8 naar 6 banen en verboden banen
Vanwege de weersomstandigheden is besloten om waar mogelijk races over 6 banen te varen in banen 3 t/m 8. Races for lanes over 7 of 8 banen worden 2 voorwedstrijden. Directe finales over 7 of 8 banen blijven directe finales. Banen 1 en 2 zijn - indien er de betreffende race niet in gestart wordt - verboden. Dit heeft effect op promotiecodes en starttijden. Kijk op de website en Time-Team voor meer informatie.
Finales M18 2x
M18 2x finale volgend op halve finale van gisteren: 2 laatst geplaatste ploegen A-finale schuiven door naar B-finale, laatst geplaatste ploegen B-finale schuiven door naar de C-finale.

za 11:05 - race 134 - [044] M16 2x voorwedstrijd 1

1e, 2e, 3e en 4e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.WILWillem III 1[6]01:54,69(1)03:51,11(1)05:50,01(1)07:53,59(1)FA
 Annelotte Maitland01:56,4201:58,9002:03,58
2.TROTromp 1[2]01:55,90(2)03:55,84(2)05:58,64(2)08:00,38(2)FA
 Marit van Ommeren01:59,9402:02,8002:01,74+6,79
3.HEMHemus/Jason[7]01:58,69(4)04:00,22(3)06:03,28(3)08:06,35(3)FA
 Floor Hurkmans02:01,5302:03,0602:03,07+12,76
4.ARCARC/Hoop[8]02:00,58(5)04:02,88(5)06:05,93(4)08:10,55(4)FA
 Liza Lausberg02:02,3002:03,0502:04,62+16,96
5.LEYLeythe[4]01:57,63(3)04:02,51(4)06:10,33(5)08:19,03(5)FB
 Celeste Blom02:04,8802:07,8202:08,70+25,44
6.TROTromp 2[1]02:06,14(6)04:12,52(6)06:19,73(6)08:26,49(6)FB
 Philippine Straus02:06,3802:07,2102:06,76+32,90
7.VIKViking[5]02:08,09(8)04:19,39(7)06:31,59(7)08:41,86(7)FB
 Nikkie Buijtendorp02:11,3002:12,2002:10,27+48,27
8.VIKViking/Nautilus[3]02:07,06(7)04:21,54(8)06:37,66(8)08:55,07(8)FB
 Annelot ten Berg02:14,4802:16,1202:17,41+1:01,48

za 11:10 - race 135 - [044] M16 2x voorwedstrijd 2

1e, 2e, 3e en 4e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.WETWetterwille/Viking[2]01:55,92(2)03:57,27(1)06:02,06(1)08:09,34(1)FA
 Vera Meijerhof02:01,3502:04,7902:07,28
2.HUNHunze 1[4]01:55,08(1)03:57,55(2)06:02,65(2)08:11,58(2)FA
 Louise Liemberg02:02,4702:05,1002:08,93+2,24
3.HUNHunze 2[3]01:56,60(3)03:58,76(3)06:04,90(3)08:13,42(3)FA
 Marg van der Wal02:02,1602:06,1402:08,52+4,08
4.TROTromp 3[1]01:58,94(4)04:07,92(4)06:17,39(4)08:20,32(4)FA
 Sarah Breken02:08,9802:09,4702:02,93+10,98
5.VIKViking/Pampus[5]02:06,93(8)04:10,62(5)06:19,70(5)08:25,88(5)FB
 Maartje Glasz02:03,6902:09,0802:06,18+16,54
6.WILWillem III 2[8]02:01,68(5)04:11,38(6)06:22,31(6)08:29,54(6)FB
 Fien Wenneker02:09,7002:10,9302:07,23+20,20
7.DIEDiep[7]02:02,05(6)04:13,01(7)06:23,30(7)08:32,77(7)FB
 Eline Bokhorst02:10,9602:10,2902:09,47+23,43
8.NAANaarden[6]02:03,52(7)04:23,52(8)06:43,77(8)08:58,95(8)FB
 Brecht Boswinkel02:20,0002:20,2502:15,18+49,61

za 16:30 - race 190 - [044] M16 2x B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.LEYLeythe[5]01:59,20(1)04:02,68(1)06:10,06(1)08:15,61(1)
 Celeste Blom02:03,4802:07,3802:05,55
2.VIKViking/Pampus[4]02:02,36(3)04:07,11(3)06:14,00(3)08:16,98(2)
 Maartje Glasz02:04,7502:06,8902:02,98+1,37
3.TROTromp 2[3]02:01,66(2)04:04,40(2)06:12,81(2)08:17,32(3)
 Philippine Straus02:02,7402:08,4102:04,51+1,71
4.WILWillem III 2[6]02:04,13(5)04:09,55(4)06:18,70(4)08:25,33(4)
 Fien Wenneker02:05,4202:09,1502:06,63+9,72
5.DIEDiep[2]02:02,60(4)04:13,18(5)06:23,97(5)08:30,56(5)
 Eline Bokhorst02:10,5802:10,7902:06,59+14,95
6.VIKViking[7]02:05,44(6)04:13,71(6)06:35,09(6)08:31,91(6)
 Nikkie Buijtendorp02:08,2702:21,3801:56,82+16,30
7.VIKViking/Nautilus[8]02:05,72(7)04:17,90(7)06:47,29(7)08:48,17(7)
 Annelot ten Berg02:12,1802:29,3902:00,88+32,56
8.NAANaarden[1]--04:28,75(8)09:55,31(8)08:58,16(8)
 Brecht Boswinkel05:26,56-00:57,15+42,55

za 16:35 - race 191 - [044] M16 2x A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.WILWillem III 1[4]01:52,44(1)03:47,00(1)05:52,54(1)07:37,48(1)
 Annelotte Maitland01:54,5602:05,5401:44,94
2.HUNHunze 2[7]01:53,77(2)03:52,11(2)05:57,55(2)07:50,19(2)
 Marg van der Wal01:58,3402:05,4401:52,64+12,71
3.HEMHemus/Jason[2]01:56,07(5)03:56,21(5)06:03,47(5)07:55,42(3)
 Floor Hurkmans02:00,1402:07,2601:51,95+17,94
4.TROTromp 1[3]01:54,89(4)03:55,15(4)05:57,82(3)07:55,71(4)
 Marit van Ommeren02:00,2602:02,6701:57,89+18,23
5.HUNHunze 1[6]01:54,58(3)04:00,51(6)05:59,01(4)07:57,75(5)
 Louise Liemberg02:05,9301:58,5001:58,74+20,27
6.WETWetterwille/Viking[5]01:57,17(6)03:54,75(3)06:06,28(6)08:02,97(6)
 Vera Meijerhof01:57,5802:11,5301:56,69+25,49
7.ARCARC/Hoop[8]01:59,98(8)04:02,70(7)06:12,07(7)08:07,97(7)
 Liza Lausberg02:02,7202:09,3701:55,90+30,49
8.TROTromp 3[1]01:58,17(7)04:03,74(8)--08:15,00(8)
 Sarah Breken02:05,57+37,52