WEGING LDEJ4
De volgende deelnemers moeten zich melden om te wegen:
Sonne Straal (TRI), Noor van Essen (NJO), Djura Sjoerds (LAG), Rosan van Koppen (ASO), Olivie van der Linder (PEL), Marieke Sandersen (SKA), Mathilde Verster (SKO), Lotte-Anna Scheelen (GYA), Zoe Kirschfink (ASO), Silke Jansen (OKE), Kathelijn Wessels (PRO), Marijn Gudde (NER), Isabelle van der Meij (SAU), Lucca Geurts (VID), Kaluna Sas (PHO), Hedri Beeksma (PHO)
WEGING LHEj 8
De volgende deelnemers moeten zich melden bij de weging:

Bram van der Heijden (THE), Jorre Wagemakers (VID), Stan van der Enden (GYA), Thomas van Santen (SAU), Casper Warnik (SKO), Lars den Haan (PHO)
WEGING LHEJ8 HEAT 2
De volgende deelnemers moeten zich melden voor de weging:
Koen Bosman (NJO), Koen Heijmans (LAG), Sam van Beusekom (NER), Bart van der Heyden (SKA), Jesse Jonkers (TRI), Willem van den Brink (PRO)

za 16:15 - race 28 - Sporthallen Zuid - [020] HEj 8 2000 meter

baancodeploeg
slag
[1-8]TRITriton
[1]Stef Hofman
[2]Sam Meijdam
[3]Bart Froeling
[4]Martijn Totte
[5]Bart Berbers
[6]Victor van de Ven
[7]Berend Oldenburg
[8]Joran Sadon
[9-16]PROProteus 1
[9]Quinten Schimmel
[10]Niels De Jongh
[11]Berend Visser
[12]Wouter Klein
[13]Wouter Breedveld
[14]Lars De Nijs
[15]Oscar Snethlage
[16]Roderick Wanjon
[17-24]NERNereus 1
[17]Pieter de Bruine
[18]Floris Bij De Weg
[19]Justus Ykema
[20]Thijmen Vos
[21]Ingmar Griek van de
[22]Alexander Suyver
[23]Stefano Alting von Geusau
[24]Caspar de Jong
[25-32]SKASkadi
[25]Jochem Brouwer
[26]Dylan Erwich
[27]Alwin Ruijs
[28]bram Satter
[29]Pieter-Floris Keijzer
[30]Bas berend van de Ven
[31]Coen Hulsker
[32]Max Röell
[33-40]LAGLaga 1
[33]Martin van Veen
[34]Aldo Pantano
[35]Hugo Voncken
[36]Hendrik Heerdink
[37]Lars Freriks
[38]Michiel Aris
[39]Gertjan Bruins
[40]Wouter van der Avoird
[41-48]AEGAegir
[41]Pim Beute
[42]Reinoud Flierman
[43]Mart Ter Braak
[44]Erwin Sikkes
[45]Twan van der Zee
[46]Sieb van Baar
[47]Milan Goosen
[48]Jorn Blaauwbroek
[49-56]SKOSkøll
[49]Stéphen-Luc van Waveren
[50]Raphaël Fromont
[51]Gijs Hofsteenge
[52]Nelson Tausk
[53]Sander van Klaveren
[54]Wester Roeppe
[55]Freek Byrman
[56]Jip Faes
[57-64]NJONjord
[57]Daan Claassen
[58]Jan-Wicher Sieders
[59]Koen Groenewegen
[60]Daan Heeremans
[61]Pepijn de Meer
[62]Tim Tissing
[63]Bastiaan van Gerwen
[64]Jacob (Jaap) Noordman