Nieuwe starttijden 2km races
Vanwege een kans op onweer zijn de starttijden van de 2km wedstrijden in de middag (vanaf race 387 - J18 8+) met 20 minuten vervroegt. De nieuwe starttijden zijn gepubliceerd in het Time-Team systeem.

za 15:00 - race 177 - [062] M14 2x 1e ronde 1

baancodeploeg
slag
nummer
[1]KRCGKR Club Gent 1[100]
 Renee Alexander
[2]AMSAmstel[101]
 Carmen Klein Wassink
[3]WILWillem III[102]
 Layla Rademaker
[4]VIKViking 1[103]
 Marte van 't Oever
[5]VIKViking 3[104]
 Caren van der Peijl
[6]VIKViking 2[105]
 Chloë Herrie

za 15:05 - race 179 - [062] M14 2x 1e ronde 2

baancodeploeg
slag
nummer
[1]LEYLeythe[110]
 Hannah de Geus
[2]DDSDDS 2[111]
 Odette Duiker
[3]ARCARC[112]
 Tanisha Lynn Nieuwhoff
[4]LAALaak 2[113]
 Anna Levelt
[5]HOOHoop 1[114]
 Mathilda Muennich
[6]DDSDDS 1[109]
 Akke Tienstra

za 15:10 - race 181 - [062] M14 2x 1e ronde 3

baancodeploeg
slag
nummer
[1]NAANaarden 1[117]
 Lou Driessen
[2]LAALaak 1[107]
 Elodie Siccama Hiemstra
[3]COMCompagnie[108]
 Loïs Broenink
[4]KRCGKR Club Gent 2[106]
 Lisa Wyckhuyse
[5]NAANaarden 2[115]
 Josephine Six
[6]HOOHoop 2[116]
 Cisca Goeting

za 15:02 - race 178 - [062] M14 2x 2e ronde 1

baancodeploeg
slag
nummer
[1]KRCGKR Club Gent 1[100]
 Renee Alexander
[2]AMSAmstel[101]
 Carmen Klein Wassink
[3]WILWillem III[102]
 Layla Rademaker
[4]VIKViking 1[103]
 Marte van 't Oever
[5]VIKViking 3[104]
 Caren van der Peijl
[6]VIKViking 2[105]
 Chloë Herrie

za 15:07 - race 180 - [062] M14 2x 2e ronde 2

baancodeploeg
slag
nummer
[1]LEYLeythe[110]
 Hannah de Geus
[2]DDSDDS 2[111]
 Odette Duiker
[3]ARCARC[112]
 Tanisha Lynn Nieuwhoff
[4]LAALaak 2[113]
 Anna Levelt
[5]HOOHoop 1[114]
 Mathilda Muennich
[6]DDSDDS 1[109]
 Akke Tienstra

za 15:12 - race 182 - [062] M14 2x 2e ronde 3

baancodeploeg
slag
nummer
[1]NAANaarden 1[117]
 Lou Driessen
[2]LAALaak 1[107]
 Elodie Siccama Hiemstra
[3]COMCompagnie[108]
 Loïs Broenink
[4]KRCGKR Club Gent 2[106]
 Lisa Wyckhuyse
[5]NAANaarden 2[115]
 Josephine Six
[6]HOOHoop 2[116]
 Cisca Goeting