WEGING LDEJ4
De volgende deelnemers moeten zich melden om te wegen:
Sonne Straal (TRI), Noor van Essen (NJO), Djura Sjoerds (LAG), Rosan van Koppen (ASO), Olivie van der Linder (PEL), Marieke Sandersen (SKA), Mathilde Verster (SKO), Lotte-Anna Scheelen (GYA), Zoe Kirschfink (ASO), Silke Jansen (OKE), Kathelijn Wessels (PRO), Marijn Gudde (NER), Isabelle van der Meij (SAU), Lucca Geurts (VID), Kaluna Sas (PHO), Hedri Beeksma (PHO)
WEGING LHEj 8
De volgende deelnemers moeten zich melden bij de weging:

Bram van der Heijden (THE), Jorre Wagemakers (VID), Stan van der Enden (GYA), Thomas van Santen (SAU), Casper Warnik (SKO), Lars den Haan (PHO)
WEGING LHEJ8 HEAT 2
De volgende deelnemers moeten zich melden voor de weging:
Koen Bosman (NJO), Koen Heijmans (LAG), Sam van Beusekom (NER), Bart van der Heyden (SKA), Jesse Jonkers (TRI), Willem van den Brink (PRO)

za 12:00 - race 13 - Sporthallen Zuid - [147] HCl 8 2000 meter

baancodeploeg
slag
[1-8]TRITriton 2
[1]Hugo Versteeg
[2]Jelte Ferdinand Kinsbergen
[3]Guus Kloos
[4]Mathijs Bal
[5]Mart Weultjes
[6]Thijs Brok
[7]Simon Rooijakkers
[8]Pieter Van Diemen
[9-16]PROProteus 2
[9]Dajo Stek
[10]Djoerd Belt
[11]Furat Alsheikh
[12]Jord Jonker
[13]Mark van den Berg
[14]Max Bevelander
[15]Quinten Nouwens
[16]Tygho Lampe
[17-24]TRITriton 1
[17]Douwe 't Hart
[18]Oscar Cnossen
[19]Jeroen van Woensel
[20]Jelle Ykema
[21]Karst van de Vendel
[22]Derek Koster
[23]Quentin Mente
[24]Luca Meine
[25-32]SKASkadi 1
[25]Max Darley
[26]Sem van der Meer
[27]Maarten Hartman
[28]Nils Voorkamp
[29]Ties Brouwer
[30]Derk Bolder
[31]Huib Jonker
[32]Otto de Fraiture
[33-40]SKASkadi 2
[33]Otto Schimmel
[34]Stijn Verstappen
[35]Lars Weij
[36]Floris Kerkhofs
[37]Bart Koedijk
[38]Bruno Bouman
[39]Laurens Eschauzier
[40]Olivier van der Linden
[41-48]NJONjord
[41]Peter Vonk
[42]Tijs Hagoort
[43]Joris van Heesch
[44]Patrick Timmermans
[45]Adriaan Barnard
[46]Bor Zweekhorst
[47]Mark van de Meene
[48]Arie Kruijer
[57-64]SKOSkøll 2
[57]Yunus Demir
[58]Abe van Kampen
[59]David van de Kar
[60]Thijmen Cornelis
[61]Ronald Vlaar
[62]Pim Amorison
[63]Marin Kuiper
[64]Sjoerd van Erp

za 12:15 - race 14 - Sporthallen Zuid - [147] HCl 8 2000 meter

baancodeploeg
slag
[1-8]NERNereus 2
[1]Stijn Husman
[2]Gidon Quint
[3]Jim Steltenpool
[4]Robert Verveen
[5]Jesse van Vilsteren
[6]Milan Lichtveld
[7]Olle Colenbrander
[8]Rogier Van Staveren
[9-16]PROProteus 1
[9]Ries Meijssen
[10]Stefan van den Toorn
[11]Steven Coevert
[12]Rik Busschers
[13]Marius Franx
[14]Coen Jansen
[15]Roland Günther
[16]Fedde van der Meer
[17-24]EUREuros
[17]Remco Lieftink
[18]Cornelis van den Engh
[19]Vits Vidulejs
[20]Jelle Krol
[21]Joris Harbers
[22]Nathan Jansen
[23]Fausto Visser
[24]Bram Poortman
[25-32]OKEOkeanos
[25]Kasper Gorter
[26]Nick Spanjer
[27]Thomas Rijnbeek
[28]Jim Grotjohann
[29]Frank Houweling
[30]Daniël Boelsma
[31]Piet-Hein van Rijsoort
[32]Tom Stikvoort
[33-40]NERNereus 1
[33]Stef Sablerolle
[34]Marijn van Geffen
[35]Thom van der Ent
[36]Siep Moorman
[37]Duco van der Kroft
[38]Miles Bekker
[39]Moos Middelkoop
[40]David van de Lustgraaf
[41-48]SKOSkøll 1
[41]Marijn Hijlkema
[42]Loïc Janssen
[43]Bram Keijlard
[44]Lucas Giesberts
[45]Benjamin van Altena
[46]Jelmer Steensma
[47]Rens Hassfeld
[48]Daan de Wolf
[49-56]ASOAsopos
[49]Pieter Sedelaar
[50]Cas Haasdijk
[51]Sjoerd van Trigt
[52]Siemen Atsma
[53]Lukas Stam
[54]Anton van der Gaag
[55]Max van den Berg
[56]Max Bertman
[57-64]GYAGyas
[57]Tom Höltke
[58]Laurens Hamersma
[59]Jeroen Niemendal
[60]Thomas Dam
[61]Christian Berg
[62]Pjotr Straathof
[63]Olaf Tempelman
[64]Rick Bloemert