Saturday

February 6, 2021

crew
stroke
eventracetimelane
CANDom QuinnM302000 meterSat., 9:00 a.m.[5]
Leander Boat Club
CANChris GlasgowM302000 meterSat., 9:00 a.m.[6]
GARAGEATHLETE
CANJoshua GrossM302000 meterSat., 9:00 a.m.[10]
Unaffiliated (CAN)
CANGaldric BaissetM302000 meterSat., 9:00 a.m.[11]
Unaffiliated (CAN)
CANLawrence RossM302000 meterSat., 9:00 a.m.[13]
Edmonton Rowing Club
CANYannick SigmenM302000 meterSat., 9:00 a.m.[15]
Unaffiliated (CAN)
CANAndrei KorottchenkoM302000 meterSat., 9:00 a.m.[16]
Unaffiliated (CAN)
CANRyan LoweM302000 meterSat., 9:00 a.m.[18]
Unaffiliated (CAN)
CANAubrey OldhamM302000 meterSat., 9:00 a.m.[22]
Leander Boat Club
CANNathaniel WrightM302000 meterSat., 9:00 a.m.[25]
GARAGEATHLETE
CANTrevor HunterM402000 meterSat., 9:15 a.m.[5]
Unaffiliated (CAN)
CANMark GardinerM402000 meterSat., 9:15 a.m.[11]
Unaffiliated (CAN)
CANJason Chivers-WilsonM402000 meterSat., 9:15 a.m.[14]
Unaffiliated (CAN)
CANRĂ©mi CoutureM402000 meterSat., 9:15 a.m.[16]
Aviron Lachine Rowing
CANJonathan OhayonM402000 meterSat., 9:15 a.m.[17]
SCULLHOUSE Rowing
CANScott LakusiakM402000 meterSat., 9:15 a.m.[21]
Unaffiliated (CAN)
CANHugh McKenzieM402000 meterSat., 9:15 a.m.[24]
Unaffiliated (CAN)
CANScott KempM402000 meterSat., 9:15 a.m.[26]
Unaffiliated (CAN)
CANNicolas MarcouxM402000 meterSat., 9:15 a.m.[28]
Unaffiliated (CAN)
CANDominic HanlonLM402000 meterSat., 9:15 a.m.[30]
Unaffiliated (CAN)
CANDavid PorterM402000 meterSat., 9:15 a.m.[33]
Don Rowing Club
CANJason WalkerM402000 meterSat., 9:15 a.m.[35]
Vancouver Rowing Club
CANMichael VandenburgM402000 meterSat., 9:15 a.m.[38]
Kingston Rowing Club
CANDavid FismanM502000 meterSat., 9:30 a.m.[2]
Hanlan Boat Club
CANSteve DeWachtM502000 meterSat., 9:30 a.m.[3]
SCULLHOUSE Rowing
CANBrian Van HelvertM502000 meterSat., 9:30 a.m.[8]
Unaffiliated (CAN)
CANAndriy StogornyukM502000 meterSat., 9:30 a.m.[12]
Unaffiliated (CAN)
CANEric SzonyiM502000 meterSat., 9:30 a.m.[17]
Hanlan Boat Club
CANCharles WakelyM502000 meterSat., 9:30 a.m.[19]
Unaffiliated (CAN)
CANMichael WoolhouseM502000 meterSat., 9:30 a.m.[20]
SCULLHOUSE Rowing
CANSteve MyroM502000 meterSat., 9:30 a.m.[21]
Unaffiliated (CAN)
CANFrans BouwmansM552000 meterSat., 9:45 a.m.[4]
Unaffiliated (CAN)
CANStephen YoungM552000 meterSat., 9:45 a.m.[5]
Unaffiliated (CAN)
CANBrent DrewryM552000 meterSat., 9:45 a.m.[6]
Unaffiliated (CAN)
CANRobert WindrumM552000 meterSat., 9:45 a.m.[11]
SCULLHOUSE Rowing
CANMatt KingswoodM552000 meterSat., 9:45 a.m.[12]
Unaffiliated (CAN)
CANStephen BreenM552000 meterSat., 9:45 a.m.[13]
Unaffiliated (CAN)
CANDavid MiegeM552000 meterSat., 9:45 a.m.[18]
Shuswap Association for Rowing and Paddling
CANSteve ShinderM552000 meterSat., 9:45 a.m.[19]
Aviron Lachine Rowing
CANMarkku AllisonM552000 meterSat., 9:45 a.m.[23]
SCULLHOUSE Rowing
CANMike ForgeronM552000 meterSat., 9:45 a.m.[24]
Unaffiliated (CAN)
CANAlex PondM602000 meterSat., 10:00 a.m.[8]
Unaffiliated (CAN)
CANMike SerioM602000 meterSat., 10:00 a.m.[10]
SCULLHOUSE Rowing
CANCharles RannellsM602000 meterSat., 10:00 a.m.[11]
Edmonton Rowing Club
CANKevin PaulM602000 meterSat., 10:00 a.m.[16]
Unaffiliated (CAN)
CANWalt KrawecM652000 meterSat., 10:00 a.m.[17]
Ridley Graduate Boat Club
CANRichard StoutM652000 meterSat., 10:00 a.m.[18]
Delta Deas Rowing Club
CANGustave SchochM652000 meterSat., 10:00 a.m.[19]
Victoria City Rowing Club
CANDon VinceM652000 meterSat., 10:00 a.m.[20]
The Oakville Club
CANArthur PearseM752000 meterSat., 10:15 a.m.[8]
St. Lawrence Rowing Club
CANDavid WillettM852000 meterSat., 10:30 a.m.[3]
St. Catharines Rowing Club
CANMelissa ZizekW302000 meterSat., 10:50 a.m.[2]
Canadian Armed Forces Rowing
CANJanine StephensW302000 meterSat., 10:50 a.m.[3]
Winnipeg Rowing Club
CANElene Brett-EvansW302000 meterSat., 10:50 a.m.[4]
Don Rowing Club
CANAshley MooresW302000 meterSat., 10:50 a.m.[5]
Unaffiliated (CAN)
CANColleen BrokerW302000 meterSat., 10:50 a.m.[7]
Unaffiliated (CAN)
CANCharlotte SobolewskiW302000 meterSat., 10:50 a.m.[9]
SCULLHOUSE Rowing
CANMelissa SerioW302000 meterSat., 10:50 a.m.[10]
SCULLHOUSE Rowing
CANRae CeccatoW302000 meterSat., 10:50 a.m.[12]
St. Catharines Rowing Club
CANJustyna SurzynW302000 meterSat., 10:50 a.m.[13]
Don Rowing Club
CANErin HarrisW302000 meterSat., 10:50 a.m.[14]
Unaffiliated (CAN)
CANColleen Kelly-WardleW402000 meterSat., 11:05 a.m.[1]
Unaffiliated (CAN)
CANAshley SmithW402000 meterSat., 11:05 a.m.[3]
Deep Cove Rowing Club
CANMelanie CoulsonW402000 meterSat., 11:05 a.m.[4]
Ottawa Rowing Club
CANAngie DouvilleW402000 meterSat., 11:05 a.m.[5]
Regina Rowing Club
CANNadia DuranleauW402000 meterSat., 11:05 a.m.[6]
Unaffiliated (CAN)
CANJennifer ShortallW402000 meterSat., 11:05 a.m.[10]
Ottawa Rowing Club
CANColleen DavisonW402000 meterSat., 11:05 a.m.[14]
Unaffiliated (CAN)
CANTammy CurtisW502000 meterSat., 11:20 a.m.[1]
Unaffiliated (CAN)
CANAnneke KramerW502000 meterSat., 11:20 a.m.[2]
Hanlan Boat Club
CANJanet BoltonW502000 meterSat., 11:20 a.m.[3]
Hanlan Boat Club
CANLouise Soucy-FraserW552000 meterSat., 11:20 a.m.[7]
Don Rowing Club
CANJerolynn CochraneW602000 meterSat., 11:20 a.m.[9]
Unaffiliated (CAN)
CANSheila FindlayW602000 meterSat., 11:20 a.m.[11]
Edmonton Rowing Club
CANGayle HubbardW702000 meterSat., 11:35 a.m.[1]
Delta Deas Rowing Club
CANAlida KingswoodW852000 meterSat., 11:35 a.m.[4]
Unaffiliated (CAN)
CANDerek O'farrellLM302000 meterSat., 11:55 a.m.[1]
Elmwood School
CANChris LillLM302000 meterSat., 11:55 a.m.[3]
Ottawa Rowing Club
CANDunning ScottLM402000 meterSat., 11:55 a.m.[9]
Unaffiliated (CAN)
CANAshley LawrenceLM402000 meterSat., 11:55 a.m.[13]
SCULLHOUSE Rowing
CANJohn PascalLM402000 meterSat., 11:55 a.m.[14]
Club Aviron de Laval
CANScott MeathrellLM402000 meterSat., 11:55 a.m.[22]
Yamsquad
CANHugh TrenchardLM502000 meterSat., 12:10 p.m.[1]
Unaffiliated (CAN)
CANDavid BordinLM502000 meterSat., 12:10 p.m.[2]
SCULLHOUSE Rowing
CANBob TurckeLM502000 meterSat., 12:10 p.m.[6]
Unaffiliated (CAN)
CANJack CookLM502000 meterSat., 12:10 p.m.[7]
Unaffiliated (CAN)
CANGeorge Bryan-OrrLM502000 meterSat., 12:10 p.m.[9]
My Basement Indoor Rowing Team
CANWayne CollinsLM552000 meterSat., 12:10 p.m.[11]
Unaffiliated (CAN)
CANSimon AlexanderLM552000 meterSat., 12:10 p.m.[12]
Yamsquad
CANDerek AtkinsLM552000 meterSat., 12:10 p.m.[15]
Unaffiliated (CAN)
CANPeter Boross-HarmerLM552000 meterSat., 12:10 p.m.[16]
Crossfit YKV
CANAlex Raiche-MarsdenLM602000 meterSat., 12:25 p.m.[2]
Mic Mac Rowing Club
CANStan ShatensteinLM652000 meterSat., 12:25 p.m.[9]
Unaffiliated (CAN)
CANRobin OldhamLW402000 meterSat., 12:40 p.m.[3]
SCULLHOUSE Rowing
CANVanessa MacKinnonLW402000 meterSat., 12:40 p.m.[4]
Unaffiliated (CAN)
CANCarolyn FordLW502000 meterSat., 12:40 p.m.[11]
Unaffiliated (CAN)
CANCathy MoneyLW552000 meterSat., 12:55 p.m.[2]
Cambridge Rowing Club
CANMichelle Raiche-MarsdenLW552000 meterSat., 12:55 p.m.[3]
Mic Mac Amateur Aquatic Club
CANJason Chivers-WilsonM500 meterSat., 1:30 p.m.[5]
Unaffiliated (CAN)
CANMatt KingswoodM500 meterSat., 1:30 p.m.[8]
Unaffiliated (CAN)
CANAubrey OldhamM500 meterSat., 1:30 p.m.[9]
Leander Boat Club
CANLawrence RossM500 meterSat., 1:30 p.m.[10]
Edmonton Rowing Club
CANAlan OldhamM500 meterSat., 1:30 p.m.[12]
Leander Boat Club
CANTrevor HunterM500 meterSat., 1:30 p.m.[14]
Unaffiliated (CAN)
CANTravis KingM500 meterSat., 1:30 p.m.[15]
Brock Rowing Club
CANAdam UeltzhofferM500 meterSat., 1:30 p.m.[18]
Unaffiliated (CAN)
CANGreg TheriaultM500 meterSat., 1:30 p.m.[25]
Brock Rowing Club
CANBernie TouchetteM500 meterSat., 1:30 p.m.[28]
Unaffiliated (CAN)
CANChris GlasgowM500 meterSat., 1:30 p.m.[32]
GARAGEATHLETE
CANDavid MiegeM500 meterSat., 1:30 p.m.[33]
Shuswap Association for Rowing and Paddling
CANDavid FismanM500 meterSat., 1:30 p.m.[34]
Hanlan Boat Club
CANJoshua GrossM500 meterSat., 1:30 p.m.[38]
Unaffiliated (CAN)
CANMichael WoolhouseM500 meterSat., 1:30 p.m.[42]
SCULLHOUSE Rowing
CANLisa BosW500 meterSat., 1:36 p.m.[1]
St. Catharines Rowing Club
CANSarah PidgenW500 meterSat., 1:36 p.m.[4]
Don Rowing Club
CANNadege de Leseleuc de KerouaraW500 meterSat., 1:36 p.m.[5]
Unaffiliated (CAN)
CANElene Brett-EvansW500 meterSat., 1:36 p.m.[7]
Don Rowing Club
CANAnna FullerW500 meterSat., 1:36 p.m.[10]
Cambridge Rowing Club
CANShae BirchLM500 meterSat., 1:42 p.m.[3]
Don Rowing Club
CANAlex Raiche-MarsdenLM500 meterSat., 1:42 p.m.[6]
Mic Mac Rowing Club
CANGeorge Bryan-OrrLM500 meterSat., 1:42 p.m.[9]
My Basement Indoor Rowing Team
CANCedric PecoraM U23500 meterSat., 1:42 p.m.[14]
University of Guelph
CANCarolyn FordLW500 meterSat., 1:48 p.m.[4]
Unaffiliated (CAN)
CANVanessa MacKinnonLW500 meterSat., 1:48 p.m.[6]
Unaffiliated (CAN)
CANJasmine CarterLW500 meterSat., 1:48 p.m.[8]
University of Toronto Rowing Club
CANKirpa DhillonW U23500 meterSat., 1:48 p.m.[10]
University of Guelph
CANRajvir SidhuM U19500 meterSat., 2:10 p.m.[2]
Unaffiliated (CAN)
CANConnor ElliottM U19500 meterSat., 2:10 p.m.[3]
Unaffiliated (CAN)
CANShane KeaganM U19500 meterSat., 2:10 p.m.[5]
Ridley College
CANAydon BeaulieuLM U19500 meterSat., 2:10 p.m.[8]
Niagara Rowing School
CANSydney SwickW U19500 meterSat., 2:16 p.m.[1]
Ridley Graduate Boat Club
CANWillow TzonevW U19500 meterSat., 2:16 p.m.[6]
Victoria City Rowing Club
CANCapri KunanecW U19500 meterSat., 2:16 p.m.[9]
Hanlan Boat Club
CANElizabeth SpilotroLW U19500 meterSat., 2:22 p.m.[2]
Niagara Rowing School
CANSamantha WimbushLW U19500 meterSat., 2:22 p.m.[4]
Niagara Rowing School
CANArienne BirchLW U19500 meterSat., 2:22 p.m.[8]
Don Rowing Club

Sunday

February 7, 2021

crew
stroke
eventracetimelane
CANChris ZizekSoldier On4 minutesSun., 9:00 a.m.[1]
Canadian Armed Forces Rowing
CANTheresa LeishmanSoldier On4 minutesSun., 9:00 a.m.[2]
Unaffiliated (CAN)
CANDonald HarveySoldier On4 minutesSun., 9:00 a.m.[3]
Mic Mac Amateur Aquatic Club
CANAaron MathesonSoldier On4 minutesSun., 9:00 a.m.[4]
Team Canada
CANNadia DuranleauSoldier On4 minutesSun., 9:00 a.m.[5]
Unaffiliated (CAN)
CANDarrell LingSoldier On4 minutesSun., 9:00 a.m.[6]
Unaffiliated (CAN)
CANNatacha DupuisSoldier On4 minutesSun., 9:00 a.m.[7]
Unaffiliated (CAN)
CANDavid WoodSoldier On4 minutesSun., 9:00 a.m.[8]
Unaffiliated (CAN)
CANColleen Kelly-WardleSoldier On4 minutesSun., 9:00 a.m.[9]
Unaffiliated (CAN)
CANPhil BadanaiSoldier On4 minutesSun., 9:00 a.m.[10]
Unaffiliated (CAN)
CANMark BeareSoldier On4 minutesSun., 9:00 a.m.[11]
Unaffiliated (CAN)
CANChris RobertsonM2000 meterSun., 9:15 a.m.[1]
Unaffiliated (CAN)
CANAndrei KorottchenkoM2000 meterSun., 9:15 a.m.[3]
Unaffiliated (CAN)
CANJohn HamnerM2000 meterSun., 9:15 a.m.[4]
GARAGEATHLETE Fitness
CANTom SchellenbergM2000 meterSun., 9:15 a.m.[5]
Burnaby Lake Rowing Club
CANWayne YaoM2000 meterSun., 9:15 a.m.[9]
Unaffiliated (CAN)
CANJeffrey KwokM2000 meterSun., 9:15 a.m.[11]
Unaffiliated (CAN)
CANPaul MarlowM2000 meterSun., 9:15 a.m.[12]
Unaffiliated (CAN)
CANTrevor HunterM2000 meterSun., 9:15 a.m.[14]
Unaffiliated (CAN)
CANLucien BrodeurM2000 meterSun., 9:15 a.m.[17]
Ridley Graduate Boat Club
CANDanielle AbusowW2000 meterSun., 9:30 a.m.[1]
Crossfit Full Send
CANLisa BosW2000 meterSun., 9:30 a.m.[3]
St. Catharines Rowing Club
CANMarilou Duvernay TardifW2000 meterSun., 9:30 a.m.[5]
Aviron Knowlton Rowing
CANAnna FullerW2000 meterSun., 9:30 a.m.[7]
Cambridge Rowing Club
CANKaelyn MercuriW U192000 meterSun., 9:30 a.m.[8]
Grimsby Secondary School Rowing Team
CANMichael CiepielaM U232000 meterSun., 9:45 a.m.[1]
Brock University
CANDavid JohnsonM U232000 meterSun., 9:45 a.m.[3]
Ottawa Rowing Club
CANAidan HembruffM U232000 meterSun., 9:45 a.m.[5]
Ottawa Rowing Club
CANNoah Van HelvertM U232000 meterSun., 9:45 a.m.[6]
Brock University
CANJacob MartensM U232000 meterSun., 9:45 a.m.[7]
Brock University
CANIan HolmquistM U232000 meterSun., 9:45 a.m.[8]
Peterborough Rowing Club
CANKayne BoyallM U232000 meterSun., 9:45 a.m.[9]
University of Guelph
CANNicholas MaciejewskiM U232000 meterSun., 9:45 a.m.[10]
Ottawa Rowing Club
CANSam StewartM U232000 meterSun., 9:45 a.m.[11]
Brock University
CANAbbegayle SmithW U232000 meterSun., 10:00 a.m.[1]
University of Guelph
CANPepper HoweW U232000 meterSun., 10:00 a.m.[4]
Saskatoon Rowing Club
CANJustine GillertW U232000 meterSun., 10:00 a.m.[5]
Winnipeg Rowing Club
CANPayton GauthierM U192000 meterSun., 10:15 a.m.[1]
Niagara Falls Rowing Club
CANMason ProngerM U192000 meterSun., 10:15 a.m.[3]
Winnipeg Rowing Club
CANKyle NummiM U192000 meterSun., 10:15 a.m.[4]
Don Rowing Club
CANAndrew WaleM U192000 meterSun., 10:15 a.m.[5]
Victoria City Rowing Club
CANRemi SebestikM U192000 meterSun., 10:15 a.m.[6]
Mic Mac Amateur Aquatic Club
CANAsia BourneM U192000 meterSun., 10:15 a.m.[7]
Brockville Rowing Club
CANAlec KoschanowM U192000 meterSun., 10:15 a.m.[9]
Burloak Canoe Club - Masters
CANChristian GoffM U192000 meterSun., 10:15 a.m.[10]
Don Rowing Club
CANJacob LofaroM U192000 meterSun., 10:15 a.m.[11]
St. Catharines Rowing Club
CANMichael CarykM U192000 meterSun., 10:15 a.m.[12]
Manitoba Rowing Association
CANRichard HammM U192000 meterSun., 10:15 a.m.[13]
St. Catharines Rowing Club
CANAdrian BreenM U192000 meterSun., 10:15 a.m.[14]
Don Rowing Club
CANKai BartelM U192000 meterSun., 10:15 a.m.[22]
St. Catharines Rowing Club
CANRiley PootM U192000 meterSun., 10:15 a.m.[23]
Don Rowing Club
CANAndy CollishawM U192000 meterSun., 10:15 a.m.[24]
Cambridge Rowing Club
CANElijah LopezM U192000 meterSun., 10:15 a.m.[25]
Lloydminster Rowing Club
CANWilliam VandenburgM U192000 meterSun., 10:15 a.m.[27]
Kingston Rowing Club
CANNyla YungblutW U192000 meterSun., 10:30 a.m.[1]
St. Catharines Rowing Club
CANAlison HaywardW U192000 meterSun., 10:30 a.m.[2]
Elmwood School
CANKatie SierhuisW U192000 meterSun., 10:30 a.m.[3]
Winnipeg Rowing Club
CANCait WhittardW U192000 meterSun., 10:30 a.m.[4]
St. Catharines Rowing Club
CANAnna PamenterW U192000 meterSun., 10:30 a.m.[5]
Don Rowing Club
CANMaylie ValiquetteW U192000 meterSun., 10:30 a.m.[6]
Aviron Knowlton Rowing
CANEllen MarionW U192000 meterSun., 10:30 a.m.[8]
Regina Rowing Club
CANElena SatiW U192000 meterSun., 10:30 a.m.[10]
Don Rowing Club
CANEllie SousaW U192000 meterSun., 10:30 a.m.[11]
Victoria City Rowing Club
CANArden SchirruW U192000 meterSun., 10:30 a.m.[12]
Niagara Rowing School
CANAbigail NajjarW U192000 meterSun., 10:30 a.m.[14]
Don Rowing Club
CANLeah RossW U192000 meterSun., 10:30 a.m.[15]
Winnipeg Rowing Club
CANClaire RollinsW U192000 meterSun., 10:30 a.m.[16]
Hanlan Boat Club
CANHannah ElliottW U192000 meterSun., 10:30 a.m.[17]
London Rowing Club (ON)
CANShelby LaneW U192000 meterSun., 10:30 a.m.[18]
Saskatoon Rowing Club
CANTeagan OrthW U192000 meterSun., 10:30 a.m.[19]
St. Catharines Rowing Club
CANEllie teNyenhuisW U192000 meterSun., 10:30 a.m.[20]
Guelph Rowing Club
CANHilmayer MeredithW U192000 meterSun., 10:30 a.m.[21]
Niagara Rowing School
CANRylie WakeW U192000 meterSun., 10:30 a.m.[22]
Ridley College
CANKylie MercuriW U192000 meterSun., 10:30 a.m.[23]
Grimsby Secondary School Rowing Team
CANZella JamesW U192000 meterSun., 10:30 a.m.[25]
Ottawa Rowing Club
CANTeagan StewartW U192000 meterSun., 10:30 a.m.[26]
Elmwood School
CANLauren TigertW U192000 meterSun., 10:30 a.m.[27]
Argonaut Rowing Club
CANGrayson LaycockM U172000 meterSun., 10:50 a.m.[1]
Saskatoon Rowing Club
CANWill MitchellM U172000 meterSun., 10:50 a.m.[3]
Regina Rowing Club
CANElliott Curtis-YoungM U172000 meterSun., 10:50 a.m.[4]
Unaffiliated (CAN)
CANBoedy VanthuyneM U172000 meterSun., 10:50 a.m.[5]
Saskatoon Rowing Club
CANSawyer DaltonM U172000 meterSun., 10:50 a.m.[6]
Niagara Rowing School
CANKyle PeacockM U172000 meterSun., 10:50 a.m.[9]
Mic Mac Rowing Club
CANLucas Maroney BabugliaM U172000 meterSun., 10:50 a.m.[10]
Notre Dame Rowing Club (Welland)
CANEthan McHutchisonM U172000 meterSun., 10:50 a.m.[11]
Guelph Rowing Club
CANWilliam HughesM U172000 meterSun., 10:50 a.m.[12]
St. Catharines Rowing Club
CANAlex KollmannM U172000 meterSun., 10:50 a.m.[13]
Don Rowing Club
CANAlessio PercoM U172000 meterSun., 10:50 a.m.[14]
Niagara Rowing School
CANMatthew JinksM U172000 meterSun., 10:50 a.m.[15]
Niagara Rowing School
CANAlexander JoinerM U172000 meterSun., 10:50 a.m.[18]
Victoria City Rowing Club
CANLucas ChronisM U172000 meterSun., 10:50 a.m.[19]
Don Rowing Club
CANShane KeaganM U172000 meterSun., 10:50 a.m.[20]
Ridley College
CANLewis LaphamM U172000 meterSun., 10:50 a.m.[23]
Upper Canada College
CANIan WongM U172000 meterSun., 10:50 a.m.[24]
Argonaut Rowing Club
CANAlexander TraceyM U172000 meterSun., 10:50 a.m.[25]
Hanlan Boat Club
CANRowan HobbsM U172000 meterSun., 10:50 a.m.[26]
Ottawa Rowing Club
CANEthan SteeleM U172000 meterSun., 10:50 a.m.[27]
John F. Ross Collegiate Vocational Institute
CANMorley RodenM U172000 meterSun., 11:05 a.m.[1]
Upper Canada College
CANNigel RadhakrishnanM U172000 meterSun., 11:05 a.m.[2]
Upper Canada College
CANBenjamin MartensM U172000 meterSun., 11:05 a.m.[3]
Mic Mac Amateur Aquatic Club
CANJason LeeM U172000 meterSun., 11:05 a.m.[5]
Upper Canada College
CANJohn RossM U172000 meterSun., 11:05 a.m.[6]
Niagara Rowing School
CANMaximilian WaslenM U172000 meterSun., 11:05 a.m.[7]
Saskatoon Rowing Club
CANJohn LiuM U172000 meterSun., 11:05 a.m.[8]
Hanlan Boat Club
CANJoshua RubyM U172000 meterSun., 11:05 a.m.[10]
Winnipeg Rowing Club
CANOwen BartelM U172000 meterSun., 11:05 a.m.[11]
St. Catharines Rowing Club
CANMahmoud RadwanM U172000 meterSun., 11:05 a.m.[12]
Ridley College
CANOwen CourouxM U172000 meterSun., 11:05 a.m.[14]
South Niagara Rowing Club
CANJames TraceyM U172000 meterSun., 11:05 a.m.[15]
Hanlan Boat Club
CANSimon WhittakerM U172000 meterSun., 11:05 a.m.[16]
Hanlan Boat Club
CANMax PallyM U172000 meterSun., 11:05 a.m.[19]
Saskatoon Rowing Club
CANDennis OvdiyenkoM U172000 meterSun., 11:05 a.m.[20]
Don Rowing Club
CANBassil DiM U172000 meterSun., 11:05 a.m.[23]
Niagara Rowing School
CANLeo BiancanielloM U172000 meterSun., 11:05 a.m.[24]
Unaffiliated (CAN)
CANCole CarterM U172000 meterSun., 11:05 a.m.[25]
Kingston Rowing Club
CANMatti EssigM U172000 meterSun., 11:05 a.m.[29]
Ridley Graduate Boat Club
CANMya KellnW U172000 meterSun., 11:20 a.m.[1]
Saskatoon Rowing Club
CANCatherine DavisonW U172000 meterSun., 11:20 a.m.[2]
Kingston Rowing Club
CANEmma AbichtW U172000 meterSun., 11:20 a.m.[3]
Kingston Rowing Club
CANWillow TzonevW U172000 meterSun., 11:20 a.m.[4]
Victoria City Rowing Club
CANClara VanDykW U172000 meterSun., 11:20 a.m.[5]
South Niagara Rowing Club
CANLauren Zoe SacutaW U172000 meterSun., 11:20 a.m.[6]
South Niagara Rowing Club
CANMeghan HarrisW U172000 meterSun., 11:20 a.m.[8]
Guelph Rowing Club
CANElsa Lissel-DeCorbyW U172000 meterSun., 11:20 a.m.[9]
Saskatoon Rowing Club
CANReese LoganW U172000 meterSun., 11:20 a.m.[10]
Don Rowing Club
CANTasmin WillmsW U172000 meterSun., 11:20 a.m.[12]
Don Rowing Club
CANHannah HolmesW U172000 meterSun., 11:20 a.m.[13]
Niagara Rowing School
CANSamantha WierckxW U172000 meterSun., 11:20 a.m.[14]
Winnipeg Rowing Club
CANMaya MarshallW U172000 meterSun., 11:20 a.m.[15]
Saskatoon Rowing Club
CANMalarie JonesW U172000 meterSun., 11:20 a.m.[16]
Niagara Rowing School
CANAilsa LitchfieldW U172000 meterSun., 11:20 a.m.[17]
Guelph Rowing Club
CANSophia RegosaW U172000 meterSun., 11:20 a.m.[18]
Victoria City Rowing Club
CANRiley MollonsW U172000 meterSun., 11:20 a.m.[19]
Winnipeg Rowing Club
CANKaylea BrayW U172000 meterSun., 11:20 a.m.[20]
Niagara Rowing School
CANClaire NaylorW U172000 meterSun., 11:20 a.m.[21]
Regina Rowing Club
CANAutumn CroweW U172000 meterSun., 11:20 a.m.[22]
Ridley College
CANBrooklyn SchwabW U172000 meterSun., 11:20 a.m.[23]
Regina Rowing Club
CANMaya GastonW U172000 meterSun., 11:20 a.m.[24]
Eden High School
CANAva SemeniukW U172000 meterSun., 11:20 a.m.[25]
Argonaut Rowing Club
CANDahlia RostomW U172000 meterSun., 11:20 a.m.[26]
Ottawa Rowing Club
CANMegan KishW U172000 meterSun., 11:20 a.m.[27]
Saskatoon Rowing Club
CANJulia TeixeiraW U172000 meterSun., 11:20 a.m.[29]
Argonaut Rowing Club
CANLyric ProngerW U172000 meterSun., 11:20 a.m.[31]
Winnipeg Rowing Club
CANFiona PorterW U172000 meterSun., 11:20 a.m.[32]
Don Rowing Club
CANPortia Foster-ThompsonW U172000 meterSun., 11:20 a.m.[33]
Mic Mac Amateur Aquatic Club
VCRCMarijn ButterfieldW U172000 meterSun., 11:20 a.m.[35]
Victoria City Rowing Club
CANConrad AndrieW U172000 meterSun., 11:20 a.m.[37]
Victoria City Rowing Club
CANSamantha WimbushW U172000 meterSun., 11:35 a.m.[1]
Niagara Rowing School
CANArden RossW U172000 meterSun., 11:35 a.m.[2]
Victoria City Rowing Club
CANAnna Sophia DeatonW U172000 meterSun., 11:35 a.m.[3]
Guelph Rowing Club
CANClaire RussellW U172000 meterSun., 11:35 a.m.[4]
Victoria City Rowing Club
CANPaige GismondiW U172000 meterSun., 11:35 a.m.[5]
South Niagara Rowing Club
CANElizabeth NajjarW U172000 meterSun., 11:35 a.m.[7]
Don Rowing Club
CANMarissa WuW U172000 meterSun., 11:35 a.m.[8]
Elmwood School
CANErika PorterW U172000 meterSun., 11:35 a.m.[9]
Don Rowing Club
CANDruzina KateW U172000 meterSun., 11:35 a.m.[10]
Niagara Rowing School
CANEryn WaleW U172000 meterSun., 11:35 a.m.[11]
Victoria City Rowing Club
CANArienne BirchW U172000 meterSun., 11:35 a.m.[14]
Don Rowing Club
CANEmma OBrienW U172000 meterSun., 11:35 a.m.[15]
St. Catharines Rowing Club
CANRowan BurkeW U172000 meterSun., 11:35 a.m.[16]
Elmwood School
CANAna CummingW U172000 meterSun., 11:35 a.m.[17]
Niagara Rowing School
CANClaire LeavensW U172000 meterSun., 11:35 a.m.[18]
Niagara Rowing School
CANKendall RoseW U172000 meterSun., 11:35 a.m.[19]
Barrie Rowing Club
CANLeah MillerW U172000 meterSun., 11:35 a.m.[20]
Winnipeg Rowing Club
CANElla HastingsW U172000 meterSun., 11:35 a.m.[21]
Don Rowing Club
CANMikaela MarchandW U172000 meterSun., 11:35 a.m.[22]
Mic Mac Rowing Club
CANMadeson ScottW U172000 meterSun., 11:35 a.m.[23]
Notre Dame Rowing Club (Welland)
CANAva DouvilleW U172000 meterSun., 11:35 a.m.[24]
Regina Rowing Club
CANBrook ReiberW U172000 meterSun., 11:35 a.m.[26]
Saskatoon Rowing Club
CANBrooke SchraderW U172000 meterSun., 11:35 a.m.[28]
Winnipeg Rowing Club
CANTeagan BlueW U172000 meterSun., 11:35 a.m.[30]
Victoria City Rowing Club
CANMira CalderW U172000 meterSun., 11:35 a.m.[32]
Victoria City Rowing Club
CANOliva RichardsonW U172000 meterSun., 11:35 a.m.[33]
Hanlan Boat Club
CANStasia BittmanW U172000 meterSun., 11:35 a.m.[34]
Notre Dame Rowing Club (Welland)
CANStuart ChaseM PR32000 meterSun., 12:15 p.m.[1]
Vancouver Rowing Club
CANColleen Kelly-WardleSoldier On1 minuteSun., 1:00 p.m.[1]
Unaffiliated (CAN)
CANKaren FarnsworthSoldier On1 minuteSun., 1:00 p.m.[2]
Unaffiliated (CAN)
CANAaron MathesonSoldier On1 minuteSun., 1:00 p.m.[3]
Team Canada
CANDarrell LingSoldier On1 minuteSun., 1:00 p.m.[4]
Unaffiliated (CAN)
CANJane WoodSoldier On1 minuteSun., 1:00 p.m.[5]
Unaffiliated (CAN)
CANTheresa LeishmanSoldier On1 minuteSun., 1:00 p.m.[6]
Unaffiliated (CAN)
CANNatacha DupuisSoldier On1 minuteSun., 1:00 p.m.[7]
Unaffiliated (CAN)
CANPhil BadanaiSoldier On1 minuteSun., 1:00 p.m.[8]
Unaffiliated (CAN)
CANNadia DuranleauSoldier On1 minuteSun., 1:00 p.m.[9]
Unaffiliated (CAN)
CANShae BirchLM2000 meterSun., 1:15 p.m.[3]
Don Rowing Club
CANStephen BlankenshipLM2000 meterSun., 1:15 p.m.[6]
Lakehead University Varsity Rowing Team
CANJonathan CinquinaLM U232000 meterSun., 1:15 p.m.[7]
Unaffiliated (CAN)
CANAdam MuldoonLM U232000 meterSun., 1:15 p.m.[9]
Brock University
CANQuinn EverettLM U232000 meterSun., 1:15 p.m.[11]
University of Guelph
CANHenry BruinLM U232000 meterSun., 1:15 p.m.[12]
Oakridge Secondary School
CANJared BolesLM U232000 meterSun., 1:15 p.m.[13]
Brock University
CANMichael PelleyLM U232000 meterSun., 1:15 p.m.[14]
Winnipeg Rowing Club
CANSamual MaconcoLM U232000 meterSun., 1:15 p.m.[15]
Brock University
CANJack McIntyreLM U232000 meterSun., 1:15 p.m.[16]
Brock University
CANTony DiDomenicoLM U232000 meterSun., 1:15 p.m.[18]
Brock University
CANJasmine CarterLW2000 meterSun., 1:30 p.m.[1]
University of Toronto Rowing Club
CANManuela FahmeLW2000 meterSun., 1:30 p.m.[6]
Unaffiliated (CAN)
CANMadeline HingstonLW U232000 meterSun., 1:30 p.m.[7]
Brock University
CANJustine TouzotLW U232000 meterSun., 1:30 p.m.[8]
McGill University Rowing Club
CANEmma VandykLW U232000 meterSun., 1:30 p.m.[9]
South Niagara Rowing Club
CANJordan IsnorLW U232000 meterSun., 1:30 p.m.[10]
Brock University
CANAngelina StevensonLW U232000 meterSun., 1:30 p.m.[11]
Burnaby Lake Rowing Club
CANRowan O NeillLW U232000 meterSun., 1:30 p.m.[12]
Brock University
CANAbbey MailletLW U232000 meterSun., 1:30 p.m.[13]
Laurentian University
CANBonnie ReynoldsLW U232000 meterSun., 1:30 p.m.[14]
Salt Spring Island Rowing Club
CANAustine WangLW U232000 meterSun., 1:30 p.m.[15]
McMaster University Rowing Club
CANAnatoliy DukoLM U192000 meterSun., 1:45 p.m.[1]
Don Rowing Club
CANOwen HughesLM U192000 meterSun., 1:45 p.m.[2]
Brock University
CANJames RourkeLM U192000 meterSun., 1:45 p.m.[3]
Georgian Bay Rowing Club
CANPreston DarlingLM U192000 meterSun., 1:45 p.m.[4]
Niagara Rowing School
CANChris GomezLM U192000 meterSun., 1:45 p.m.[5]
Brock University
CANKyle teNyenhuisM U192000 meterSun., 1:45 p.m.[6]
Unaffiliated (CAN)
CANMathia DvorskiM U192000 meterSun., 1:45 p.m.[7]
Don Rowing Club
CANLachlan PerigordLM U192000 meterSun., 1:45 p.m.[9]
St Marys School
CANOwen KudreikisLM U192000 meterSun., 1:45 p.m.[10]
St. Catharines Rowing Club
CANJay McGregorLM U192000 meterSun., 1:45 p.m.[11]
Hanlan Boat Club
CANMaddox HarrisonLM U192000 meterSun., 1:45 p.m.[12]
Niagara Rowing School
CANNicholas ChronisLM U192000 meterSun., 1:45 p.m.[14]
Don Rowing Club
CANOwen NichollsLM U192000 meterSun., 1:45 p.m.[15]
Niagara Rowing School
CANMatthew JohnstonLM U192000 meterSun., 1:45 p.m.[16]
Niagara Rowing School
CANMark WhittakerLM U192000 meterSun., 1:45 p.m.[19]
Hanlan Boat Club
CANJosh LeungLM U192000 meterSun., 1:45 p.m.[20]
Argonaut Rowing Club
CANZoe DurcakLW U192000 meterSun., 2:00 p.m.[2]
Leander Boat Club
CANSarah AllamW U192000 meterSun., 2:00 p.m.[3]
Elmwood School
CANJillian VanDykLW U192000 meterSun., 2:00 p.m.[4]
South Niagara Rowing Club
CANIsabella DurcakLW U192000 meterSun., 2:00 p.m.[5]
Leander Boat Club
CANJenny MacdonaldLW U192000 meterSun., 2:00 p.m.[6]
Elmwood School
CANMadeleine EnnsLW U192000 meterSun., 2:00 p.m.[8]
St. Catharines Rowing Club
CANKristina T HarrisLW U192000 meterSun., 2:00 p.m.[9]
Guelph Rowing Club
CANMaya Foster ThompsonLW U192000 meterSun., 2:00 p.m.[10]
Mic Mac Rowing Club
CANStella FraserW U192000 meterSun., 2:00 p.m.[11]
Victoria City Rowing Club
CANIsabella HowleyLW U192000 meterSun., 2:00 p.m.[12]
Brockville Rowing Club
CANTalia TaylorLW U192000 meterSun., 2:00 p.m.[13]
Niagara Rowing School
CANOlivia Rice HuiLW U192000 meterSun., 2:00 p.m.[14]
Elmwood School
CANIsidora FergusonLW U192000 meterSun., 2:00 p.m.[15]
Kingston Rowing Club
CANElizabeth SpilotroLW U192000 meterSun., 2:00 p.m.[16]
Niagara Rowing School
CANOlivia LatourLW U192000 meterSun., 2:00 p.m.[17]
London Rowing Club (ON)