Nieuwe starttijden 2km races
Vanwege een kans op onweer zijn de starttijden van de 2km wedstrijden in de middag (vanaf race 387 - J18 8+) met 20 minuten vervroegt. De nieuwe starttijden zijn gepubliceerd in het Time-Team systeem.

zaterdag

3 juli 2021

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
HUN23Hunze 1M18 2xtime-trialza 08:20
Femke de Witt
HUN36Hunze 2M18 2xtime-trialza 08:20
Louise Liemberg
HUNSilke FolkertsmaM18 1xvoorwedstrijd 1za 09:35[3]
Hunze
HUNHunze 1M18 2xC-finaleza 10:45[1]
Femke de Witt
HUNHunze 2M18 2xA-finaleza 10:55[3]
Louise Liemberg
HUNSilke FolkertsmaM18 1xB-finaleza 11:50[3]
Hunze
HUN8HunzeM16 2x1e ronde 1za 12:55[5]
Kris Kuin
HUN8HunzeM16 2x2e ronde 1za 12:57[5]
Kris Kuin
HUN22Wouter BoltJ16 1x1e ronde 1za 13:10[5]
Hunze
HUN22Wouter BoltJ16 1x2e ronde 1za 13:12[5]
Hunze
HUN38HunzeJ14 4*1e ronde 1za 13:30[4]
Kasper Eldering
HUN38HunzeJ14 4*2e ronde 1za 13:32[4]
Kasper Eldering
HUN63HunzeJ16 4*1e ronde 2za 14:20[1]
Wouter Bolt
HUN63HunzeJ16 4*2e ronde 2za 14:22[1]
Wouter Bolt
HUN75HunzeM18 2x1e ronde 2za 14:30[4]
Roos Tamming
HUN75HunzeM18 2x2e ronde 2za 14:32[4]
Roos Tamming
HUN122Kasper ElderingJ14 1x1e ronde 1za 15:15[5]
Hunze 1
HUN122Kasper ElderingJ14 1x2e ronde 1za 15:17[5]
Hunze 1
HUN142Simon van DijkJ14 1x1e ronde 4za 15:30[4]
Hunze 2
HUN142Simon van DijkJ14 1x2e ronde 4za 15:32[4]
Hunze 2
HUNHunze/Wetterwille/ARCJ16 4xvoorwedstrijd 2za 16:25[4]
Lysandros Tsiamparlis
VIKViking/Hunze/Wetterwille/MaasJ18 4xvoorwedstrijd 1za 16:30[4]
Diederick Stuijfzand
HUNHunze/Wetterwille/ARCJ16 4xA-finaleza 17:25[4]
Lysandros Tsiamparlis
VIKViking/Hunze/Wetterwille/MaasJ18 4xA-finaleza 17:35[4]
Diederick Stuijfzand
HUNHunzeM18 8+A-finaleza 17:40[6]
Silke Folkertsma

zondag

4 juli 2021

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
HUNHunzeJ18 2xvoorwedstrijd 3zo 08:45[4]
Lysandros Tsiamparlis
HUNHugo KuiperJ18 1xvoorwedstrijd 1zo 09:25[6]
Hunze
HUNHunzeJ18 2xA-finalezo 11:00[2]
Lysandros Tsiamparlis
HUNHugo KuiperJ18 1xB-finalezo 11:45[3]
Hunze
HUN20Hunze 2J16 2x1e ronde 2zo 13:15[5]
Wouter Bolt
HUN20Hunze 2J16 2x2e ronde 2zo 13:17[5]
Wouter Bolt
HUN14Hunze 1J16 2x1e ronde 3zo 13:20[6]
Bram Struiksma
HUN14Hunze 1J16 2x2e ronde 3zo 13:22[6]
Bram Struiksma
HUN58HunzeM16 4*1e rondezo 14:20[3]
Guusje Hoogeveen
HUN58HunzeM16 4*2e rondezo 14:22[3]
Guusje Hoogeveen
HUN68HunzeJ18 2x1e ronde 2zo 14:30[6]
Jetze Dillingh
HUN68HunzeJ18 2x2e ronde 2zo 14:32[6]
Jetze Dillingh
HUN80Roos TammingM18 1x1e ronde 2zo 14:40[4]
Hunze 1
HUN79Rianne HeeresM18 1x1e ronde 2zo 14:40[6]
Hunze 2
HUN80Roos TammingM18 1x2e ronde 2zo 14:42[4]
Hunze 1
HUN79Rianne HeeresM18 1x2e ronde 2zo 14:42[6]
Hunze 2
HUNHunzeM18 4xvoorwedstrijd 1zo 15:45[3]
Silke Folkertsma
HUNHunze/Willem IIIM18 4xvoorwedstrijd 2zo 15:50[4]
Louise Liemberg
HUNHunze/Tromp/ARCJ16 8+voorwedstrijd 1zo 15:55[3]
Mats van Slooten
HUNHunze/Willem IIIM18 4xA-finalezo 16:55[3]
Louise Liemberg
HUNHunzeM18 4xA-finalezo 16:55[4]
Silke Folkertsma
HUNHunze/Tromp/ARCJ16 8+A-finalezo 17:00[1]
Mats van Slooten