zaterdag

19 juni 2021

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
WILWillem IIIJ16 4xvoorwedstrijd 1za 10:00[7]
Wallace Santen
WILJalle WolfenterJ18 1xvoorwedstrijd 2za 10:30[5]
Willem III
WILDaan EggenkampJ16 1xvoorwedstrijd 2za 10:48[7]
Willem III
WIL18Willem III/Amstel 1M18 2xtime-trialza 11:10
Minou Bouman
WIL28Willem III/Amstel 2M18 2xtime-trialza 11:10
Phaedra van der Molen
TRO21Tromp/Willem IIIM18 2xtime-trialza 11:10
Tessa Schokking
WIL26Willem IIIM18 2xtime-trialza 11:10
Emma Eggenkamp
WILWillem IIIJ16 4xA-finaleza 13:04[5]
Wallace Santen
SPASpaarne/Willem III/Maas/LeytheJ18 4-A-finaleza 13:10[4]
Philo Geerlings
SPASpaarne/Leythe/Willem III/VIKJ18 4-A-finaleza 13:10[6]
Sjoerd Froeling
WILJalle WolfenterJ18 1xB-finaleza 13:34[7]
Willem III
WILDaan EggenkampJ16 1xC-finaleza 13:46[4]
Willem III
TROTromp/Willem IIIM18 2xB-finaleza 14:16[5]
Tessa Schokking
WILWillem IIIM18 2xA-finaleza 14:22[4]
Emma Eggenkamp
WILWillem III/Amstel 2M18 2xA-finaleza 14:22[5]
Phaedra van der Molen
WILWillem III/Amstel 1M18 2xA-finaleza 14:22[7]
Minou Bouman
WILWillem III/Hunze/WET/VIKJ18 4xA-finaleza 14:28[3]
Gianni Perotti
ALKAlkmaarsche/Willem III/RICJ18 4xA-finaleza 14:28[5]
Klaas Baud

zondag

20 juni 2021

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
HUNHunze/Willem IIIM18 4xvoorwedstrijd 1zo 10:12[4]
Emma Eggenkamp
WILWillem III/Hunze/AmstelM18 4xvoorwedstrijd 2zo 10:18[4]
Phaedra van der Molen
WILWillem III/TrompM18 4xvoorwedstrijd 2zo 10:18[6]
Nora Stokvis
WILWillem IIIJ18 2xvoorwedstrijd 1zo 10:24[7]
Klaas Baud
WILWillem III 2J16 2xvoorwedstrijd 1zo 10:42[3]
Daan Eggenkamp
WILWillem III 1J16 2xvoorwedstrijd 3zo 10:54[7]
Wallace Santen
WILWillem IIIJ18 4*1e rondezo 11:36[4]
Karel Rietveld
WILWillem IIIJ18 4*2e rondezo 11:44[4]
Karel Rietveld
WILWillem IIIM16 2x1e rondezo 11:46[5]
Boukje Gerdes
WILWillem IIIM16 2x2e rondezo 11:54[5]
Boukje Gerdes
WILMichiel ArisJ18 1x1e rondezo 12:06[5]
Willem III
WILMichiel ArisJ18 1x2e rondezo 12:14[5]
Willem III
WILWillem III/Hoop/AmstelJ18 8+A-finalezo 13:14[5]
Jasper Simons
RICRIC/Amstel/Willem III/ALKM18 4-A-finalezo 13:20[4]
Demi Straathof
WILWillem III/Hunze/AmstelM18 4xA-finalezo 13:38[4]
Phaedra van der Molen
HUNHunze/Willem IIIM18 4xA-finalezo 13:38[5]
Emma Eggenkamp
WILWillem III/TrompM18 4xA-finalezo 13:38[6]
Nora Stokvis
WILWillem IIIJ18 2xA-finalezo 13:56[6]
Klaas Baud
WILWillem III 2J16 2xC-finalezo 14:02[5]
Daan Eggenkamp
WILWillem III 1J16 2xA-finalezo 14:46[3]
Wallace Santen