WEGING LDEJ4
De volgende deelnemers moeten zich melden om te wegen:
Sonne Straal (TRI), Noor van Essen (NJO), Djura Sjoerds (LAG), Rosan van Koppen (ASO), Olivie van der Linder (PEL), Marieke Sandersen (SKA), Mathilde Verster (SKO), Lotte-Anna Scheelen (GYA), Zoe Kirschfink (ASO), Silke Jansen (OKE), Kathelijn Wessels (PRO), Marijn Gudde (NER), Isabelle van der Meij (SAU), Lucca Geurts (VID), Kaluna Sas (PHO), Hedri Beeksma (PHO)
WEGING LHEj 8
De volgende deelnemers moeten zich melden bij de weging:

Bram van der Heijden (THE), Jorre Wagemakers (VID), Stan van der Enden (GYA), Thomas van Santen (SAU), Casper Warnik (SKO), Lars den Haan (PHO)
WEGING LHEJ8 HEAT 2
De volgende deelnemers moeten zich melden voor de weging:
Koen Bosman (NJO), Koen Heijmans (LAG), Sam van Beusekom (NER), Bart van der Heyden (SKA), Jesse Jonkers (TRI), Willem van den Brink (PRO)

za 09:00 - race 1 - Sporthallen Zuid - M14, M16, M18 2000 meter

baancodeploeg
slag
veld
[1]SPATeuntje MolleeM14
Spaarne
[2]DAVBritt PotmanM14
Daventria
[3]AMSHannah JonkM14
Amstel
[4]MAAAnnelot GrizellM14
Maas
[5]SPAFloor van de LandeM16
Spaarne 1
[7]HEMLoïs LijffijtM16
Hemus 1
[8]HEMEva PaulissenM16
Hemus 2
[9]SPALuna KuiperM16
Spaarne 6
[10]SPAAmély CarrièreM16
Spaarne 5
[11]LEYQuirine GoddijnM16
Leythe 2
[13]GOUBente van der WestenM16
Gouda
[14]HOOJuliette PotjerM16
Hoop 1
[15]DAVJasmyn KerstensM16
Daventria
[16]HEMLuna HartogM18
Hemus 1
[17]WILLina SchwartzM18
Willem III 3
[19]NERJente JongsmaM18
Nereus
[20]HUNAnna MenkeM18
Hunze
[21]WILMinou BoumanM18
Willem III 2
[22]AMSLiza KooiM18
Amstel
[23]WILEmma EggenkampM18
Willem III 1
[24]SKOLucia FolkersM18
Skøll
[25]RUYIsabelle CroesM14
Ruyter 1
[26]BREJanne VolmerM14
Breda
[27]RUYSanne BurggraafM14
Ruyter 2
[28]NAAPuck SmoorsM16
Naarden 6
[29]NAABente SchregardusM16
Naarden 4
[30]HOODoortje de GrootM16
Hoop 2
[31]DDSIuno DingeldeinM16
DDS
[32]LEYJette SannenM16
Leythe 1
[33]NAAEmma SerryM16
Naarden 2
[34]NAUSacha BrousM16
Nautilus 1
[35]SPAFietje HeeromaM16
Spaarne 2
[36]NAAMartijntje GribnauM16
Naarden 3
[37]MWCAna RomeroM16
Maastrichtsche
[38]NAUEmma DijkstraM16
Nautilus 2
[39]NAADieuwertje RosendahlM16
Naarden 5
[40]MWCPien SiermannM18
Maastrichtsche 1
[41]LEYJulia HeemskerkM18
Leythe
[42]DDSHélène OoinkM18
DDS 1
[43]VADEeke BavelaarM18
Vada
[44]HEMJonne MeijerM18
Hemus 2
[45]MAASarah KorvingM18
Maas
[46]DDSAnne GeurtsM18
DDS 2
[47]MWCRebecca VignaliM18
Maastrichtsche 2
[48]DAVMila KeddeM18
Daventria