Sun., 10:50 a.m. - Race 208 - [031] M U17 2000 meter

lanecodecrew
stroke
[1]CANGrayson Laycock
Saskatoon Rowing Club
[2]USAAlex Califano
CHS Rowing
[3]CANWill Mitchell
Regina Rowing Club
[4]CANElliott Curtis-Young
Unaffiliated (CAN)
[5]CANBoedy Vanthuyne
Saskatoon Rowing Club
[6]CANSawyer Dalton
Niagara Rowing School
[7]USAChristopher Morale
Navesink Indoor Rowing
[8]USALorenzo Ferrari
Syosset Rowing Club
[9]CANKyle Peacock
Mic Mac Rowing Club
[10]CANLucas Maroney Babuglia
Notre Dame Rowing Club (Welland)
[11]CANEthan McHutchison
Guelph Rowing Club
[12]CANWilliam Hughes
St. Catharines Rowing Club
[13]CANAlex Kollmann
Don Rowing Club
[14]CANAlessio Perco
Niagara Rowing School
[15]CANMatthew Jinks
Niagara Rowing School
[16]USAPeter Racanello
Oak Neck Rowing Academy
[17]USAAlden Weaver
Conshohocken Rowing Center Inc.
[18]CANAlexander Joiner
Victoria City Rowing Club
[19]CANLucas Chronis
Don Rowing Club
[20]CANShane Keagan
Ridley College
[21]USAKyle Chen
Oyster Bay Community Rowing
[22]USAMichael Meneshian
Oyster Bay Community Rowing
[23]CANLewis Lapham
Upper Canada College
[24]CANIan Wong
Argonaut Rowing Club
[25]CANAlexander Tracey
Hanlan Boat Club
[26]CANRowan Hobbs
Ottawa Rowing Club
[27]CANEthan Steele
John F. Ross Collegiate Vocational Institute
[28]USAPreston Biedenkapp
The Port Jefferson Rowing Club
[29]USADean Safran
Oak Neck Rowing Academy
[30]USALuke Eward
Triangle Rowing Club

Sun., 11:05 a.m. - Race 209 - [031] M U17 2000 meter

lanecodecrew
stroke
[1]CANMorley Roden
Upper Canada College
[2]CANNigel Radhakrishnan
Upper Canada College
[3]CANBenjamin Martens
Mic Mac Amateur Aquatic Club
[4]USALuke Zaslow
Navesink Indoor Rowing
[5]CANJason Lee
Upper Canada College
[6]CANJohn Ross
Niagara Rowing School
[7]CANMaximilian Waslen
Saskatoon Rowing Club
[8]CANJohn Liu
Hanlan Boat Club
[9]USAWilliam Gokey
Oak Neck Rowing Academy
[10]CANJoshua Ruby
Winnipeg Rowing Club
[11]CANOwen Bartel
St. Catharines Rowing Club
[12]CANMahmoud Radwan
Ridley College
[13]Nathan Laise
CAP Marara Tahiti
[14]CANOwen Couroux
South Niagara Rowing Club
[15]CANJames Tracey
Hanlan Boat Club
[16]CANSimon Whittaker
Hanlan Boat Club
[17]USABrett Beaman
Oak Neck Rowing Academy
[18]USADaniel Keselman
Oyster Bay Community Rowing
[19]CANMax Pally
Saskatoon Rowing Club
[20]CANDennis Ovdiyenko
Don Rowing Club
[21]USAMatt Califano
CHS Rowing
[22]USAEthan Good
Navesink Indoor Rowing
[23]CANBassil Di
Niagara Rowing School
[24]CANLeo Biancaniello
Unaffiliated (CAN)
[25]CANCole Carter
Kingston Rowing Club
[26]USAMichael Forte
Oyster Bay Community Rowing
[27]GBRMurray Oliver
Unaffiliated (GBR)
[28]USAHenry Davison
Oak Neck Rowing Academy
[29]CANMatti Essig
Ridley Graduate Boat Club
[30]ECULuis Morejón Salavarria
Unaffiliated (ECU)