Fri, 18:45 - Race 17 - M30, LM30, M U23 500 meter

lanecodecrew
stroke
event
[1]FRAPerpignan Av 66M30
Gabriel MIRALLES
[2]FRAIndivM30
Vincent FOULONNEAU
[3]GBRBritish Army 1M30
Stuart ELVIN
[4]FRAIndivM30
Florent AUBRY
[5]FRAST JEAN D ILLAC JRIM30
David BEAUGER
[6]FRABeaucaire AvM30
Pierre-Edouard HOUSSET
[7]FRACrossfit LouvreM30
Antoine LAVOINE
[8]FRASete AvM30
Maxime CONDEMI
[9]FRAClub 76 Licencies I IndividuelleM30
Sylvere PERROT
[10]GBRRowEliteM30
Lawrence ROSS
[11]GBRRed Line RowersM30
David SANDS
[12]GBRChris HUNTLY-GORDONM30
Chris HUNTLY-GORDON
[13]ESPIT Unlimited PowerM30
Moises BENAVENTE MIANA
[14]FRAIndivM30
Stéphane DEGAT-CHATEAU
[15]GBRRoyal Air ForceM30
Tom JACKMAN
[16]GBRIndivM30
David RACKSTRAW
[17]FRALyon CAM30
Jordan LEQUY
[18]FRAVerdun CNM30
Benjamin RONDEAU
[19]FRAEncouragement-SESNM30
Hugo DUPETY
[20]GRECoast Rowing TeamM30
Georgios GIOUPIS
[21]FRAAM JoinvilleM30
Rémi REVERCHON
[22]BELStiveM30
Jody DETEMMERMAN
[23]GBRRoyal Air ForceM30
Paul SAVAGE
[24]FRAIndivM30
Bruno TETARD
[25]FRAAVIRON EVIANM30
Rudy COIA
[26]ESTEstoniaM30
Indrek VAIT
[27]FRAIndivM30
Jean Philippe AUGUSTO
[28]GBRIndivM30
Jon MELSON
[29]ITACanottieri TelimarM30
Gianluca INGARGIOLA
[30]FRAIndivM30
Samy CORTÈS
[31]FRALE MANS SAM30
Maxime GIROD
[32]FRAJoinville AMJM30
Jean MERCIER
[33]FRAPEYREHORADE CCGM30
Mathieu ELISSALDE
[34]FRABrive CSNM30
Mickael BOUSQUET
[35]FRAST JEAN D ILLAC JRIM30
Lloyd BOUYRELOU
[36]FRAIndivM30
Sylvain FRELIEZ
[37]IRLKilmacsimon Rowing ClubM30
David DUGGAN
[38]ESPEspañaM30
Alberto FERNANDEZ DIEZ
[39]AUSElevateM30
Michael KING
[40]FRALyon AUNLM30
Francois-Xavier PITANCE
[41]ITAIdart Mantova ITALM30
Emanuele VENTURI
[42]ITAMiniBase PachinoLM30
Paolo GENOVESI
[43]FRALagny SNLM30
Yannick FLEISCHMAN
[44]FRAGRAU DU ROI ATCLM30
Benoit MERCIER
[45]DENThe Faroese Rowing Federation 1LM30
Bergur Robert Dam JENSEN
[46]FRAArmentieres CLLLM30
Mathieu LASTAPIS
[47]FRASete AvLM30
Anthony MESLET
[48]FRASN OiseLM30
Francois PAGE
[49]DENThe Faroese Rowing FederationM30
Danjal Martin Dala HOFGAARD
[50]ESPDeustu Arraun TaldeaLM30
Ángel OBREGÓN SIERRA
[51]FRALyon AUNLM30
Romain CHASTEL
[52]FINTurun soutajatLM30
Joonas MÄKIPELTO
[53]ESPC.R.RobaleiraLM30
Alonso DAMIÁN
[54]FRAAGEN AVLM30
Cedric CAROBBIO
[55]FRATais-toi et rameLM30
Alexandre ASPA
[56]POLSUB 7LM30
Arkadiusz KIELISZEK
[57]FRABoulogne AvLM30
Maximilien LHOMEL
[58]FRANiort ACLM30
Loic PEYRES
[59]IRLSt. Patrick’s Rowing ClubLM30
Colm COLGAN
[60]GBRBritish ArmyLM30
Craig MUMBY
[61]FRANiort ACLM30
Mathias CALEDEC
[62]GBRindivLM30
Neil FOLWELL
[63]FRALa Seyne sur Mer AvM30
Sebastien PERIER
[64]FRAStrasbourg RCLM30
Bruno OSSWALD
[65]FRAEpisodM30
Raphael PELERIN
[66]FRAEpisodM30
Nicolas HOMMAND
[67]FRANANCY SNM30
Regis WULLER
[68]FRAInceptM30
Damien PIERRE
[69]MADInceptM30
Michael RATSIMBAZAFY
[70]SWELandskrona RoddklubbM30
Morgan BENGTSSON
[71]GBRBritish ArmyM30
Phil WELCH
[72]IRLIndivM30
Alan SMYTH
[73]GERPolizei NiedersachsenM30
Maiko-Benedikt REMMERS
[74]FRAL'Arène Crossfit SenartM30
Olivier RUTZ
[75]FRANiort ACM30
David GONCALVES
[76]FRANiort ACM30
Thomas BLEUSE
[77]FRARennes SRM30
Thomas MARCHIONINI
[78]FRAST JEAN D ILLAC JRIM30
Julien LOVY
[79]FRAClub Nautique CreusotinM30
Quentin MICHELET
[80]FRAEvian CAM30
Clement CARMONA
[81]GBRBritish Army 1M30
Brett STEELS
[82]GBRBritish Army 1M30
Scott POLLOCK
[83]FRACAP Marara TahitiM30
Kevin SCOTT
[84]FRAST JEAN D ILLAC JRIM30
Aurelien TROPEE
[85]GBRStrachan HFNM30
Robert STRACHAN
[86]ITAProsport Trento ItalyM30
Michele SEGATTA
[87]FRAButry sur Oise VOAM30
Pascal MORLAAS-COURTIES
[88]FRAArmentieres CLLM30
Aurelien ERB
[89]FRAEpisodM30
Emmanuel DARMOIS
[90]FRAEpisodM30
Nicolas AIME
[91]TUNTNV Pentathlon ModerneM30
Wahid CHAOUACHI
[92]FRABoulogne 92M U23
Jonathan MICHELET
[93]FRAMetz SRM U23
Bilal JANATI
[94]FRALibos-Fumel CNM U23
Antoine CALVO
[95]FRAIndivM U23
Guillaume DUBOIS
[96]FRAEnghien SNM U23
Alexandre MARTIN

Fri, 18:55 - Race 18 - M U23, W U23, LM U23, LW U23, M 500 meter

lanecodecrew
stroke
event
[1]FRARennes SRM U23
Hugo LETE
[2]CHNChineM U23
Liu YINGZHUO
[3]GRECoast Rowing TeamM U23
Konstantinos-Foivos PANTAZIS
[4]FRACA Essec 1M U23
Cedric DALLE
[5]FRABoulogne 92M U23
Rody FARLY
[6]GERRVT TrierM U23
Marian POHLENZ
[7]FRALyon AUNM U23
Pierre BRIDIER
[8]FRACompiegne SN 1M U23
Marc BRISSON
[9]BELPXL Rowing TeamM U23
Ward LEMMELIJN
[10]FRACompiegne SN 3M U23
Julien VIANDIER
[11]FRACompiegne SN 2M U23
Liam BRISSON
[12]DENDanish Rowing FederationM U23
Magnus ZIER
[13]FRAMeyzieu AvM U23
Corentin CONSTANZA
[14]FRASete AvM U23
Kim EBRI
[15]FRACA Essec 1M U23
Quentin DAVID
[16]FRACreil ENOM U23
Cedric LEMOINE
[17]CHNChine 1M U23
Li WENLEI
[18]FRACA EssecM U23
Antoine DE VALLOIS
[19]FRAEpisodW U23
Claire PUJOL
[20]FRAMeyzieu AvW U23
Lola HUMBERT
[21]FRAFrance CN 1W U23
Margot BORDAS
[22]FRACA EssecW U23
Elsa BARDIN
[23]GERRVT Trier 1W U23
Annika ELSEN
[24]FRALorient a ScorffW U23
Ombeline LUCAS
[25]FRASete AvW U23
Juliette RAGALEUX
[26]ESTEstoniaW U23
Liisu MITT
[27]FRAIndivW U23
Juliette NOIR
[28]GERRVT Trier 1W U23
Katharina BAUER
[29]GERRVT TrierW U23
Lea MÜLLER-RUCHHOLTZ
[30]GBRFrance CN 2W U23
Sophia STILING
[31]FRAEnghien SNW U23
Delphine ALLART
[32]GBRBritish ArmyW U23
Immy MACDONALD
[33]FRAMarseille AASLM U23
Lilian PATINAUD
[34]FRAGravelines USALM U23
Tristan DEBOUTIERE
[35]FRALa Seyne sur Mer AvLM U23
Titouan GUILMIN
[36]FRAMeyzieu Av 3LM U23
Alban AMEYE
[37]FRAMetz SR 2LM U23
Guillaume LEBRETON-NOYER
[38]GBRMAD IRCLM U23
Sam MITCHELL
[39]FRASnatch Fitness ClubLM U23
Baptiste MARIE
[40]FRASete AvLM U23
Damien BROTHIER
[41]FRASaint Cassien CNLM U23
Erwan HEMERY
[42]FRACompiegne SNM U23
Etienne FRANCOIS
[43]DENDanish Rowing FederationM U23
Emil LENZING
[44]FRAVerdun CNLM U23
Charly LECLAIRE
[45]DENDanish Rowing FederationLM U23
Christian Thor HAGEMANN
[46]FRABordeaux ENLM U23
Corentin AMET
[47]GERRGT TrierLM U23
Johannes THEIN
[48]FRAMetz SR 3LM U23
Guillaume TOSTES
[49]FRAMetz SR 1LM U23
Alexis TRUR
[50]FRALibos-Fumel CNLM U23
Dorian GRAIN
[51]FRAMeyzieu Av 1LM U23
Gabriel MARCOS
[52]FRAMeyzieu Av 2LM U23
Thomas MARCOS
[53]EGYAlex Tidal WaveLW U23
Nourelhoda ARAFA
[54]FRASete AvLW U23
Chloe MAINGOT
[55]FRARennes SRLW U23
Una CLEAR
[56]FRACompiegne SNLW U23
Fanny CHATELET
[57]FRAMeyzieu AvLW U23
Merlene EYCHENNE
[58]FRASN OiseLW U23
Julie CANOVAS
[59]FRAChampigny sur Marne RSLW U23
Anice LATRONCHE
[60]FRANiort ACLW U23
Axelle BLANCHET
[61]FRAMeyzieu Av 1M
Guillaume KHENG
[62]FRABeaucaire Av 1M
Alec LEVASSEUR
[63]FRAIndivM
Matthieu BOURRELY
[64]FRAMeyzieu Av 3M
Thibault REMY
[65]DENDanish Rowing FederationM U23
Magnus VALBIRK
[66]FRAEpisodM
Valentin LE MAREC
[67]FRAInceptM
Richard MEZIERES
[68]FRAASCN LA FREGATEM
Guillaume DANIEL-LOUISY
[69]FRAEvian CAM
Cedric ZOCOLA
[70]ROURoumanieM
Liviu-Cristian COMANICI
[71]GBRBritish Army 1M
Scott LUCAS
[72]GBRBritish Army 1M
Tony PURSER
[73]FRABeaucaire Av 2M
Hugo FERRER-TAPIS
[74]FRAPoséidonM
Tristan HAMONIAU
[75]FRACoudekerque enM
Gael SAGON
[76]ITAProsport Trento ItalyM
Alessandro ANDREOLLI
[77]FRAASKIP by FarProdM
Valentin FINEZ
[78]ITACrossMAGM
Stefano URSO
[79]GBRBritish ArmyM
Ben CHARLTON
[80]MLTMalta Rowing Association 1M
Jan TANTI
[81]BELRoyal Club Nautique de TournaiM
Matthieu RIGAUX
[82]GBRTeam GBM
Daniel SCOTT
[83]FRAAGEN AVM
Baptiste CRENCA
[84]FRANantes CAM
Pierre HERVY
[85]FRAMeyzieu Av 2M
Anthony SEVERIN
[86]FRAIndivM
Thibault MEVEL
[87]MLTMalta Rowing AssociationM
Anthony BAJADA
[88]FRACrossFit AtalanteM
Léo ASTARIE
[89]FRALibos-Fumel CNM
Damien ALONSO
[90]FRAIndivM
Jérémy ROBERT
[91]FRABeaucaire Av 3M
Mathis ROUX
[92]IRLSt. Patrick's Rowing ClubM
Michael SHERLOCK
[93]FRASkollM
Quentin FEUTRY
[94]FRAVILLEFRANCHE AUNM
Lucas BAHIN
[95]FRAEpisodM
Nahel LATRECHE