Nieuwe starttijden 2km races
Vanwege een kans op onweer zijn de starttijden van de 2km wedstrijden in de middag (vanaf race 387 - J18 8+) met 20 minuten vervroegt. De nieuwe starttijden zijn gepubliceerd in het Time-Team systeem.

za 15:15 - race 183 - [055] J14 1x 1e ronde 1

baancodeploeg
slag
nummer
[2]NAAMelle Braam[150]
 Naarden 2
[3]EEMJelle Hupkes[118]
 Eem
[4]WILThijs Geels[120]
 Willem III 1
[5]HUNKasper Eldering[122]
 Hunze 1

za 15:20 - race 185 - [055] J14 1x 1e ronde 2

baancodeploeg
slag
nummer
[1]ALKMarcus Kaper[128]
 Alkmaarsche 2
[2]GOUHugo Slangen[129]
 Gouda
[3]HOOThomas Dobbelstein[130]
 Hoop 4
[4]KRCGBent Schepens[131]
 KR Club Gent 2
[5]HOOLucas Mulder[132]
 Hoop 5
[6]LEYJannes Vlaar[133]
 Leythe 1

za 15:25 - race 187 - [055] J14 1x 1e ronde 3

baancodeploeg
slag
nummer
[1]DIERinze Schultze[137]
 Diep
[2]WILOmar Afifi[123]
 Willem III 3
[3]ZWOWessel Immeker[135]
 Zwolsche
[4]ALKCuup Kuilboer[138]
 Alkmaarsche 1
[5]HOOMax Bleeker[139]
 Hoop 1
[6]LEYTom Schulten[140]
 Leythe 4

za 15:30 - race 189 - [055] J14 1x 1e ronde 4

baancodeploeg
slag
nummer
[1]NAARuben Mos[125]
 Naarden 1
[2]ARCHerald van de Witte[127]
 ARC
[3]AMSBickel Bokeloh[126]
 Amstel
[4]HUNSimon van Dijk[142]
 Hunze 2
[5]WILNiklas Roos[143]
 Willem III 4
[6]RICCameron Berg[141]
 RIC 1

za 15:35 - race 191 - [055] J14 1x 1e ronde 5

baancodeploeg
slag
nummer
[1]WILIngmar Kaizer[124]
 Willem III 2
[2]HOOChristian Wetzels[134]
 Hoop 2
[3]HOOThomas Wesdorp[146]
 Hoop 3
[4]LEYTimo van Steijn[145]
 Leythe 3
[5]VIKLuuk Boddeke[144]
 Viking
[6]RICJesse de Bruijn[136]
 RIC 2

za 15:17 - race 184 - [055] J14 1x 2e ronde 1

baancodeploeg
slag
nummer
[2]NAAMelle Braam[150]
 Naarden 2
[3]EEMJelle Hupkes[118]
 Eem
[4]WILThijs Geels[120]
 Willem III 1
[5]HUNKasper Eldering[122]
 Hunze 1

za 15:22 - race 186 - [055] J14 1x 2e ronde 2

baancodeploeg
slag
nummer
[1]ALKMarcus Kaper[128]
 Alkmaarsche 2
[2]GOUHugo Slangen[129]
 Gouda
[3]HOOThomas Dobbelstein[130]
 Hoop 4
[4]KRCGBent Schepens[131]
 KR Club Gent 2
[5]HOOLucas Mulder[132]
 Hoop 5
[6]LEYJannes Vlaar[133]
 Leythe 1

za 15:27 - race 188 - [055] J14 1x 2e ronde 3

baancodeploeg
slag
nummer
[1]DIERinze Schultze[137]
 Diep
[2]WILOmar Afifi[123]
 Willem III 3
[3]ZWOWessel Immeker[135]
 Zwolsche
[4]ALKCuup Kuilboer[138]
 Alkmaarsche 1
[5]HOOMax Bleeker[139]
 Hoop 1
[6]LEYTom Schulten[140]
 Leythe 4

za 15:32 - race 190 - [055] J14 1x 2e ronde 4

baancodeploeg
slag
nummer
[1]NAARuben Mos[125]
 Naarden 1
[2]ARCHerald van de Witte[127]
 ARC
[3]AMSBickel Bokeloh[126]
 Amstel
[4]HUNSimon van Dijk[142]
 Hunze 2
[5]WILNiklas Roos[143]
 Willem III 4
[6]RICCameron Berg[141]
 RIC 1

za 15:37 - race 192 - [055] J14 1x 2e ronde 5

baancodeploeg
slag
nummer
[1]WILIngmar Kaizer[124]
 Willem III 2
[2]HOOChristian Wetzels[134]
 Hoop 2
[3]HOOThomas Wesdorp[146]
 Hoop 3
[4]LEYTimo van Steijn[145]
 Leythe 3
[5]VIKLuuk Boddeke[144]
 Viking
[6]RICJesse de Bruijn[136]
 RIC 2