8 naar 6 banen en verboden banen
Vanwege de weersomstandigheden is besloten om waar mogelijk races over 6 banen te varen in banen 3 t/m 8. Races for lanes over 7 of 8 banen worden 2 voorwedstrijden. Directe finales over 7 of 8 banen blijven directe finales. Banen 1 en 2 zijn - indien er de betreffende race niet in gestart wordt - verboden. Dit heeft effect op promotiecodes en starttijden. Kijk op de website en Time-Team voor meer informatie.
Finales M18 2x
M18 2x finale volgend op halve finale van gisteren: 2 laatst geplaatste ploegen A-finale schuiven door naar B-finale, laatst geplaatste ploegen B-finale schuiven door naar de C-finale.

zaterdag

15 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
OKEOkeanos/Willem III 2DE 4-Race For Lanesza 09:20[5]
Lotte Pronk
OKEOkeanos/Willem III 1DE 4-Race For Lanesza 09:20[6]
Sarah Grijns
WILWillem III/SpaarneJ18 4xRace For Lanesza 09:30[6]
David van Velden
AMSAmstel/Willem IIIM18 2xvoorwedstrijd 2za 09:40[3]
Phaedra van der Molen
WILWillem III/AmstelM18 2xvoorwedstrijd 2za 09:40[4]
Tabo Stekelenburg
WILWillem IIIM18 2xvoorwedstrijd 2za 09:40[7]
Selas van Helvoort
GOUGouda/Willem III (KNRB)M18 2xvoorwedstrijd 3za 09:45[4]
Fien van Westreenen
WILWillem III 1DE 1xvoorwedstrijd 1za 10:20[8]
Fanny Bon
WILWillem III 2DE 1xvoorwedstrijd 2za 10:25[4]
Janneke van der Meulen
SKOSkøll/Willem IIIHE 2-voorwedstrijd 1za 10:40[3]
Mitchel Steenman
WILWillem III 1M16 2xvoorwedstrijd 1za 11:05[6]
Annelotte Maitland
WILWillem III 2M16 2xvoorwedstrijd 2za 11:10[8]
Fien Wenneker
WILWillem III/LaakJ16 4xRace For Lanesza 11:20[6]
Maarten Worm
WILWillem IIIJ16 4xRace For Lanesza 11:20[8]
Jasper Simons
HOOHoop/Leythe/Jason/Willem IIIHDev 4-voorwedstrijd 3za 11:45[2]
Jaap Worm
SKOSkøll/Willem IIILHDev 2xvoorwedstrijd 1za 12:15[3]
Timo van Helvoort
SKOSkøll/Willem IIILHDev 4-voorwedstrijd 3za 13:00[6]
Cas Simons
WILWillem IIIJ18 1xheatza 13:40[2]
Luca Perotti
WILWillem III 1J16 2xvoorwedstrijd 1za 13:45[3]
Gianni Perotti
WILWillem III/LaakJ16 2xvoorwedstrijd 2za 13:50[5]
Klaas Baud
WILWillem III 2J16 2xvoorwedstrijd 3za 13:55[4]
Jasper Simons
WILWillem III 3J16 2xvoorwedstrijd 3za 13:55[7]
Ben van den Eerenbeemt
AMSAmstel/Willem IIIM18 2xhalve-finale 1za 14:50[6]
Phaedra van der Molen
WILWillem III/AmstelM18 2xhalve-finale 2za 14:55[4]
Tabo Stekelenburg
GOUGouda/Willem III (KNRB)M18 2xhalve-finale 2za 14:55[5]
Fien van Westreenen
WILWillem IIIM18 2xhalve-finale 2za 14:55[8]
Selas van Helvoort
OKEOkeanos/Willem III 1DE 4-A-finaleza 15:00[3]
Sarah Grijns
OKEOkeanos/Willem III 2DE 4-A-finaleza 15:00[6]
Lotte Pronk
WILWillem III/Hunze/VikingM18 4-A-finaleza 15:05[4]
Jet Zandbergen
HOOHoop/Beatrix/Willem IIIM18 4-A-finaleza 15:05[5]
Anne Kooijenga
HOOHoop/Leythe/Jason/Willem IIIJ18 4-A-finaleza 15:10[3]
Jaap Worm
RICRIC/Spaarne/Willem IIIJ18 4-A-finaleza 15:10[4]
Joost van Asperen
WILWillem III/Leythe/VikingJ18 4-A-finaleza 15:10[5]
Joost Meinesz
WILWillem III/SpaarneJ18 4xA-finaleza 15:15[5]
David van Velden
SKOSkøll/Willem IIIHE 2-A-finaleza 15:45[4]
Mitchel Steenman
WILWillem III 1DE 1xA-finaleza 15:50[4]
Fanny Bon
WILWillem III 2DE 1xA-finaleza 15:50[5]
Janneke van der Meulen
WILWillem III 2M16 2xB-finaleza 16:30[6]
Fien Wenneker
WILWillem III 1M16 2xA-finaleza 16:35[4]
Annelotte Maitland
WILWillem III/LaakJ16 4xA-finaleza 16:40[2]
Maarten Worm
WILWillem IIIJ16 4xA-finaleza 16:40[7]
Jasper Simons
MAAMaas-combiM18 8+A-finaleza 16:55[4]
Jildou Wassenaar
RICRIC-combiM18 8+A-finaleza 16:55[5]
Roos Luteijn
HOOHoop-combiM18 8+A-finaleza 16:55[6]
Jet Zandbergen
SKOSkøll/Willem IIILHDev 2xA-finaleza 17:10[3]
Timo van Helvoort
WILWillem III/Nereus/TritonDE 4xA-finaleza 17:30[6]
Mette Beugelsdijk
SKOSkøll/Willem IIILHDev 4-A-finaleza 17:35[4]
Cas Simons

zondag

16 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
SKOSkøll/Willem IIIHE 2-voorwedstrijd 2zo 08:45[4]
Mitchel Steenman
WILWillem III/Nereus/TritonDE 4xvoorwedstrijd 1zo 09:00[6]
Mette Beugelsdijk
MAAMaas/Willem III/Gouda/LeytheM18 4xVoorwedstrijd 2zo 09:15[6]
Jildou Wassenaar
AMSAmstel/Willem IIIM18 4xVoorwedstrijd 2zo 09:15[7]
Lauren de Hertog
HOOHoop/Willem IIIJ18 2xvoorwedstrijd 2zo 09:25[4]
Jaap Worm
SPASpaarne/Willem IIIJ18 2xvoorwedstrijd 3zo 09:30[7]
Hidde Lycklama
WILWillem IIILHB 1xvoorwedstrijd 2zo 09:45[4]
Timo van Helvoort
WILWillem III 1J16 2xhalve-finale 1zo 10:55[8]
Gianni Perotti
WILWillem III 2J16 2xhalve-finale 2zo 11:00[7]
Jasper Simons
WILWillem III/AmstelM16 4xvoorwedstrijd 2zo 11:10[3]
Annelotte Maitland
TROTromp/Willem IIIM16 4xvoorwedstrijd 2zo 11:10[5]
Tessa Schokking
OKEOkeanos/Willem III/SilViaDE 8+voorwedstrijd 1zo 11:25[4]
Sarah Grijns
KNRKNRB-combi 2DE 8+voorwedstrijd 2zo 11:30[3]
Anne-Eva Petersen
NERNereus-combiDE 8+voorwedstrijd 2zo 11:30[8]
Miriam Visser
NERNereus-combiHE 8+voorwedstrijd 1zo 11:35[4]
Jasper Joordens
LEYLeythe-combiHE 8+voorwedstrijd 1zo 11:35[6]
Theis Hagemeister
WILWillem IIIM18 1xheatzo 12:40[6]
Tirza den Hond
SKOSkøll/Willem IIIHE 2-A-finalezo 13:35[5]
Mitchel Steenman
WILWillem III/Nereus/TritonDE 4xA-finalezo 14:05[4]
Mette Beugelsdijk
AMSAmstel/Willem IIIM18 4xA-finalezo 14:10[3]
Lauren de Hertog
MAAMaas/Willem III/Gouda/LeytheM18 4xA-finalezo 14:10[7]
Jildou Wassenaar
HOOHoop/Willem IIIJ18 2xA-finalezo 14:20[3]
Jaap Worm
SPASpaarne/Willem IIIJ18 2xA-finalezo 14:20[4]
Hidde Lycklama
WILWillem IIILHB 1xA-finalezo 14:30[3]
Timo van Helvoort
WILWillem III 1J16 2xB-finalezo 15:40[4]
Gianni Perotti
WILWillem III 2J16 2xB-finalezo 15:40[5]
Jasper Simons
WILWillem IIIM18 2xC-finalezo 15:50[6]
Selas van Helvoort
GOUGouda/Willem III (KNRB)M18 2xA-finalezo 16:00[6]
Fien van Westreenen
WILWillem III/AmstelM18 2xA-finalezo 16:00[8]
Tabo Stekelenburg
WILWillem III/AmstelM16 4xA-finalezo 16:05[5]
Annelotte Maitland
WILWillem IIIJ18 8+A-finalezo 16:10[5]
Willem Stoop
NERNereus-combiDE 8+A-finalezo 16:15[4]
Miriam Visser
KNRKNRB-combi 2DE 8+A-finalezo 16:15[6]
Anne-Eva Petersen
OKEOkeanos/Willem III/SilViaDE 8+A-finalezo 16:15[7]
Sarah Grijns
LEYLeythe-combiHE 8+A-finalezo 16:25[4]
Theis Hagemeister
NERNereus-combiHE 8+A-finalezo 16:25[8]
Jasper Joordens
NERNereus/Skøll/Willem IIILHE 8+A-finalezo 17:35[7]
Cas Simons
WILWillem IIIDE 1xA-finalezo 17:55[7]
Janneke van der Meulen