Sunday Redrawn
The Sunday J14-15 Regatta has been redrawn

Sun, 14:35 - Race 232F - Op J14 1st 8x+ Heat 1

all crews except last => SAB, remainder => FC

lanecodecrew
stroke
number
[1]MOSMossbourne Rowing Academy[67]
 James Sprange
[2]CHECheltenham College Boat Club D[68]
 Edward Mack
[3]WRCWallingford Rowing Club A[69]
 Will Eaton
[4]ABSAbingdon School Boat Club A[71]
 Ben Knight
[5]GMSGreat Marlow School Boat Club[70]
 Archie Johnston

Sun, 14:43 - Race 233G - Op J14 1st 8x+ Heat 2

all crews except last => SAB, remainder => FC

lanecodecrew
stroke
number
[1]KHSKew House School Boat Club[72]
 Frank Mace
[2]SESSt Edwards School Boat Club A[73]
 Finlay Powell
[3]RBLReading Blue Coat School Boat Club A[74]
 Ben Nathan
[4]DULDulwich College Boat Club A[75]
 Alexander Craig
[5]KCSKings College School Boat Club A[76]
 Felix Sitter

Sun, 14:51 - Race 234H - Op J14 1st 8x+ Heat 3

all crews except last => SAB, remainder => FC

lanecodecrew
stroke
number
[1]RADRadley College Boat Club A[80]
 Theodore Cripps
[2]SWBSir William Borlase's Gram Sch Boat Club[77]
 Max Mustoo
[3]WBSWindsor Boys School, The, Boat Club A[78]
 Joshua Barnes
[4]SPSSt Pauls School Boat Club A[79]
 Milon Kalia

Sun, 16:18 - Race 243D - Op J14 1st 8x+ Semi Final A/B 1

1st, 2nd, 3rd => FA, remainder => FB

lanecodecrew
stroke
number
[2]KHSKew House School Boat Club[72]
 Frank Mace
[3]WRCWallingford Rowing Club A[69]
 Will Eaton
[4]WBSWindsor Boys School, The, Boat Club A[78]
 Joshua Barnes
[5]ABSAbingdon School Boat Club A[71]
 Ben Knight
[6]SESSt Edwards School Boat Club A[73]
 Finlay Powell
[7]KCSKings College School Boat Club A[76]
 Felix Sitter

Sun, 16:26 - Race 244E - Op J14 1st 8x+ Semi Final A/B 2

1st, 2nd, 3rd => FA, remainder => FB

lanecodecrew
stroke
number
[2]CHECheltenham College Boat Club D[68]
 Edward Mack
[3]SPSSt Pauls School Boat Club A[79]
 Milon Kalia
[4]RBLReading Blue Coat School Boat Club A[74]
 Ben Nathan
[5]MOSMossbourne Rowing Academy[67]
 James Sprange
[6]RADRadley College Boat Club A[80]
 Theodore Cripps

Sun, 16:10 - Race 242C - Op J14 1st 8x+ Final C

lanecodecrew
stroke
number
[3]GMSGreat Marlow School Boat Club[70]
 Archie Johnston
[4]SWBSir William Borlase's Gram Sch Boat Club[77]
 Max Mustoo
[5]DULDulwich College Boat Club A[75]
 Alexander Craig

Sun, 17:41 - Race 252M - Op J14 1st 8x+ Final B

lanecodecrew
stroke
number
[3]CHECheltenham College Boat Club D[68]
 Edward Mack
[4]RBLReading Blue Coat School Boat Club A[74]
 Ben Nathan
[5]KCSKings College School Boat Club A[76]
 Felix Sitter
[6]WRCWallingford Rowing Club A[69]
 Will Eaton
[7]KHSKew House School Boat Club[72]
 Frank Mace

Sun, 17:49 - Race 253A - Op J14 1st 8x+ Final A

lanecodecrew
stroke
number
[2]MOSMossbourne Rowing Academy[67]
 James Sprange
[3]RADRadley College Boat Club A[80]
 Theodore Cripps
[4]WBSWindsor Boys School, The, Boat Club A[78]
 Joshua Barnes
[5]SPSSt Pauls School Boat Club A[79]
 Milon Kalia
[6]ABSAbingdon School Boat Club A[71]
 Ben Knight
[7]SESSt Edwards School Boat Club A[73]
 Finlay Powell