8 naar 6 banen en verboden banen
Vanwege de weersomstandigheden is besloten om waar mogelijk races over 6 banen te varen in banen 3 t/m 8. Races for lanes over 7 of 8 banen worden 2 voorwedstrijden. Directe finales over 7 of 8 banen blijven directe finales. Banen 1 en 2 zijn - indien er de betreffende race niet in gestart wordt - verboden. Dit heeft effect op promotiecodes en starttijden. Kijk op de website en Time-Team voor meer informatie.
Finales M18 2x
M18 2x finale volgend op halve finale van gisteren: 2 laatst geplaatste ploegen A-finale schuiven door naar B-finale, laatst geplaatste ploegen B-finale schuiven door naar de C-finale.

zo 09:20 - race 311 - [143] J18 2x voorwedstrijd 1

1e en 2 tijdsnelste 2en => FA, overige 2en en 3e => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.TROTromp/Eem[5]01:39,86(1)03:29,70(2)05:11,40(1)06:58,53(1)FA
 Jorrit Heddema01:49,8401:41,7001:47,13
2.TROTromp 1[7]01:42,04(2)03:24,36(1)05:19,07(2)07:05,15(2)FB
 Dirk-Jan van Ommeren01:42,3201:54,7101:46,08+6,62
3.DDSDDS/Nautilus[8]01:43,95(4)03:36,54(4)05:25,56(3)07:18,69(3)FB
 Tygo Rompa01:52,5901:49,0201:53,13+20,16
4.HOOHoop[4]01:43,61(3)03:33,65(3)05:30,22(4)07:23,04(4)
 Sybren den Dekker01:50,0401:56,5701:52,82+24,51
5.TROTromp 3[6]01:47,23(5)03:43,33(5)05:38,14(5)07:32,01(5)
 Quinten van der Horst01:56,1001:54,8101:53,87+33,48

zo 09:25 - race 312 - [143] J18 2x voorwedstrijd 2

1e en 2 tijdsnelste 2en => FA, overige 2en en 3e => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.SPASpaarne[6]01:34,38(1)03:13,67(1)04:55,26(1)06:37,96(1)FA
 Wietse Morreau01:39,2901:41,5901:42,70
2.HOOHoop/Willem III[4]01:35,16(2)03:26,16(3)05:00,37(2)06:45,74(2)FA
 Jaap Worm01:51,0001:34,2101:45,37+7,78
3.ARCARC/Eem[7]01:40,91(4)03:17,34(2)05:10,42(3)06:54,20(3)FB
 Pim Kloet01:36,4301:53,0801:43,78+16,24
4.AMSAmstel/RIC[8]01:39,93(3)03:28,70(5)05:13,26(4)07:00,33(4)
 Syb Andringa01:48,7701:44,5601:47,07+22,37
5.VIKViking[5]01:41,16(5)03:26,16(3)05:18,28(5)07:08,78(5)
 Pepijn Reyn01:45,0001:52,1201:50,50+30,82

zo 09:30 - race 313 - [143] J18 2x voorwedstrijd 3

1e en 2 tijdsnelste 2en => FA, overige 2en en 3e => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.SPASpaarne/Willem III[7]01:41,62(2)03:19,40(1)05:06,00(1)06:56,98(1)FA
 Hidde Lycklama01:37,7801:46,6001:50,98
2.TROTromp 2[5]01:35,61(1)03:28,48(2)05:16,44(2)07:04,62(2)FB
 Jort Kroeze01:52,8701:47,9601:48,18+7,64
3.NAANaarden 3[8]01:46,50(4)03:34,23(3)05:28,13(3)07:20,71(3)FB
 Jelle Muller01:47,7301:53,9001:52,58+23,73
4.NAANaarden 1[6]01:48,54(5)03:43,80(5)05:37,27(5)07:23,99(4)
 Paul Heinen01:55,2601:53,4701:46,72+27,01
5.NAANaarden 2[4]01:41,83(3)03:40,14(4)05:35,28(4)07:24,39(5)
 Joep Eijkens01:58,3101:55,1401:49,11+27,41

zo 09:35 - race 314 - [143] J18 2x voorwedstrijd 4

1e en 2 tijdsnelste 2en => FA, overige 2en en 3e => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.MAAMaas[8]01:40,24(1)03:24,64(1)05:10,70(1)06:54,36(1)FA
 Jip Uiters01:44,4001:46,0601:43,66
2.LEYLeythe[7]01:40,53(2)03:27,14(2)05:13,21(2)06:54,56(2)FA
 Douwe Ruttenberg01:46,6101:46,0701:41,35+0,20
3.DDSDDS[6]01:41,34(3)03:28,62(3)05:16,05(3)07:03,59(3)FB
 Tycho Ambachtsheer01:47,2801:47,4301:47,54+9,23
4.MAAMaas/Nautilus[5]01:45,94(4)03:35,64(4)05:28,54(4)07:19,05(4)
 Luc Willemsen01:49,7001:52,9001:50,51+24,69
5.MWCMaastrichtsche/Pampus[4]01:47,62(5)03:39,36(5)05:35,05(5)07:28,91(5)
 Wart Stor01:51,7401:55,6901:53,86+34,55

zo 14:15 - race 364 - [143] J18 2x B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.ARCARC/Eem[3]01:41,42(1)03:25,08(1)05:09,07(1)06:51,14(1)
 Pim Kloet01:43,6601:43,9901:42,07
2.TROTromp 1[6]01:42,93(2)03:30,26(3)05:18,27(3)07:01,96(2)
 Dirk-Jan van Ommeren01:47,3301:48,0101:43,69+10,82
3.TROTromp 2[5]01:43,49(4)03:30,09(2)05:17,50(2)07:02,17(3)
 Jort Kroeze01:46,6001:47,4101:44,67+11,03
4.DDSDDS[7]01:43,07(3)03:30,40(4)05:18,90(4)07:04,83(4)
 Tycho Ambachtsheer01:47,3301:48,5001:45,93+13,69
5.DDSDDS/Nautilus[4]01:46,34(6)03:36,19(5)05:28,76(5)07:18,59(5)
 Tygo Rompa01:49,8501:52,5701:49,83+27,45
6.NAANaarden 3[8]01:45,16(5)03:38,09(6)05:33,79(6)07:22,54(6)
 Jelle Muller01:52,9301:55,7001:48,75+31,40

zo 14:20 - race 365 - [143] J18 2x A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.SPASpaarne[7]01:35,21(1)03:13,72(1)04:54,38(1)06:31,89(1)
 Wietse Morreau01:38,5101:40,6601:37,51
2.SPASpaarne/Willem III[4]01:35,70(3)03:14,40(2)04:57,33(2)06:41,22(2)
 Hidde Lycklama01:38,7001:42,9301:43,89+9,33
3.HOOHoop/Willem III[3]01:35,48(2)03:17,21(3)05:03,19(3)06:48,53(3)
 Jaap Worm01:41,7301:45,9801:45,34+16,64
4.TROTromp/Eem[5]01:40,32(4)03:24,62(4)05:09,78(4)06:53,32(4)
 Jorrit Heddema01:44,3001:45,1601:43,54+21,43
5.MAAMaas[6]01:40,57(5)03:26,36(5)05:13,22(5)06:56,74(5)
 Jip Uiters01:45,7901:46,8601:43,52+24,85
6.LEYLeythe[8]01:41,60(6)03:28,74(6)05:16,69(6)06:57,69(6)
 Douwe Ruttenberg01:47,1401:47,9501:41,00+25,80