Nieuwe starttijden 2km races
Vanwege een kans op onweer zijn de starttijden van de 2km wedstrijden in de middag (vanaf race 387 - J18 8+) met 20 minuten vervroegt. De nieuwe starttijden zijn gepubliceerd in het Time-Team systeem.

zaterdag

3 juli 2021

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
NAUNautilusM16 2xvoorwedstrijd 2[4]08:53,175e
Sacha Brous
NAUFlorian GroenewegenJ16 1xvoorwedstrijd 2[1]08:29,725e
Nautilus
NAUJip KemnerM16 1xvoorwedstrijd 1[3]10:02,525e
Nautilus
NAUMattea DuursmaM18 1xvoorwedstrijd 2[6]09:26,564e
Nautilus
NAUNautilusM16 2xB-finale[5]08:52,153e
Sacha Brous
NAUFlorian GroenewegenJ16 1xC-finale[4]08:31,311e
Nautilus
NAUJip KemnerM16 1xB-finale[2]09:51,083e
Nautilus
NAUMattea DuursmaM18 1xB-finale[4]09:22,201e
Nautilus
NAU3NautilusJ18 4*1e ronde[5]03:58,232e
Bart Rasing
NAU3NautilusJ18 4*2e ronde[5]01:51,182e
Bart Rasing
NAU12NautilusM16 2x1e ronde 3[2]04:31,236e
Simone van der Tang
NAU12NautilusM16 2x2e ronde 3[2]02:10,786e
Simone van der Tang
NAU23Abe KoopmansJ16 1x1e ronde 1[6]04:28,0812e
Nautilus 1
NAU23Abe KoopmansJ16 1x2e ronde 1[6]02:12,9312e
Nautilus 1
NAU33Floris BraberJ16 1x1e ronde 3[3]04:39,2515e
Nautilus 3
NAU25Tijmen van der ZeeJ16 1x1e ronde 3[5]04:25,3811e
Nautilus 2
NAU33Floris BraberJ16 1x2e ronde 3[3]02:11,6511e
Nautilus 3
NAU25Tijmen van der ZeeJ16 1x2e ronde 3[5]02:07,828e
Nautilus 2
NAU47NautilusM16 C4*1e ronde[5]05:23,152e
Anna-Rose Dijkstra
NAU47NautilusM16 C4*2e ronde[5]02:37,763e
Anna-Rose Dijkstra
NAU65NautilusJ16 4*1e ronde 2[3]05:06,2210e
Florian Kreft
NAU65NautilusJ16 4*2e ronde 2[3]02:32,6710e
Florian Kreft
NAU74Nautilus 2M18 2x1e ronde 2[2]04:45,9012e
Simone van der Tang
NAU76Nautilus 1M18 2x1e ronde 2[5]04:17,036e
Julie Miossec
NAU74Nautilus 2M18 2x2e ronde 2[2]02:19,0913e
Simone van der Tang
NAU76Nautilus 1M18 2x2e ronde 2[5]02:05,736e
Julie Miossec
NAU99Nautilus/Rijnmond12 4*1e ronde[5]05:24,963e
Lieke van Poppel
NAU99Nautilus/Rijnmond12 4*2e ronde[5]02:30,003e
Lieke van Poppel

zondag

4 juli 2021

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
NAUNautilus/MaasJ16 2xvoorwedstrijd 1[2]07:27,781e
Juan Poppeliers
NAUMattea DuursmaM18 1xA-finale[2]08:57,644e
Nautilus
NAUNautilus/MaasJ16 2xA-finale[4]07:18,473e
Juan Poppeliers
VIKViking/Nautilus/MaasJ16 8+voorwedstrijd 2[3]06:55,763e
Jip Verhoeve
NAUNautilusM16 4xA-finale[2]07:30,283e
Sacha Brous
VIKViking/Nautilus/MaasJ16 8+A-finale[6]06:48,004e
Jip Verhoeve