za 08:21 - race 101 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 1

1e => KF, overige => R

baancodeploeg
slag
nummer
[2]SKODames 15[252]
 Romy Bolluijt
[3]PROSG Dames 3[253]
 Madelief Peters
[4]OKEOkeanos 6[254]
 Isabel van Zwol
[5]ASOAsopos 28[255]
 Franka Zeeuw
[6]GYAGyas ZOEF[256]
 Carmen Stelwagen

za 08:26 - race 102 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 2

1e => KF, overige => R

baancodeploeg
slag
nummer
[2]SKODames 20[262]
 Joëlle Hilbers
[3]PROCG Dames 2[273]
 Leonoor Bos
[4]PHODames 16[264]
 Fleur van de Ven
[5]ASOAsopos 18[265]
 Cécile van Oorschot
[6]OKEOkeanos 8[266]
 Fenna Beukema

za 08:31 - race 103 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 3

1e => KF, overige => R

baancodeploeg
slag
nummer
[2]PHODames 14[272]
 Willemijn Rademaker
[3]ASOAsopos 26[283]
 Eva van der Geest
[4]ASOAsopos 8[274]
 Louise Klinkenberg
[5]SKODames 6[275]
 Lisa Verëll
[6]ASOAsopos 3[286]
 Tamar Hagelen

za 08:36 - race 104 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 4

1e => KF, overige => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]SKODames 35[281]
 Marie-Claire Verbon
[2]TRITriton 4[282]
 Sacha Thomassen
[3]SAUBooterbloemen[291]
 Bregje Derks
[4]TRITriton 3[292]
 Noa van Veen
[5]OKEOkeanos 7[285]
 Jip Lusthof
[6]GYAGyas D1[276]
 Isabel Haakman

za 08:41 - race 105 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 5

1e => KF, overige => R

baancodeploeg
slag
nummer
[2]ASOAsopos 19[293]
 Marijn Kolkman
[3]ASOAsopos 22[303]
 Allira van Nederveen
[4]PROSG Dames 2[305]
 Emma Boeschoten
[5]GYAGyas D2[284]
 Anne van der Velden
[6]SAUSaurus 1[302]
 Marit Tolkamp

za 08:46 - race 106 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 6

1e => KF, overige => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]OKEOkeanos 19[295]
 Jikke Janne Kelling
[2]ASOAsopos 14[312]
 Annet de Gier
[3]PHODames 13[313]
 Nathalie Meertens
[4]PROCG Dames 8[294]
 Hester Zoet
[5]SKODames 10[314]
 Caroline Holtslag
[6]ASOAsopos 27[315]
 rozemarijn jonk

za 08:51 - race 107 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 7

1e => KF, overige => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]ASOAsopos 6[322]
 Noor Jongeneel
[2]PHODames 3[342]
 Juli�tte van Genuchten
[3]SKODames 33[341]
 Kiki van Roozendaal
[4]DUDRacend Raketje[334]
 Claartje Rijken
[5]ARGArgo 2[325]
 Lara Luijten
[6]OKEOkeanos 3[361]
 Kitha Braunius

za 08:56 - race 108 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 8

1e => KF, overige => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]OKEOkeanos 17[316]
 Zonne Kreikamp
[2]NJONjord 2[324]
 Bloeme Cornelissen
[3]GYAGyas CTG D3[323]
 Jet Reinerink
[4]GYAGyas D13[304]
 Karina Appelrath
[5]ASOAsopos 30[336]
 Noor Gimbel
[6]OKEOkeanos 4[346]
 Renske Waalkens

za 09:01 - race 109 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 9

1e => KF, overige => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]TRITriton 2[351]
 Nina Burgering
[2]SAUSaurus 3[352]
 Lotte Tollenaere
[3]NJONjord 5[333]
 Ella Biemans
[4]SKODames 12[354]
 Nina Burgering
[5]PROCG Dames 3[345]
 Renske Overbosch
[6]GYAGyas TRIGGERED[296]
 Lindgerd Pauwels

za 09:06 - race 110 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 10

1e => KF, overige => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]EUREuros 3[374]
 Isabelle Stikker
[2]ASOAsopos 25[335]
 Emma Van Beek
[3]ASOAsopos 4[353]
 Sophia van de Ven
[4]ASOAsopos 1[364]
 Carlijn Fransen
[5]BORStella Navi[365]
 Judith Klein Hazebroek
[6]GYAGyas D8[306]
 Nena Adema

za 09:11 - race 111 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 11

1e => KF, overige => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]PHODames 12[371]
 Jotte Hof
[2]OKEOkeanos 9[332]
 Kristie Ebes
[3]GYAGyas D5[326]
 Tess Velzen
[4]SKODames 30[363]
 Sophia Outchkourova
[5]PROSG Dames 1[356]
 Marin Nijenhuis
[6]TRITriton 1[386]
 Emilia Hoffmans

za 09:16 - race 112 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 12

1e => KF, overige => R

baancodeploeg
slag
nummer
[2]GYAGyas Remeros[331]
 Doortje van der Heide
[3]ARGArgo 1[373]
 Ise Snijders
[4]ASOAsopos 20[344]
 Maaike Stoffels
[5]PROSG Dames 7[366]
 Lotus van Rossum
[6]PHODames 10[381]
 Hanna Hoogendoorn

za 09:21 - race 113 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 13

1e => KF, overige => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]ASOAsopos 9[392]
 Marije Teunissen
[2]OKEOkeanos 5 + 12[382]
 Annette Snelleman
[3]ASOAsopos 7[372]
 Jitske van Welsen
[4]SAUSaurus 6[405]
 Ana van der Borght
[5]PROCG Dames 1[375]
 Ellen Zwiers
[6]SKODames 13[401]
 Julie van de Kerkhove

za 09:26 - race 114 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 14

1e => KF, overige => R

baancodeploeg
slag
nummer
[2]ASOAsopos 31[384]
 Lieke Dam
[3]PROCG Dames 4[393]
 Mette Roelfsema
[4]PHODames 7[394]
 Mette Oosterhof
[5]NJONjord 4[424]
 Lisanne van Rijswijk
[6]GYAGyas D10[376]
 Romy Bouwknecht

za 09:31 - race 115 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 15

1e => KF, overige => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]EUREuros 1[411]
 Thirza De Groot
[2]GYAGyas CTG D1[355]
 Marieke Olsthoorn
[3]EUREuros 2[403]
 Gizella van Beveren
[4]ASOAsopos 24[395]
 Eva de Jager
[5]PROCG Dames 6[385]
 Lara de Jong
[6]OKEOkeanos 2[404]
 Maaike Waalkens

za 09:36 - race 116 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 16

1e => KF, overige => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]AMPAmphitrite[412]
 Tetske van Buuren
[2]PHODames 8[422]
 Nikki Diepenbroek
[3]GYAGyas D12[362]
 Marit van Huissteden
[4]PHODames 9[436]
 Tessa Engelen
[5]OKEOkeanos 11[391]
 Sara Palacios Jesus
[6]SKODames 11[431]
 Annelie Jonker

za 09:41 - race 117 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 17

1e => KF, overige => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]OKEOkeanos 10 + 18[425]
 Tirza Stobbelaar
[2]GYAGyas 1[402]
 Rixt Wieling
[3]GYAGyas D6[396]
 Mariske Terpstra
[4]NJONjord 6[432]
 Jantine Buijsman
[5]SAUSaurus 2[435]
 Lotte Van Boxel
[6]SKODames 19[383]
 Cato van Hoegee

za 09:46 - race 118 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 18

1e => KF, overige => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]GYAGyas D17[415]
 Maaike van Helden
[2]ASOAsopos 10[413]
 Lisa van Nieuwpoort
[3]GYAGyas CTG D2[421]
 Maartje Dorreboom
[4]PROSG Dames 6[426]
 Roelie Ootes
[5]PROSG Dames 4[414]
 Hanne Buit
[6]SKODames 21[442]
 Senna Lindner

za 09:51 - race 119 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 19

1e => KF, overige => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]ASOAsopos 17[423]
 Fieke Mooij
[2]ASOAsopos 2[434]
 Anna ten Hove
[3]ASOAsopos 15[406]
 Mette van den Berg
[4]NJONjord 3[444]
 Céline van Proosdij
[5]PHODames 4[445]
 Nelleke Houwers
[6]ASOAsopos 5[452]
 Simone Wouda

za 09:56 - race 120 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 20

1e => KF, overige => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]OKEOkeanos 13[433]
 Carmen Seelen
[2]SKODames 7[472]
 Elise Wardenaar
[3]SKODames 32[466]
 Rosalie Kortekaas
[4]PHODames 2[464]
 Yvon Nelissen
[5]PHODames 5[453]
 Claire Wegink
[6]ASOAsopos 29[416]
 Willemijn Reij

za 10:01 - race 121 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 21

1e => KF, overige => R

baancodeploeg
slag
nummer
[2]GYAGyas D16[441]
 Femme van Solt
[3]SAUSaurus 5[465]
 Vicki Pompen
[4]NJONjord 1[474]
 Myrthe Schlief
[5]ASOAsopos 21[443]
 Meike Meirmans
[6]SKODames 16[451]
 Liselotte Beemster

za 10:06 - race 122 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 22

1e => KF, overige => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]GYAGyas D11[461]
 Suzanne van den Beemt
[2]GYAGyas D15[471]
 Romy Betting
[3]PROSG Dames 5[463]
 Julia Ansems
[4]GYAGyas D4[455]
 Floor Spitters
[5]ASOAsopos 16[475]
 Calle Angenent
[6]PHODames 6[476]
 Tess Demin

za 10:11 - race 123 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 23

1e => KF, overige => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]GYAGyas D14[343]
 Rebekka de Witte
[2]ASOAsopos 11[462]
 Mylène de Koning
[3]PROSG Dames 8[473]
 Lili B�ta
[4]OKEOkeanos 14[454]
 Lynn Dijkshoorn
[5]ASOAsopos 23[446]
 Indy Romee Hesselink
[6]GYAGyas D3[263]
 Nelise Kooistra

za 11:26 - race 131 - [001] DOnerv C4+ herkansing 1

1e en 11 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[2]SKODames 32[466]
 Rosalie Kortekaas
[3]BORStella Navi[365]
 Judith Klein Hazebroek
[4]OKEOkeanos 14[454]
 Lynn Dijkshoorn
[5]ASOAsopos 11[462]
 Mylène de Koning
[6]GYAGyas 1[402]
 Rixt Wieling

za 11:31 - race 132 - [001] DOnerv C4+ herkansing 2

1e en 11 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[2]PHODames 12[371]
 Jotte Hof
[3]GYAGyas D1[276]
 Isabel Haakman
[4]SKODames 6[275]
 Lisa Verëll
[5]GYAGyas D6[396]
 Mariske Terpstra
[6]ASOAsopos 28[255]
 Franka Zeeuw

za 11:36 - race 133 - [001] DOnerv C4+ herkansing 3

1e en 11 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[2]ASOAsopos 24[395]
 Eva de Jager
[3]PHODames 9[436]
 Tessa Engelen
[4]GYAGyas D15[471]
 Romy Betting
[5]OKEOkeanos 7[285]
 Jip Lusthof
[6]PROSG Dames 4[414]
 Hanne Buit

za 11:41 - race 134 - [001] DOnerv C4+ herkansing 4

1e en 11 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[2]ASOAsopos 14[312]
 Annet de Gier
[3]EUREuros 2[403]
 Gizella van Beveren
[4]GYAGyas D2[284]
 Anne van der Velden
[5]PROCG Dames 8[294]
 Hester Zoet
[6]GYAGyas Remeros[331]
 Doortje van der Heide

za 11:46 - race 135 - [001] DOnerv C4+ herkansing 5

1e en 11 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[2]ASOAsopos 25[335]
 Emma Van Beek
[3]SKODames 19[383]
 Cato van Hoegee
[4]PHODames 10[381]
 Hanna Hoogendoorn
[5]OKEOkeanos 13[433]
 Carmen Seelen
[6]PROCG Dames 4[393]
 Mette Roelfsema

za 11:51 - race 136 - [001] DOnerv C4+ herkansing 6

1e en 11 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[2]OKEOkeanos 10 + 18[425]
 Tirza Stobbelaar
[3]PHODames 5[453]
 Claire Wegink
[4]SKODames 20[262]
 Joëlle Hilbers
[5]PROSG Dames 7[366]
 Lotus van Rossum
[6]ASOAsopos 8[274]
 Louise Klinkenberg

za 11:56 - race 137 - [001] DOnerv C4+ herkansing 7

1e en 11 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[2]SKODames 35[281]
 Marie-Claire Verbon
[3]GYAGyas CTG D3[323]
 Jet Reinerink
[4]ASOAsopos 4[353]
 Sophia van de Ven
[5]PROSG Dames 3[253]
 Madelief Peters
[6]GYAGyas TRIGGERED[296]
 Lindgerd Pauwels

za 12:01 - race 138 - [001] DOnerv C4+ herkansing 8

1e en 11 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[2]PHODames 4[445]
 Nelleke Houwers
[3]ASOAsopos 19[293]
 Marijn Kolkman
[4]GYAGyas ZOEF[256]
 Carmen Stelwagen
[5]PHODames 8[422]
 Nikki Diepenbroek
[6]GYAGyas D4[455]
 Floor Spitters

za 12:06 - race 139 - [001] DOnerv C4+ herkansing 9

1e en 11 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[2]GYAGyas D12[362]
 Marit van Huissteden
[3]ASOAsopos 16[475]
 Calle Angenent
[4]SKODames 11[431]
 Annelie Jonker
[5]GYAGyas CTG D2[421]
 Maartje Dorreboom
[6]SKODames 16[451]
 Liselotte Beemster

za 12:11 - race 140 - [001] DOnerv C4+ herkansing 10

1e en 11 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[2]ASOAsopos 31[384]
 Lieke Dam
[3]ASOAsopos 17[423]
 Fieke Mooij
[4]GYAGyas D5[326]
 Tess Velzen
[5]NJONjord 3[444]
 Céline van Proosdij
[6]ASOAsopos 18[265]
 Cécile van Oorschot

za 12:16 - race 141 - [001] DOnerv C4+ herkansing 11

1e en 11 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[2]TRITriton 2[351]
 Nina Burgering
[3]PHODames 16[264]
 Fleur van de Ven
[4]GYAGyas D17[415]
 Maaike van Helden
[5]GYAGyas D10[376]
 Romy Bouwknecht
[6]TRITriton 4[282]
 Sacha Thomassen

za 12:21 - race 142 - [001] DOnerv C4+ herkansing 12

1e en 11 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[2]ASOAsopos 21[443]
 Meike Meirmans
[3]GYAGyas CTG D1[355]
 Marieke Olsthoorn
[4]ASOAsopos 15[406]
 Mette van den Berg
[5]SKODames 30[363]
 Sophia Outchkourova
[6]PROCG Dames 6[385]
 Lara de Jong

za 12:26 - race 143 - [001] DOnerv C4+ herkansing 13

1e en 11 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[2]ASOAsopos 20[344]
 Maaike Stoffels
[3]SKODames 33[341]
 Kiki van Roozendaal
[4]PHODames 2[464]
 Yvon Nelissen
[5]SKODames 13[401]
 Julie van de Kerkhove
[6]ASOAsopos 7[372]
 Jitske van Welsen

za 12:31 - race 144 - [001] DOnerv C4+ herkansing 14

1e en 11 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[2]PHODames 14[272]
 Willemijn Rademaker
[3]ASOAsopos 30[336]
 Noor Gimbel
[4]SKODames 12[354]
 Nina Burgering
[5]ARGArgo 2[325]
 Lara Luijten
[6]PROSG Dames 1[356]
 Marin Nijenhuis

za 12:36 - race 145 - [001] DOnerv C4+ herkansing 15

1e en 11 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]PHODames 6[476]
 Tess Demin
[2]OKEOkeanos 9[332]
 Kristie Ebes
[3]SAUSaurus 5[465]
 Vicki Pompen
[4]GYAGyas D11[461]
 Suzanne van den Beemt
[5]ASOAsopos 22[303]
 Allira van Nederveen
[6]OKEOkeanos 17[316]
 Zonne Kreikamp

za 12:41 - race 146 - [001] DOnerv C4+ herkansing 16

1e en 11 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]SAUSaurus 3[352]
 Lotte Tollenaere
[2]OKEOkeanos 5 + 12[382]
 Annette Snelleman
[3]PHODames 7[394]
 Mette Oosterhof
[4]GYAGyas D16[441]
 Femme van Solt
[5]EUREuros 1[411]
 Thirza De Groot
[6]PROSG Dames 2[305]
 Emma Boeschoten

za 12:46 - race 147 - [001] DOnerv C4+ herkansing 17

1e en 11 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]GYAGyas D13[304]
 Karina Appelrath
[2]SKODames 21[442]
 Senna Lindner
[3]SAUSaurus 6[405]
 Ana van der Borght
[4]ASOAsopos 26[283]
 Eva van der Geest
[5]SKODames 10[314]
 Caroline Holtslag
[6]OKEOkeanos 4[346]
 Renske Waalkens

za 12:51 - race 148 - [001] DOnerv C4+ herkansing 18

1e en 11 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]ASOAsopos 10[413]
 Lisa van Nieuwpoort
[2]ASOAsopos 6[322]
 Noor Jongeneel
[3]SAUSaurus 2[435]
 Lotte Van Boxel
[4]PROCG Dames 3[345]
 Renske Overbosch
[5]ASOAsopos 29[416]
 Willemijn Reij

za 12:56 - race 149 - [001] DOnerv C4+ herkansing 19

1e en 11 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]PROCG Dames 1[375]
 Ellen Zwiers
[2]PHODames 13[313]
 Nathalie Meertens
[3]SAUBooterbloemen[291]
 Bregje Derks
[4]OKEOkeanos 8[266]
 Fenna Beukema
[5]ASOAsopos 5[452]
 Simone Wouda
[6]PHODames 3[342]
 Juli�tte van Genuchten

za 13:01 - race 150 - [001] DOnerv C4+ herkansing 20

1e en 11 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]DUDRacend Raketje[334]
 Claartje Rijken
[2]SKODames 15[252]
 Romy Bolluijt
[3]OKEOkeanos 19[295]
 Jikke Janne Kelling
[4]EUREuros 3[374]
 Isabelle Stikker
[5]ASOAsopos 23[446]
 Indy Romee Hesselink
[6]GYAGyas D8[306]
 Nena Adema

za 14:11 - race 157 - [001] DOnerv C4+ kwart-finale 1

1e en 2e => HF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]GYAGyas D1[276]
 Isabel Haakman
[2]PROSG Dames 2[305]
 Emma Boeschoten
[3]ASOAsopos 2[434]
 Anna ten Hove
[4]ASOAsopos 3[286]
 Tamar Hagelen
[5]ASOAsopos 29[416]
 Willemijn Reij
[6]PHODames 13[313]
 Nathalie Meertens

za 14:16 - race 158 - [001] DOnerv C4+ kwart-finale 2

1e en 2e => HF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]PROCG Dames 8[294]
 Hester Zoet
[2]SKODames 11[431]
 Annelie Jonker
[3]ASOAsopos 27[315]
 rozemarijn jonk
[4]AMPAmphitrite[412]
 Tetske van Buuren
[5]GYAGyas D4[455]
 Floor Spitters
[6]SKODames 13[401]
 Julie van de Kerkhove

za 14:21 - race 159 - [001] DOnerv C4+ kwart-finale 3

1e en 2e => HF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]GYAGyas TRIGGERED[296]
 Lindgerd Pauwels
[2]GYAGyas 1[402]
 Rixt Wieling
[3]NJONjord 6[432]
 Jantine Buijsman
[4]TRITriton 1[386]
 Emilia Hoffmans
[5]TRITriton 2[351]
 Nina Burgering
[6]PHODames 10[381]
 Hanna Hoogendoorn

za 14:26 - race 160 - [001] DOnerv C4+ kwart-finale 4

1e en 2e => HF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]PROSG Dames 1[356]
 Marin Nijenhuis
[2]GYAGyas D11[461]
 Suzanne van den Beemt
[3]PROCG Dames 2[273]
 Leonoor Bos
[4]OKEOkeanos 3[361]
 Kitha Braunius
[6]GYAGyas ZOEF[256]
 Carmen Stelwagen

za 14:31 - race 161 - [001] DOnerv C4+ kwart-finale 5

1e en 2e => HF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]SKODames 10[314]
 Caroline Holtslag
[2]PROSG Dames 6[426]
 Roelie Ootes
[3]OKEOkeanos 6[254]
 Isabel van Zwol
[4]SAUSaurus 1[302]
 Marit Tolkamp
[5]GYAGyas D2[284]
 Anne van der Velden
[6]SAUSaurus 2[435]
 Lotte Van Boxel

za 14:36 - race 162 - [001] DOnerv C4+ kwart-finale 6

1e en 2e => HF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]ASOAsopos 7[372]
 Jitske van Welsen
[2]ASOAsopos 9[392]
 Marije Teunissen
[3]NJONjord 2[324]
 Bloeme Cornelissen
[4]SKODames 7[472]
 Elise Wardenaar
[5]PROSG Dames 7[366]
 Lotus van Rossum
[6]GYAGyas CTG D1[355]
 Marieke Olsthoorn

za 14:41 - race 163 - [001] DOnerv C4+ kwart-finale 7

1e en 2e => HF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]SKODames 16[451]
 Liselotte Beemster
[2]EUREuros 3[374]
 Isabelle Stikker
[3]ARGArgo 1[373]
 Ise Snijders
[4]OKEOkeanos 2[404]
 Maaike Waalkens
[5]ASOAsopos 1[364]
 Carlijn Fransen
[6]PHODames 9[436]
 Tessa Engelen

za 14:46 - race 164 - [001] DOnerv C4+ kwart-finale 8

1e en 2e => HF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]PROSG Dames 4[414]
 Hanne Buit
[2]NJONjord 3[444]
 Céline van Proosdij
[3]PROSG Dames 8[473]
 Lili B�ta
[4]TRITriton 3[292]
 Noa van Veen
[5]PROSG Dames 5[463]
 Julia Ansems
[6]ASOAsopos 15[406]
 Mette van den Berg

za 14:51 - race 165 - [001] DOnerv C4+ kwart-finale 9

1e en 2e => HF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]ASOAsopos 5[452]
 Simone Wouda
[2]NJONjord 5[333]
 Ella Biemans
[3]NJONjord 4[424]
 Lisanne van Rijswijk
[4]NJONjord 1[474]
 Myrthe Schlief
[5]PROSG Dames 3[253]
 Madelief Peters
[6]PROCG Dames 4[393]
 Mette Roelfsema

za 16:11 - race 174 - [001] DOnerv C4+ halve-finale 1

1e en 2e => FA, 3e en 4e => FB

baancodeploeg
slag
nummer
[1]ARGArgo 1[373]
 Ise Snijders
[2]GYAGyas CTG D1[355]
 Marieke Olsthoorn
[3]NJONjord 2[324]
 Bloeme Cornelissen
[4]TRITriton 3[292]
 Noa van Veen
[5]PROSG Dames 2[305]
 Emma Boeschoten
[6]ASOAsopos 3[286]
 Tamar Hagelen

za 16:16 - race 175 - [001] DOnerv C4+ halve-finale 2

1e en 2e => FA, 3e en 4e => FB

baancodeploeg
slag
nummer
[1]NJONjord 1[474]
 Myrthe Schlief
[2]PROSG Dames 1[356]
 Marin Nijenhuis
[3]SKODames 10[314]
 Caroline Holtslag
[4]NJONjord 6[432]
 Jantine Buijsman
[5]TRITriton 1[386]
 Emilia Hoffmans
[6]OKEOkeanos 3[361]
 Kitha Braunius

za 16:21 - race 176 - [001] DOnerv C4+ halve-finale 3

1e en 2e => FA, 3e en 4e => FB

baancodeploeg
slag
nummer
[1]PROSG Dames 6[426]
 Roelie Ootes
[2]ASOAsopos 27[315]
 rozemarijn jonk
[3]ASOAsopos 1[364]
 Carlijn Fransen
[4]NJONjord 5[333]
 Ella Biemans
[5]GYAGyas D4[455]
 Floor Spitters
[6]PROSG Dames 5[463]
 Julia Ansems

za 17:31 - race 183 - [001] DOnerv C4+ B-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[1]NJONjord 2[324]
 Bloeme Cornelissen
[2]ARGArgo 1[373]
 Ise Snijders
[3]NJONjord 5[333]
 Ella Biemans
[4]NJONjord 1[474]
 Myrthe Schlief
[5]NJONjord 6[432]
 Jantine Buijsman
[6]PROSG Dames 5[463]
 Julia Ansems

za 17:36 - race 184 - [001] DOnerv C4+ A-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[1]ASOAsopos 3[286]
 Tamar Hagelen
[2]ASOAsopos 27[315]
 rozemarijn jonk
[3]PROSG Dames 1[356]
 Marin Nijenhuis
[4]PROSG Dames 2[305]
 Emma Boeschoten
[5]ASOAsopos 1[364]
 Carlijn Fransen
[6]SKODames 10[314]
 Caroline Holtslag