Sat, 14:55 - Race 39 - LM, M 2000 meter

lanecodecrew
stroke
event
[1]ITAIron fit 1LM
Marco BUEMI
[2]BELRCNTournaiLM
Rémy MOULIN
[3]FRAIndivLM
Vincent DE WOLBOCK
[4]FRAAGEN AVLM
Vincent TURMO
[5]GBRAero LyfLM
Paul CLARKE
[6]FRAPerreux SN 1LM
Remi DELFOSSE
[7]FRARomans ARPLM
Tom FELICIOLI
[8]FRAToulouse A 2LM
Quentin COLARD
[9]FRAMonaco SNLM
Paul MOSSER
[10]CHNChine 1M
Chen SENSEN
[11]PAKPakistan Rowing FederationLM
Muzamil SHAHZAD
[12]IRQIraqM
Mohammed AL KHAFAJI
[13]ALGAlgérieLM
Sid Ali BOUDINA
[14]FRAVersailles CN 1LM
Thomas BAROUKH
[15]UZBIndivLM
Shakhboz KHOLMURZAEV
[16]FRAToul USLM
Pierre HOUIN
[17]ITAG.S. Fiamme OROLM
Martino GORETTI
[18]FRAToulouse A 1LM
Thibault COLARD
[19]FRALe Mans SALM
Benjamin DAVID
[20]FRABoulogne 92M
Leo GRANDSIRE
[21]FRAMeulan les Mureaux AvLM
Ivan BOVE
[22]POLTWDW Rowing Club WarsawLM
Michal ZAWADZKI
[23]CHNChineLM
Zhou XUEWU
[24]FRACorbeil ASCE 91 1LM
Alexis FORTIER
[25]ALGAlgérie 1LM
Kamel AIT DAOUD
[26]FRALDM
Benoît LE DREFF
[27]FRAPerreux SN 2LM
Mickael BONARDET
[28]FRAVersailles CN 2LM
Vincent OLIVIER
[29]FRACorbeil ASCE 91 2LM
Aymeric FORTIER
[30]GBRBritish Army 1LM
Charlie COUSSENS
[31]ITAIndivLM
Domenico GRULLO
[32]FRAMetz SRLM
Mathieu REGER
[41]ITAIron fitLM
Fabrizio PILATO
[42]FRAJOINVILLE AMJLM
Thomas AUGER
[43]FRARennes SRLM
Gauthier GENSOLLEN
[44]GBRBritish ArmyLM
Jeremy DONE
[45]FRAIndivLM
Etienne DIONIS
[46]FRAHunebelle Musculation ClamartM
Hugo ALIX
[47]FRACreil ENOLM
Christos DIMOPOULOS
[48]FRAIndivLM
Hugo CHAMAILLARD
[49]ESPIndoor TriathlonLM
Angel PEREZ DELGADO
[50]FRAEpisodLM
Harold DELABORE
[51]SGPPulse Lab SGLM
Syahir RAFA'EE
[52]FRAVaulx-en-Velin ASUL Aviron 2LM
Martin CALLON
[53]FRAVaulx-en-Velin ASUL Aviron 1LM
Anthony GIACOMA
[54]FRAMittersheim USLM
Guillaume COLOMBA
[55]FRAHunebelle Musculation ClamartLM
Michael DOGU
[56]FRAIndivLM
Cedric VIGOUROUX
[57]GBRBrunel UniversityLM
Bikrum DHILLON

Sat, 15:25 - Race 41 - M 2000 meter

lanecodecrew
stroke
[1]FRACorbeil ASCE 91
Maxime JUCHA
[2]FRAVerdun CN 4
Thomas COUSIN
[3]FRABoulogne 92
Bastien QUIQUERET
[4]FRALyon CA 4
Alexis GUERINOT
[5]FRALyon CA 3
Alberic CORMERAIS
[6]FRALyon Caluire AC
Maxence TOLLET
[7]FRAGrenoble Av 2
Thibaud TURLAN
[8]FRAGrenoble Av 1
Edouard JONVILLE
[9]FRAVerdun CN 2
Theophile ONFROY
[10]FRABayonne Av 1
Julien MONTET
[11]FRAAnnecy CN
Benoit DEMEY
[12]GBRYamsquad
Cameron BUCHAN
[13]FRALyon AUN
Alban COUTURIER
[14]FRALyon CA 1
Hugo BOUCHERON
[15]RUSRussian Federation
Alexander VYAZOVKIN
[16]FRALyon CA 2
Matthieu ANDRODIAS
[17]SUISwiss Rowing team
Barnabe DELARZE
[18]FRASaint Quentin Av
Benoit BRUNET
[19]FINRowing Finn
Joel NAUKKARINEN
[20]FRAVerdun CN 1
Thibaut VERHOEVEN
[21]FRAVichy CA 1
Guillaume TURLAN
[22]FRASaint Nazaire OS
Hugo QUEMENER
[23]ESTEstonia
Rainar PIIK
[24]FRAMonaco SN
Vincent NOIROT
[25]FRAReims CNRR
Stanislas DESGRIPPES
[26]FRAVerdun CN 3
Valentin ONFROY
[27]POLAZS AWF Warszawa
Maciej ZAWOJSKI
[28]FRASete Av
Vincent MATZ
[29]FRABayonne Av 2
Romuald THOMAS
[30]JPNJapan Team
Tatsuya SAKURAMA
[31]FRAMACON SR
Baptiste POINTURIER
[32]GRECoast Rowing Team 1
Georgios GIOUPIS
[33]FRAVILLEFRANCHE AUN
Lucas BAHIN
[34]FRAASKIP by FarProd
Valentin FINEZ
[35]FRAIndiv
Alexandre DIONS
[36]FRARomans ARP
Xavier MARTIN
[37]GERConcept 2 Team Germany
Guido GEISLER
[38]FRACoudekerque EN
Gael SAGON
[39]ITAProsport Trento Italy
Alessandro ANDREOLLI
[40]FRAMeyzieu Av 3
Thibault HALEPIAN
[41]FRAJOINVILLE AMJ
Quentin DELAROCHELAMBERT
[42]GBRBritish Army 1
Tony PURSER
[43]GRECoast Rowing Team
Konstantinos KATSAVRIAS
[44]EGYScullnBlades Rowing
Ali HASSAN
[45]FRAMeyzieu Av 1
Thibault REMY
[46]FRAVerdun CN 6
Mathieu MERLAND
[47]FRAJoinville AMJ
Jean MAILLARD
[48]FRAVerdun CN 5
Etienne JUILLET
[49]USAMAD Team IRC
Roy JONES
[50]EGYIndiv
Magdee HELAL
[51]GBRBritish Army
Ben CHARLTON
[52]GBRRoyal Navy
Sam CASS
[53]FRAVerdun CN 7
Nicolas VIGNOL
[54]MLTMalta Rowing Association
Anthony BAJADA
[55]GBRGym Mostyn
Matt RATHBONE
[56]GBRBritish Army
Robert HARES
[57]FRAUniversité de Montréal
Adrien ALI TAIGA
[58]FRASN Oise
Arthur CLUZEL
[59]FRAA O Buc
Jean-Christophe LADIRE
[60]GBRBritish Army 1
Scott LUCAS
[61]FRATGrow
Lucas MORUZZI
[62]FRAMeyzieu Av 2
Anthony SEVERIN
[63]FRAASCN LA FREGATE
Guillaume DANIEL-LOUISY
[64]FRACrossFit Atalante
Léo ASTARIE
[74]PAK
Syed Sib Tal Haider BUKHARI
[75]FRACreil ENO 3
Steven DOISY
[76]UGAIndiv
Ismael KANATTA
[77]FRAChateau Thierry Av
Gottfried JULLIARD
[78]FRAParis US Metro 1
Robin KROUMINSKY
[79]FRAIndiv
Adrien BOUILLY
[80]FRAFrance CN
Simon OLIVIER
[81]FRAA O Buc 1
Luc SERPETTE
[82]FRACrossfit Lutèce
Nicolas PENTCHEFF
[83]IRLSt. Patrick's Rowing Club
Michael SHERLOCK
[84]FRAParis US Metro 2
Diego NARBONI
[85]FRAEpisod
Marouane ZEMMOURI