zaterdag

1 juni 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
SPASpaarneHG 2-voorwedstrijd 1za 11:25[4]
Julius Rupert
SPASpaarneJ18 1xheatza 11:55[3]
Robbe Mourits
SPASpaarne/OssaM18 2xvoorwedstrijd 3za 12:10[5]
Amber Breed
SPASpaarne 2J16 1xheatza 15:15[2]
Siem Leliveld
SPASpaarne 1J16 1xheatza 15:20[6]
Rombout Jansen
SPASpaarne 3J16 1xheatza 15:25[1]
Maarten Leegstra
SPASpaarne 4J16 1xheatza 15:30[5]
Pieter van Mourik
SPASpaarneHE 2xA-finaleza 15:45[5]
Wietse Morreau
SPASpaarneHG 2-A-finaleza 17:25[1]
Julius Rupert
WILWillem III/SpaarneJ18 4xA-finaleza 18:30[2]
David van Velden
RICRIC-combiM18 8+A-finaleza 18:35[3]
Roos Luteijn
NAANaarden/Spaarne/NeptunusM16 8+A-finaleza 18:35[4]
Yanne Koudijs

zondag

2 juni 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
SPA13Spaarne/Willem III/RICHGb 4-time-trialzo 08:06
Julius Rupert
SPA53SpaarneLDB 1xtime-trialzo 08:22
Janna van Geest
SPA97Spaarne/OssaJ16 2xtime-trialzo 08:46
Maxim Meijerink
SPA111SpaarneJ16 2xtime-trialzo 08:46
Siem Leliveld
SPA243SpaarneJ18 2xtime-trialzo 10:23
Wietse Morreau
SPA250Spaarne/Willem IIIJ18 2xtime-trialzo 10:23
Hidde Lycklama
VIK256Viking/SpaarneJ18 2xtime-trialzo 10:23
Robbe Mourits
AMS380Amstel-combiDB 8+time-trialzo 11:35
Roos Luteijn
SPA402Spaarne 2M14 1xheatzo 12:00[6]
Luna Kuiper
SPA412Spaarne 1M14 1xheatzo 12:10[6]
Amély Carrière
SPA414Spaarne 2J14 1xheatzo 12:15[3]
Leendert van Nielen
SPA421Spaarne 3J14 1xheatzo 12:25[2]
Wesse Tijl
SPA422Spaarne 1J14 1xheatzo 12:25[3]
Roef Riesthuis
SPASpaarne/Willem III/RICHGb 4-B-finalezo 12:50[6]
Julius Rupert
SPASpaarne/OssaJ16 2xA-finalezo 13:50[1]
Maxim Meijerink
SPASpaarne/RIC/AmstelM18 4-A-finalezo 14:05[4]
Sarah Vreeken
VIKViking/SpaarneJ18 2xB-finalezo 16:00[3]
Robbe Mourits
SPASpaarneJ18 2xA-finalezo 16:05[1]
Wietse Morreau
SPASpaarne/Willem IIIJ18 2xA-finalezo 16:05[2]
Hidde Lycklama
SPASpaarne 2M16 1xheatzo 17:25[5]
Marit van Geest
SPASpaarne 1M16 1xheatzo 17:30[3]
Zoe Smithuis
AMSAmstel-combiDB 8+B-finalezo 17:50[2]
Roos Luteijn
HEMHemus/Spaarne/OssaJ16 8+A-finalezo 18:05[2]
Matthijs Boschhuizen
HUNHunze-combiJ16 8+A-finalezo 18:05[4]
Lucas Keijzer
WILWillem III/SpaarneHE 4xA-finalezo 18:10[3]
David van Velden