8 naar 6 banen en verboden banen
Vanwege de weersomstandigheden is besloten om waar mogelijk races over 6 banen te varen in banen 3 t/m 8. Races for lanes over 7 of 8 banen worden 2 voorwedstrijden. Directe finales over 7 of 8 banen blijven directe finales. Banen 1 en 2 zijn - indien er de betreffende race niet in gestart wordt - verboden. Dit heeft effect op promotiecodes en starttijden. Kijk op de website en Time-Team voor meer informatie.
Finales M18 2x
M18 2x finale volgend op halve finale van gisteren: 2 laatst geplaatste ploegen A-finale schuiven door naar B-finale, laatst geplaatste ploegen B-finale schuiven door naar de C-finale.

za 09:35 - race 120 - [040] M18 2x voorwedstrijd 1

1e, 2e, 3e, 4e, 5e en tijdsnelste 6e => HF

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.LEYLeythe/Maas[7]01:49,11(1)03:42,37(1)05:37,54(1)07:32,48(1)HF
 Hannah Otterloo01:53,2601:55,1701:54,94
2.HUNHunze/RIC[2]01:58,14(6)03:45,59(2)05:43,10(2)07:40,77(2)HF
 Hannah van der Sluijs01:47,4501:57,5101:57,67+8,29
3.TROTromp/Leythe[4]01:52,05(3)03:48,45(3)05:46,26(3)07:44,65(3)HF
 Elke Schokking01:56,4001:57,8101:58,39+12,17
4.SPASpaarne/Ossa[3]--03:53,40(4)05:55,08(4)08:01,62(4)HF
 Amber Breed02:01,6802:06,54+29,14
5.AMSAmstel[1]01:50,27(2)03:56,46(5)06:00,04(5)08:03,89(5)HF
 Lauren de Hertog02:06,1902:03,5802:03,85+31,41
6.JASJason/Hemus[8]01:54,65(4)04:00,81(6)06:07,16(6)08:09,96(6)
 Carmen te Wechel02:06,1602:06,3502:02,80+37,48
7.VIKViking 2[6]01:55,98(5)04:03,02(7)06:10,49(7)08:12,34(7)
 Isabelle Bloem02:07,0402:07,4702:01,85+39,86
8.ALPAlphen 1[5]02:02,38(7)04:08,11(8)06:17,48(8)08:22,92(8)
 Julia van Remoortere02:05,7302:09,3702:05,44+50,44

za 09:40 - race 121 - [040] M18 2x voorwedstrijd 2

1e, 2e, 3e, 4e, 5e en tijdsnelste 6e => HF

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.WILWillem III/Amstel[4]01:50,16(1)03:47,32(1)05:45,15(1)07:41,93(1)HF
 Tabo Stekelenburg01:57,1601:57,8301:56,78
2.AMSAmstel/Willem III[3]01:52,60(2)03:49,29(2)05:48,63(2)07:46,81(2)HF
 Phaedra van der Molen01:56,6901:59,3401:58,18+4,88
3.TROTromp[5]01:55,11(4)03:50,06(3)05:49,82(3)07:47,40(3)HF
 Anna Meijers01:54,9501:59,7601:57,58+5,47
4.MWCMaastrichtsche[1]01:53,51(3)03:52,17(4)05:54,03(4)07:56,42(4)HF
 Claire Fleming01:58,6602:01,8602:02,39+14,49
5.DDSDDS 1[8]01:57,53(5)03:56,09(5)05:58,70(5)08:01,93(5)HF
 Iris van den Berg01:58,5602:02,6102:03,23+20,00
6.WILWillem III[7]02:00,36(6)04:00,23(6)06:03,66(6)08:06,67(6)HF
 Selas van Helvoort01:59,8702:03,4302:03,01+24,74
7.HUNHunze/Hemus[2]--04:02,77(7)06:09,90(7)08:17,37(7)
 Milou Verhoeff02:07,1302:07,47+35,44
8.NAANaarden[6]--04:09,12(8)06:19,49(8)08:26,64(8)
 Emma Schippers02:10,3702:07,15+44,71

za 09:45 - race 122 - [040] M18 2x voorwedstrijd 3

1e, 2e, 3e, 4e, 5e en tijdsnelste 6e => HF

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.GOUGouda/Willem III (KNRB)[4]01:48,48(1)03:44,30(1)05:44,27(1)07:47,12(1)HF
 Fien van Westreenen01:55,8201:59,9702:02,85
2.DDSDDS 2[2]01:54,48(2)03:53,69(2)05:55,71(2)07:56,05(2)HF
 Meike van der Heide01:59,2102:02,0202:00,34+8,93
3.VIKViking 1[3]01:54,97(3)03:55,22(3)05:57,86(3)07:57,76(3)HF
 Nadia Schmitter02:00,2502:02,6401:59,90+10,64
4.ALPAlphen 2[7]01:56,30(4)03:55,81(4)05:58,50(4)08:01,83(4)HF
 Nina Belger01:59,5102:02,6902:03,33+14,71
5.MWCMaastrichtsche/Maas[8]01:57,77(5)04:00,07(5)06:06,29(6)08:06,25(5)HF
 Jana Akkerman02:02,3002:06,2201:59,96+19,13
6.LAALaak[1]01:59,00(6)04:00,67(6)06:03,14(5)08:07,83(6)
 Marije Ozinga02:01,6702:02,4702:04,69+20,71
7.SPASpaarne[5]02:00,42(7)04:05,01(7)06:11,95(7)08:16,28(7)
 Roosmarijn Hanemaayer02:04,5902:06,9402:04,33+29,16
8.EEMEem/Hoop[6]02:01,35(8)04:05,51(8)06:12,58(8)08:18,13(8)
 Merel Morshuis02:04,1602:07,0702:05,55+31,01

za 14:50 - race 173 - [040] M18 2x halve-finale 1

1e, 2e en 3e => FA, 4e, 5e en 6e => FB, overige => FC

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.LEYLeythe/Maas[5]01:50,50(1)03:45,69(1)05:42,50(1)07:38,22(1)FA
 Hannah Otterloo01:55,1901:56,8101:55,72
2.TROTromp/Leythe[7]01:52,30(2)03:49,87(2)05:47,26(2)07:42,74(2)FA
 Elke Schokking01:57,5701:57,3901:55,48+4,52
3.TROTromp[3]01:54,61(3)03:51,38(3)05:58,63(6)07:42,96(3)FA
 Anna Meijers01:56,7702:07,2501:44,33+4,74
4.ALPAlphen 2[2]01:55,94(6)03:55,97(5)05:54,18(5)07:49,20(4)FB
 Nina Belger02:00,0301:58,2101:55,02+10,98
5.AMSAmstel/Willem III[6]01:55,31(5)03:54,13(4)05:52,87(4)07:51,26(5)FB
 Phaedra van der Molen01:58,8201:58,7401:58,39+13,04
6.DDSDDS 2[4]01:54,94(4)03:57,10(7)05:48,78(3)08:00,30(6)FB
 Meike van der Heide02:02,1601:51,6802:11,52+22,08
7.DDSDDS 1[8]01:56,59(7)03:56,19(6)05:58,81(7)08:01,33(7)FC
 Iris van den Berg01:59,6002:02,6202:02,52+23,11
8.AMSAmstel[1]01:57,20(8)03:58,53(8)06:01,55(8)08:05,69(8)FC
 Lauren de Hertog02:01,3302:03,0202:04,14+27,47

za 14:55 - race 174 - [040] M18 2x halve-finale 2

1e, 2e en 3e => FA, 4e, 5e en 6e => FB, overige => FC

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.GOUGouda/Willem III (KNRB)[5]01:48,91(1)03:40,20(1)05:35,28(1)07:33,62(1)FA
 Fien van Westreenen01:51,2901:55,0801:58,34
2.HUNHunze/RIC[3]01:51,39(3)03:47,22(2)05:43,58(2)07:39,07(2)FA
 Hannah van der Sluijs01:55,8301:56,3601:55,49+5,45
3.WILWillem III/Amstel[4]01:50,24(2)03:48,20(3)05:46,22(3)07:43,22(3)FA
 Tabo Stekelenburg01:57,9601:58,0201:57,00+9,60
4.MWCMaastrichtsche[2]01:53,93(4)03:50,15(4)05:50,80(4)07:49,09(4)FB
 Claire Fleming01:56,2202:00,6501:58,29+15,47
5.SPASpaarne/Ossa[7]01:55,95(6)03:57,61(5)06:01,56(5)08:02,65(5)FB
 Amber Breed02:01,6602:03,9502:01,09+29,03
6.VIKViking 1[6]01:55,63(5)03:57,82(6)06:01,79(6)08:05,20(6)FB
 Nadia Schmitter02:02,1902:03,9702:03,41+31,58
7.WILWillem III[8]02:01,29(8)04:05,21(7)06:08,92(7)08:13,03(7)FC
 Selas van Helvoort02:03,9202:03,7102:04,11+39,41
8.MWCMaastrichtsche/Maas[1]02:00,36(7)04:07,54(8)06:12,57(8)08:15,14(8)FC
 Jana Akkerman02:07,1802:05,0302:02,57+41,52

zo 15:50 - race 405 - [040] M18 2x C-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.AMSAmstel[5]01:55,37(1)03:56,25(1)06:01,07(1)08:03,13(1)
 Lauren de Hertog02:00,8802:04,8202:02,06
2.WILWillem III[6]01:57,81(2)04:03,49(2)06:09,17(2)08:16,97(2)
 Selas van Helvoort02:05,6802:05,6802:07,80+13,84

zo 15:55 - race 381 - [040] M18 2x B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.MWCMaastrichtsche[6]01:51,51(2)03:48,18(2)05:45,21(1)07:40,56(1)
 Claire Fleming01:56,6701:57,0301:55,35
2.ALPAlphen 2[5]01:50,91(1)03:46,69(1)05:45,88(2)07:41,87(2)
 Nina Belger01:55,7801:59,1901:55,99+1,31
3.DDSDDS 2[4]01:55,16(4)03:54,61(4)05:53,45(3)07:50,92(3)
 Meike van der Heide01:59,4501:58,8401:57,47+10,36
4.DDSDDS 1[3]01:56,00(5)03:55,43(5)05:55,36(5)07:55,71(4)
 Iris van den Berg01:59,4301:59,9302:00,35+15,15
5.SPASpaarne/Ossa[7]01:54,30(3)03:52,69(3)05:55,03(4)07:58,07(5)
 Amber Breed01:58,3902:02,3402:03,04+17,51
6.VIKViking 1[8]01:57,09(6)03:57,55(6)05:59,53(6)08:00,06(6)
 Nadia Schmitter02:00,4602:01,9802:00,53+19,50

zo 16:00 - race 382 - [040] M18 2x A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.GOUGouda/Willem III (KNRB)[6]01:45,97(1)03:36,60(1)05:29,35(1)07:22,41(1)
 Fien van Westreenen01:50,6301:52,7501:53,06
2.LEYLeythe/Maas[5]01:48,40(4)03:40,14(2)05:34,35(2)07:27,11(2)
 Hannah Otterloo01:51,7401:54,2101:52,76+4,70
3.WILWillem III/Amstel[8]01:47,76(2)03:42,83(3)05:38,73(4)07:31,17(3)
 Tabo Stekelenburg01:55,0701:55,9001:52,44+8,76
4.HUNHunze/RIC[4]01:48,14(3)03:43,40(4)05:36,90(3)07:32,12(4)
 Hannah van der Sluijs01:55,2601:53,5001:55,22+9,71
5.TROTromp/Leythe[7]01:51,02(5)03:48,31(5)05:43,78(5)07:36,61(5)
 Elke Schokking01:57,2901:55,4701:52,83+14,20
6.TROTromp[3]01:52,99(6)03:49,08(6)05:44,71(6)07:38,59(6)
 Anna Meijers01:56,0901:55,6301:53,88+16,18