Nieuwe starttijden 2km races
Vanwege een kans op onweer zijn de starttijden van de 2km wedstrijden in de middag (vanaf race 387 - J18 8+) met 20 minuten vervroegt. De nieuwe starttijden zijn gepubliceerd in het Time-Team systeem.

zaterdag

3 juli 2021

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
KRCGKR Club GentM16 2xvoorwedstrijd 1[2]09:15,945e
Marie Willems
KRCGJarre CoppittersJ16 1xvoorwedstrijd 3[6]08:46,275e
KR Club Gent
KRCGKR Club GentM16 2xB-finale[2]09:20,654e
Marie Willems
KRCGJarre CoppittersJ16 1xC-finale[2]08:55,044e
KR Club Gent
KRCG100KR Club Gent 1M14 2x1e ronde 1[1]04:11,021e
Renee Alexander
KRCG100KR Club Gent 1M14 2x2e ronde 1[1]02:00,511e
Renee Alexander
KRCG106KR Club Gent 2M14 2x1e ronde 3[4]04:14,882e
Lisa Wyckhuyse
KRCG106KR Club Gent 2M14 2x2e ronde 3[4]02:02,072e
Lisa Wyckhuyse
KRCG131Bent SchepensJ14 1x1e ronde 2[4]04:01,431e
KR Club Gent 2
KRCG131Bent SchepensJ14 1x2e ronde 2[4]01:57,621e
KR Club Gent 2
KRCGKR Club GentJ18 4-voorwedstrijd 2[4]07:08,772e
Xander De Pessemier
KRCGKR Club GentJ16 4xvoorwedstrijd 2[3]07:14,274e
Warren Delameilleure
KRCGKR Club GentJ18 4xvoorwedstrijd 1[3]07:09,304e
Nathan Biebauw
KRCGKR Club GentJ18 4-A-finale[2]06:53,034e
Xander De Pessemier
KRCGKR Club GentJ16 4xB-finale[4]07:12,812e
Warren Delameilleure
KRCGKR Club GentM18 8+A-finale[1]07:21,042e
Rosalie Roegiers

zondag

4 juli 2021

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
KRCGLouise GysselsM16 1xvoorwedstrijd 1[4]08:57,773e
KR Club Gent 1
KRCGMarie WillemsM16 1xvoorwedstrijd 2[3]09:43,364e
KR Club Gent 4
KRCGAnke BouckenoogheM16 1xvoorwedstrijd 2[6]09:58,365e
KR Club Gent 3
KRCGKR Club GentJ16 2xvoorwedstrijd 3[3]niet gestart
Emiel Nimmegeers
KRCGJarre CoppittersJ16 1xvoorwedstrijd 2[3]08:29,495e
KR Club Gent
KRCGKR Club GentM18 2xvoorwedstrijd 2[5]08:12,743e
Jitske Le Comte
KRCGLouise GysselsM16 1xA-finale[1]08:46,213e
KR Club Gent 1
KRCGJarre CoppittersJ16 1xB-finale[2]08:10,403e
KR Club Gent
KRCGKR Club GentM16 2xA-finale[2]08:19,846e
Rosalie Roegiers
KRCGKR Club GentM18 2xA-finale[6]07:54,273e
Jitske Le Comte
KRCGKR Club GentJ16 4*A-finale[3]07:11,331e
Jonathan De Man
KRCG33KR Club GentM14 4*1e ronde[2]niet gestart
Dorien Speeckaert
KRCG33KR Club GentM14 4*2e ronde[2]01:49,481e
Dorien Speeckaert
KRCG33KR Club GentM14 4*1e ronde[5]03:51,56
Dorien Speeckaert
KRCG33KR Club GentM14 4*2e ronde[5]01:51,83
Dorien Speeckaert
KRCG86KR Club GentJ14 2x1e ronde 1[2]03:40,413e
Bent Schepens
KRCG86KR Club GentJ14 2x2e ronde 1[2]01:53,769e
Bent Schepens
KRCGKR Club GentJ18 8+voorwedstrijd 2[4]06:22,201e
Milan Van Massenhove
KRCGKR Club Gent 2M18 4xvoorwedstrijd 1[4]07:16,512e
Jitske Le Comte
KRCGKR Club Gent 1M18 4xvoorwedstrijd 2[2]07:45,335e
Rosalie Roegiers
KRCGKR Club GentJ18 8+A-finale[4]06:17,824e
Milan Van Massenhove
KRCGKR Club Gent 2M18 4xA-finale[5]07:18,744e
Jitske Le Comte