Nieuwe starttijden 2km races
Vanwege een kans op onweer zijn de starttijden van de 2km wedstrijden in de middag (vanaf race 387 - J18 8+) met 20 minuten vervroegt. De nieuwe starttijden zijn gepubliceerd in het Time-Team systeem.

zaterdag

3 juli 2021

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
ALK27AlkmaarscheM18 2xtime-trialza 08:20
River de Haas
ALKAlkmaarscheM16 2xvoorwedstrijd 1za 08:45[4]
Sunny de Haas
ALKTos EijskootJ16 1xvoorwedstrijd 2za 09:00[4]
Alkmaarsche
RICRIC/AlkmaarscheJ18 2xvoorwedstrijd 2za 09:50[3]
Joost van der Sluis
ALKAlkmaarscheM18 2xC-finaleza 10:45[2]
River de Haas
ALKAlkmaarscheM16 2xA-finaleza 11:05[6]
Sunny de Haas
ALKTos EijskootJ16 1xA-finaleza 11:20[6]
Alkmaarsche
RICRIC/AlkmaarscheJ18 2xA-finaleza 12:10[5]
Joost van der Sluis
ALK5AlkmaarscheM16 2x1e ronde 1za 12:55[3]
Amara Hoes
ALK5AlkmaarscheM16 2x2e ronde 1za 12:57[3]
Amara Hoes
ALK28Tom WeerheijmJ16 1x1e ronde 2za 13:15[1]
Alkmaarsche
ALK28Tom WeerheijmJ16 1x2e ronde 2za 13:17[1]
Alkmaarsche
ALK49AlkmaarscheM12 2x1e rondeza 13:45[3]
Lynn Jonker
ALK49AlkmaarscheM12 2x2e rondeza 13:47[3]
Lynn Jonker
ALK59Alkmaarsche/OssaJ16 4*1e ronde 1za 14:15[4]
Ilya Belien
ALK59Alkmaarsche/OssaJ16 4*2e ronde 1za 14:17[4]
Ilya Belien
ALK128Marcus KaperJ14 1x1e ronde 2za 15:20[1]
Alkmaarsche 2
ALK128Marcus KaperJ14 1x2e ronde 2za 15:22[1]
Alkmaarsche 2
ALK138Cuup KuilboerJ14 1x1e ronde 3za 15:25[4]
Alkmaarsche 1
ALK138Cuup KuilboerJ14 1x2e ronde 3za 15:27[4]
Alkmaarsche 1
WILWillem III/RIC/AlkmaarscheJ18 4xvoorwedstrijd 2za 16:35[4]
Auke Kloosterman
ALKAlkmaarsche/Hoop/Hemus/DAVM16 8+A-finaleza 16:40[5]
Britt Potman
WILWillem III/RIC/AlkmaarscheJ18 4xA-finaleza 17:35[2]
Auke Kloosterman
VADVada-combiM18 8+A-finaleza 17:40[3]
Eeke Bavelaar
AMSAmstel-combiM18 8+A-finaleza 17:40[5]
Nora Stokvis

zondag

4 juli 2021

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
HOOHoop/AlkmaarscheJ16 2xvoorwedstrijd 2zo 08:25[3]
Tos Eijskoot
RICRIC/AlkmaarscheJ18 2xvoorwedstrijd 3zo 08:45[5]
Joost van der Sluis
HOOHoop/AlkmaarscheJ16 2xA-finalezo 10:45[6]
Tos Eijskoot
RICRIC/AlkmaarscheJ18 2xA-finalezo 11:00[5]
Joost van der Sluis
ALK7AlkmaarscheJ16 2x1e ronde 1zo 13:10[2]
Björn Rippen
ALK7AlkmaarscheJ16 2x2e ronde 1zo 13:12[2]
Björn Rippen
ALK29Amara HoesM16 1x1e ronde 2zo 13:30[5]
Alkmaarsche
ALK29Amara HoesM16 1x2e ronde 2zo 13:32[5]
Alkmaarsche
ALK54Feline van SchravendijkM12 1x1e ronde 2zo 13:55[4]
Alkmaarsche 1
ALK55Sanne KuilboerM12 1x1e ronde 2zo 13:55[5]
Alkmaarsche 3
ALK52Lynn JonkerM12 1x1e ronde 2zo 13:55[6]
Alkmaarsche 2
ALK54Feline van SchravendijkM12 1x2e ronde 2zo 13:57[4]
Alkmaarsche 1
ALK55Sanne KuilboerM12 1x2e ronde 2zo 13:57[5]
Alkmaarsche 3
ALK52Lynn JonkerM12 1x2e ronde 2zo 13:57[6]
Alkmaarsche 2
GOU110Gouda/AlkmaarscheJ14 2x1e ronde 5zo 15:10[3]
Cuup Kuilboer
GOU110Gouda/AlkmaarscheJ14 2x2e ronde 5zo 15:12[3]
Cuup Kuilboer
ALK113Kira BremerM14 1x1e ronde 1zo 15:15[2]
Alkmaarsche 1
ALK123Eva HoekM14 1x1e ronde 2zo 15:20[6]
Alkmaarsche 2
ALK113Kira BremerM14 1x2e ronde 1zo 15:22[2]
Alkmaarsche 1
ALK123Eva HoekM14 1x2e ronde 2zo 15:27[6]
Alkmaarsche 2
WILWillem III/RIC/Alkmaarsche/AMSJ18 8+voorwedstrijd 1zo 15:35[3]
Gianni Perotti
SPASpaarne/AlkmaarscheJ16 8+voorwedstrijd 2zo 16:00[2]
Quinten Spaargaren
AMSAmstel/RIC/Willem III/ALKM18 4-A-finalezo 16:30[3]
Demi Straathof
ALKAlkmaarsche/GoudaM16 4xA-finalezo 16:35[4]
Mijntje Marees
WILWillem III/RIC/Alkmaarsche/AMSJ18 8+A-finalezo 16:40[3]
Gianni Perotti
SPASpaarne/AlkmaarscheJ16 8+A-finalezo 17:00[3]
Quinten Spaargaren