaissancevlootHOnerv C4+Heat 9zo 12:00
Luuk Diersen
GYA46Tyr 2H C4+ KlassementHeat 9zo 12:00
Ben Mulder
GYA91Katara AD C4+ KlassementHeat 10zo 13:30
Anne de Bue
GYA77Clubdames 4* 19DCl 4*Heat 10zo 13:30
Maya Vasquez Fischer
GYA94Katara 1D C4+ KlassementHeat 10zo 13:30
Floor Munnik
GYA66Optima Pokkel4+ H1Heat 10zo 13:30
Rob Nijmeijer
GYA97ZAVIDOnerv C4+Heat 10zo 13:30
Julia Swaters
GYA87Head * ChicksDCl 4*Heat 10zo 13:30
Lisanne Boekhoud
GYA129OLLYDOnerv C4+Heat 11zo 14:30
Karin Elders
GYA121PROLATIODOnerv C4+Heat 11zo 14:30
Ilse Folkertsma
GYA111Fulger4+ H2Heat 11zo 14:30
Gijs van der Wal
GYA123VOLSLAGENDOnerv C4+Heat 11zo 14:30
Sarah Veenstra
GYA161SCHEURBUIKDOnerv C4+Heat 11zo 14:30
Jeske Fridrichs
GYA122OverboordDOnerv C4+Heat 11zo 14:30
Louise Jaarsma
GYA130W.O.L.V.DOnerv C4+Heat 11zo 14:30
Lieke de Boer
GYA117AurumDOnerv C4+Heat 11zo 14:30
Marlies van der Zijpp
GYA113Grandioso 1DOnerv C4+Heat 11zo 14:30
Noel Oppel
GYA114NyxDOnerv C4+Heat 11zo 14:30
Vivianne Dortmond
GYA135MAGNADOnerv C4+Heat 12zo 15:30
Floor van Rij
GYA144DONDERSLAGDOnerv C4+Heat 12zo 15:30
Geertje op de Hoek
GYA149N.O.P.DOnerv C4+Heat 12zo 15:30
Suzet van Zijll de Jong
GYA134Grandioso ADOnerv C4+Heat 12zo 15:30
Diede Room
GYA151NIKADOnerv C4+Heat 12zo 15:30
Annelie Wigchering
GYA150TorpedoDOnerv C4+Heat 12zo 15:30
Janneke van Hulten
GYA142La NoviaDOnerv C4+Heat 12zo 15:30
Aida Rezaee
GYA143BRAQUEDOnerv C4+Heat 12zo 15:30
Mirthe Keizer
GYA145Ad(t) NauseamDOnerv C4+Heat 12zo 15:30
Frédérique Olthoff