Sunday Redrawn
The Sunday J14-15 Regatta has been redrawn

Saturday

19 June 2021

no.crew
stroke
eventracetimelane
KCS19Kings College School Boat Club AChampionship 8oTime TrialSat, 08:00
Ben Lundie
KCS102Kings College School Boat Club CJ18 4xTime TrialSat, 08:37
Samuel Scowen
KCS19Kings College School Boat Club AChampionship 8oFinal BSat, 10:31[8]
Ben Lundie
KCS207Kings College School Boat Club BSchool 2nd 8oTime TrialSat, 13:30
Nicholas Oldroyd
KCS237Kings College School Boat Club AJ15 1st 8oTime TrialSat, 13:30
Marius Helle
KCS247Kings College School Boat Club AJ15 2nd 8oTime TrialSat, 13:30
Sebastian Virgo
KCS252Kings College School Boat Club CJ15 2nd 8oTime TrialSat, 13:30
Lucca Butler-Cassar
KCS411Kings College School Boat ClubW J18 4x-Time TrialSat, 15:08
Alissia Blase
KCS207Kings College School Boat Club BSchool 2nd 8oFinal BSat, 16:26[5]
Nicholas Oldroyd
KCS237Kings College School Boat Club AJ15 1st 8oFinal BSat, 16:50[6]
Marius Helle
KCS252Kings College School Boat Club CJ15 2nd 8oFinal BSat, 17:02[6]
Lucca Butler-Cassar
KCS247Kings College School Boat Club AJ15 2nd 8oFinal ASat, 17:08[7]
Sebastian Virgo
KCS411Kings College School Boat ClubW J18 4x-Final CSat, 19:08[1]
Alissia Blase

Sunday

20 June 2021

no.crew
stroke
eventracetimelane
KCS37Kings College School Boat Club BOp J14 4x+Heat 1Sun, 09:48[5]
Cassius Collett
KCS43Kings College School Boat Club AOp J14 4x+Heat 2Sun, 09:56[5]
Amar Jaffer
KCS43Kings College School Boat Club AOp J14 4x+Semi Final A/B 1Sun, 11:56[7]
Amar Jaffer
KCS37Kings College School Boat Club BOp J14 4x+Semi Final A/B 2Sun, 12:04[2]
Cassius Collett
KCS37Kings College School Boat Club BOp J14 4x+Final BSun, 13:22[3]
Cassius Collett
KCS43Kings College School Boat Club AOp J14 4x+Final BSun, 13:22[7]
Amar Jaffer
KCS76Kings College School Boat Club AOp J14 1st 8x+Heat 2Sun, 14:43[5]
Felix Sitter
KCS87Kings College School Boat Club COp J14 2nd 8x+Heat 2Sun, 15:07[1]
Mateo Rubio Prida
KCS90Kings College School Boat Club BOp J14 2nd 8x+Heat 2Sun, 15:07[4]
Maximillian Lenkiewicz
KCS76Kings College School Boat Club AOp J14 1st 8x+Semi Final A/B 1Sun, 16:18[7]
Felix Sitter
KCS87Kings College School Boat Club COp J14 2nd 8x+Final CSun, 16:34[3]
Mateo Rubio Prida
KCS90Kings College School Boat Club BOp J14 2nd 8x+Semi Final A/B 1Sun, 16:42[7]
Maximillian Lenkiewicz
KCS76Kings College School Boat Club AOp J14 1st 8x+Final BSun, 17:41[5]
Felix Sitter
KCS90Kings College School Boat Club BOp J14 2nd 8x+Final BSun, 17:57[6]
Maximillian Lenkiewicz