Sunday Redrawn
The Sunday J14-15 Regatta has been redrawn

Sat, 08:37 - Race 103 - J18 4x Time Trial

6 fastest => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, 19 - 24 => FD, other => FE

codecrew
stroke
number
WBSWindsor Boys School, The, Boat Club A[71]
 Marcus Chute
TSSTideway Scullers School B[72]
 Matthew Hansen
LEALea Rowing Club A[73]
 Marlow DePeza-Purvis
HENHenley Rowing Club[74]
 Guy Hutchins
TSSTideway Scullers School C[75]
 Nico Delaney
WBSWindsor Boys School, The, Boat Club B[76]
 Matty Sadler
HPYHartpury University & College Boat Club[77]
 Ethan Walters
SWBSir William Borlase's Gram Sch Boat Club A[78]
 Ross Lamont
TSSTideway Scullers School A[79]
 Orlando Morley
WRCWallingford Rowing Club A[80]
 Henry White
KRCKingston Rowing Club B[81]
 Joshua Caro
STAStar Club[82]
 Samuel Gale
NCRNottinghamshire County Rowing Assn[83]
 Samuel Smith
MARMarlow Rowing Club A[84]
 Cameron Scott
WYJWycliffe Junior Rowing Club[85]
 Lucas Rant
KRCKingston Rowing Club A[86]
 Jai Patel
GMSGreat Marlow School Boat Club A[87]
 Leo Simpson
CCSClaires Court School Boat Club A[88]
 Max Pianta
TSSTideway Scullers School D[89]
 Indy Regan
MARMarlow Rowing Club B[90]
 Niall Parsons
SWBSir William Borlase's Gram Sch Boat Club E[91]
 Edward Ridley
KSWKings School Worcester, The, Boat Club[92]
 Oliver Timlin
GMSGreat Marlow School Boat Club B[93]
 Aidan Kelly
CCSClaires Court School Boat Club B[94]
 James Small
HAMHampton School Boat Club A[95]
 Jake Green
CCSClaires Court School Boat Club C[96]
 Joe Aldridge
KHSKew House School Boat Club A[97]
 Sam Campbell-Barr
NUNNottingham and Union Rowing Club[98]
 Jack Philpott
KHSKew House School Boat Club B[99]
 Oscar Ballantyne
HCSHereford Cathedral School Boat Club A[100]
 Alfred Sudall
LTULatymer Upper School Boat Club A[101]
 Matthew Collins
KCSKings College School Boat Club C[102]
 Samuel Scowen
HINHinksey Sculling School E[103]
 Adam Gillett

Sat, 11:19 - Race 116J - J18 4x Final E

lanecodecrew
stroke
number
[2]KHSKew House School Boat Club B[99]
 Oscar Ballantyne
[3]SWBSir William Borlase's Gram Sch Boat Club E[91]
 Edward Ridley
[4]GMSGreat Marlow School Boat Club B[93]
 Aidan Kelly
[5]CCSClaires Court School Boat Club C[96]
 Joe Aldridge
[6]HINHinksey Sculling School E[103]
 Adam Gillett
[7]KHSKew House School Boat Club A[97]
 Sam Campbell-Barr

Sat, 11:25 - Race 117K - J18 4x Final D

lanecodecrew
stroke
number
[2]NUNNottingham and Union Rowing Club[98]
 Jack Philpott
[3]CCSClaires Court School Boat Club B[94]
 James Small
[4]TSSTideway Scullers School D[89]
 Indy Regan
[5]WYJWycliffe Junior Rowing Club[85]
 Lucas Rant
[6]KRCKingston Rowing Club B[81]
 Joshua Caro
[7]MARMarlow Rowing Club A[84]
 Cameron Scott

Sat, 11:31 - Race 118L - J18 4x Final C

lanecodecrew
stroke
number
[2]KRCKingston Rowing Club A[86]
 Jai Patel
[3]MARMarlow Rowing Club B[90]
 Niall Parsons
[4]NCRNottinghamshire County Rowing Assn[83]
 Samuel Smith
[5]HAMHampton School Boat Club A[95]
 Jake Green
[6]TSSTideway Scullers School A[79]
 Orlando Morley
[7]GMSGreat Marlow School Boat Club A[87]
 Leo Simpson

Sat, 11:37 - Race 119M - J18 4x Final B

lanecodecrew
stroke
number
[2]HCSHereford Cathedral School Boat Club A[100]
 Alfred Sudall
[3]WBSWindsor Boys School, The, Boat Club B[76]
 Matty Sadler
[4]KSWKings School Worcester, The, Boat Club[92]
 Oliver Timlin
[5]STAStar Club[82]
 Samuel Gale
[6]TSSTideway Scullers School C[75]
 Nico Delaney
[7]CCSClaires Court School Boat Club A[88]
 Max Pianta

Sat, 11:43 - Race 120A - J18 4x Final A

lanecodecrew
stroke
number
[2]WRCWallingford Rowing Club A[80]
 Henry White
[3]HENHenley Rowing Club[74]
 Guy Hutchins
[4]TSSTideway Scullers School B[72]
 Matthew Hansen
[5]WBSWindsor Boys School, The, Boat Club A[71]
 Marcus Chute
[6]LEALea Rowing Club A[73]
 Marlow DePeza-Purvis
[7]SWBSir William Borlase's Gram Sch Boat Club A[78]
 Ross Lamont