Yr 8 B: 3 minutes

pos.codecrew
stroke
finishdifference
1.PERPerins School908m(1)
Owen Beswick 909m34.0 spm
2.PLYPlymouth Schools891m(2)-17m
Freddy Rolls 891m35.0 spm
3.BSBishopsgate School876m(3)-32m
Finn Airikkala 876m37.0 spm
4.GCSGunnersbury Catholic School841m(4)-67m
Bartek Czjakowski 841m44.0 spm
4.SBWSJ Beaumont Windsor841m(4)-67m
Monte Wood 841m35.0 spm
4.BSBishopsgate School841m(4)-67m
Joseph Pym 842m34.0 spm
7.SBWSJ Beaumont Windsor830m(7)-78m
Oreofe Gibson-White 831m37.0 spm
8.WYRWarrington Youth Rowing829m(8)-79m
Alfie Fairhall 830m39.0 spm
8.APAArk Putney Academy829m(8)-79m
Eric Kreimes 830m41.0 spm
10.WYRWarrington Youth Rowing826m(10)-82m
Tom Gilmore 826m37.0 spm
11.CVMCardinal Vaughan Memorial School820m(11)-88m
Jamie Smith 820m31.0 spm
12.BMABrampton Manor Academy819m(12)-89m
Ossari Acquah 820m34.0 spm
13.HCHarewood College808m(13)-100m
Finley Andrews 809m40.0 spm
14.BMSBirchensale Middle School805m(14)-103m
Dave Bulley 806m25.0 spm
15.THAThe Hurlingham Academy803m(15)-105m
Paris Allen 804m43.0 spm
15.KHSKew House School Boat Club803m(15)-105m
Nicolas Savic 804m37.0 spm
17.DSDunraven School801m(17)-107m
Angus Lawrie 801m30.0 spm
17.WAWalworth Academy801m(17)-107m
Jayden Davis 802m46.0 spm
19.TLAThe Langley Academy798m(19)-110m
Joshua Monds 798m31.0 spm
20.CLYClaydon High School797m(20)-111m
Alfie Sharplin 797m45.0 spm
21.SBWSJ Beaumont Windsor791m(21)-117m
Harry Maloney 792m36.0 spm
22.GSBThe Green School for Boys790m(22)-118m
Jacob Cohen 790m39.0 spm
22.WYRWarrington Youth Rowing790m(22)-118m
Evan Wray 790m33.0 spm
24.SGMStepney Green Mathematics and Computing College788m(24)-120m
Ahyan Ahmed 789m37.0 spm
25.BSBishopsgate School784m(25)-124m
Nikhil Lakhiani 784m36.0 spm
26.KEKings Ely780m(26)-128m
Robert Banwell 781m39.0 spm
27.BMABrampton Manor Academy779m(27)-129m
Ezekiel Sintim 780m41.0 spm
28.BMABrampton Manor Academy777m(28)-131m
Tony Mcintosh 777m47.0 spm
29.IASIsleworth & Syon School776m(29)-132m
James Skinner 776m42.0 spm
29.HCHarewood College776m(29)-132m
Ryan Holt 777m38.0 spm
31.GSBThe Green School for Boys772m(31)-136m
Aaron Yonas 773m41.0 spm
32.TSToynbee School771m(32)-137m
Jacob Axtell 772m30.0 spm
33.HOUHounsdown School770m(33)-138m
Finn Weatherdon 771m39.0 spm
33.KEKings Ely770m(33)-138m
Thomas Alderton 770m31.0 spm
35.TWSThe Warren School766m(35)-142m
Stanley Eku 767m38.0 spm
36.WYRWarrington Youth Rowing765m(36)-143m
Ryan Edwards 766m34.0 spm
37.SBWSJ Beaumont Windsor763m(37)-145m
Edri Kaleshi 764m35.0 spm
38.GSBThe Green School for Boys762m(38)-146m
Ryan Harb 763m38.0 spm
39.GSBThe Green School for Boys761m(39)-147m
Freddie Silverstone 761m33.0 spm
40.SGMStepney Green Mathematics and Computing College759m(40)-149m
Haider Ali 760m31.0 spm
40.IASIsleworth & Syon School759m(40)-149m
Chris Kolev 760m37.0 spm
42.RUTRutlish School757m(42)-151m
Ben Webb 758m40.0 spm
43.KEKings Ely756m(43)-152m
Aron O'Connor 756m33.0 spm
44.FHSFarlingaye High School755m(44)-153m
Joseph Mann 755m35.0 spm
44.TBCThe Bay CE School755m(44)-153m
James Ashley 756m34.0 spm
44.SGSSt Georges School Windsor Castle755m(44)-153m
Bligh Henshilwood 756m28.0 spm
44.GCSGunnersbury Catholic School755m(44)-153m
Pau Ndaw Codina 755m32.0 spm
48.MRAMossbourne Rowing Academy754m(48)-154m
Bruno Schmitz-Evans 754m32.0 spm
49.GSBThe Green School for Boys752m(49)-156m
Jazim Khan 752m36.0 spm
50.FRCFairlop Rowing Club751m(50)-157m
Damon Davies 752m31.0 spm
51.KSKingsford School750m(51)-158m
Christian Okungbowa 750m38.0 spm
51.BSBishopsgate School750m(51)-158m
Kshitij Saxena 750m31.0 spm
51.HCHarewood College750m(51)-158m
Argi Ioakeim 751m39.0 spm
54.HSKHaverstock School749m(54)-159m
Naiem Uddin 749m37.0 spm
55.GSBThe Green School for Boys748m(55)-160m
Filip Goia 748m38.0 spm
55.GCSGunnersbury Catholic School748m(55)-160m
Kai Bennett 749m38.0 spm
55.KEKings Ely748m(55)-160m
Robin De Hann 749m34.0 spm
58.WYRWarrington Youth Rowing747m(58)-161m
Charlie Lears 747m32.0 spm
58.TWSThe Warren School747m(58)-161m
Ozzie Tasci 747m43.0 spm
60.SGSSt Georges School Windsor Castle743m(60)-165m
Rene Matute 744m36.0 spm
60.GSBThe Green School for Boys743m(60)-165m
Chris Pinthu 743m40.0 spm
62.SGSSt Georges School Windsor Castle742m(62)-166m
Johnny Wales 742m34.0 spm
62.OPGOakwood Park Grammar School742m(62)-166m
Oliver Kane 743m29.0 spm
62.OPGOakwood Park Grammar School742m(62)-166m
Alex Green 742m30.0 spm
65.CLYClaydon High School741m(65)-167m
Tyler Corr 741m42.0 spm
65.CVCCambourne Village College741m(65)-167m
Henry Skey 741m36.0 spm
67.DSDunraven School738m(67)-170m
Tristan Teverson 739m38.0 spm
68.HCHarewood College737m(68)-171m
Sam McMillan 738m32.0 spm
69.KEKings Ely736m(69)-172m
Lucas Hilchenko 737m35.0 spm
69.CLYClaydon High School736m(69)-172m
Edward Barker 736m39.0 spm
71.St Michael's Catholic College735m(71)-173m
Larry Adia 736m38.0 spm
72.TLAThe Langley Academy734m(72)-174m
Kyle Bradburn 734m40.0 spm
72.SGSSt Georges School Windsor Castle734m(72)-174m
Lifu Yang 734m38.0 spm
74.St Mark's Catholic School733m(74)-175m
Alex Lee 734m32.0 spm
75.LASLondon Area Sea Cadets732m(75)-176m
Matheus Santos Couto 732m36.0 spm
75.TLAThe Langley Academy732m(75)-176m
Subhan Mirza 732m34.0 spm
77.BCSBournemouth Collegiate School731m(77)-177m
Thomas Price 731m32.0 spm
78.GSGraveney School728m(78)-180m
Jeffery Emojevbe 728m42.0 spm
79.HCHarewood College725m(79)-183m
Quinten Brindle 725m35.0 spm
80.KEKings Ely724m(80)-184m
Alex Keene 725m35.0 spm
81.KEKings Ely723m(81)-185m
Oscar Stephenson 723m36.0 spm
81.KEKings Ely723m(81)-185m
Jack Tisi 724m32.0 spm
81.KHSKew House School Boat Club723m(81)-185m
Oscar Heeley 724m40.0 spm
84.GSBThe Green School for Boys720m(84)-188m
Jensen Inocencio 721m39.0 spm
85.OPGOakwood Park Grammar School719m(85)-189m
Luke Breytenbach 720m35.0 spm
86.TJRThe John Roan718m(86)-190m
Leonardo Vecciarelli 719m32.0 spm
87.HOUHounsdown School714m(87)-194m
Peter O¬íNeil 714m35.0 spm
88.DASDRET All Stars712m(88)-196m
Aide Turner 712m34.0 spm
89.TPCThe Palmer Catholic Academy711m(89)-197m
Paul Lardi 711m39.0 spm
90.TCAThe City Academy, Hackney710m(90)-198m
Yahya Ali 710m38.0 spm
90.GSBThe Green School for Boys710m(90)-198m
Elias Afedi 711m38.0 spm
90.GSGraveney School710m(90)-198m
Henry Jefferson 710m38.0 spm
93.BCSBournemouth Collegiate School708m(93)-200m
Rueben Smith 709m33.0 spm
93.FHSFarlingaye High School708m(93)-200m
Malachi Moss 708m32.0 spm
95.DSDunraven School707m(95)-201m
Myles Scally 707m32.0 spm
96.MRAMossbourne Rowing Academy706m(96)-202m
Pim Van Doorn 706m37.0 spm
97.GSBThe Green School for Boys703m(97)-205m
Dylan Wavamuno 704m39.0 spm
98.St Michael's Catholic College702m(98)-206m
Isaac Sotomayor 703m39.0 spm
99.FHSFarlingaye High School700m(99)-208m
Tom Firth 701m37.0 spm
99.MRAMossbourne Rowing Academy700m(99)-208m
Herbie McStravick 701m32.0 spm
101.SGSSt Georges School Windsor Castle698m(101)-210m
Charlie Kerrison 699m38.0 spm
102.BMSBirchensale Middle School697m(102)-211m
Jakub Rydzik 697m33.0 spm
102.RUTRutlish School697m(102)-211m
Leo Lefondre 698m37.0 spm
104.HSKHaverstock School695m(104)-213m
Dante Walker 696m32.0 spm
105.GSBThe Green School for Boys693m(105)-215m
Muhammad Mahmood 693m37.0 spm
106.MRAMossbourne Rowing Academy692m(106)-216m
Junior Bangura 693m33.0 spm
106.DSDunraven School692m(106)-216m
Nicholas Biddulph 693m41.0 spm
106.DSDunraven School692m(106)-216m
Reuben Clark 692m31.0 spm
106.HOUHounsdown School692m(106)-216m
Ajay Sharma 692m30.0 spm
106.GSBThe Green School for Boys692m(106)-216m
Aiden Brassil 693m41.0 spm
106.GSGraveney School692m(106)-216m
Will Maile 693m38.0 spm
112.SMASt Matthew Academy690m(112)-218m
Aziz Ali-Obalokun 690m35.0 spm
113.RUTRutlish School689m(113)-219m
Emmanuel Tay 689m37.0 spm
114.BMSBirchensale Middle School685m(114)-223m
Hager AHMED 686m27.0 spm
115.TCSThe Cherwell School684m(115)-224m
Isaac Green 685m35.0 spm
115.DSDunraven School684m(115)-224m
Caolan Callaghan Dixon 685m40.0 spm
115.St Mark's Catholic School684m(115)-224m
Connor Flaherty 684m39.0 spm
118.ECEly College683m(118)-225m
Louie Foulkes 684m30.0 spm
118.St Mark's Catholic School683m(118)-225m
Samuel Henry-Stumpe 684m41.0 spm
120.BMSBirchensale Middle School682m(120)-226m
Lewis Smith 683m32.0 spm
121.GSGraveney School681m(121)-227m
Angus Johnson 681m45.0 spm
121.SGMStepney Green Mathematics and Computing College681m(121)-227m
Khalid Ahmed 681m42.0 spm
123.TPCThe Palmer Catholic Academy677m(123)-231m
Bryan Mbianba 678m38.0 spm
124.DGSDeptford Green School676m(124)-232m
Eliakim Kimuli 677m37.0 spm
125.SGMStepney Green Mathematics and Computing College675m(125)-233m
Rayyan Karim 676m39.0 spm
125.OPGOakwood Park Grammar School675m(125)-233m
Joshua Couchman 675m35.0 spm
127.DGSDeptford Green School674m(127)-234m
Eric Cuevas 675m39.0 spm
128.RUTRutlish School673m(128)-235m
Joel Chivers-Amoah-Young 673m41.0 spm
129.MRAMossbourne Rowing Academy672m(129)-236m
Nathan Ajulo 673m41.0 spm
130.RUTRutlish School670m(130)-238m
Zafir Din 670m43.0 spm
131.IASIsleworth & Syon School669m(131)-239m
Oliver Hone 670m38.0 spm
132.DSDunraven School667m(132)-241m
Theo Sarkis 668m32.0 spm
133.FRCFairlop Rowing Club662m(133)-246m
Pirahaas Kuganesan 663m35.0 spm
133.RUTRutlish School662m(133)-246m
Kymarnie Charles 662m34.0 spm
135.GSBThe Green School for Boys661m(135)-247m
Joshua Rajendra 662m36.0 spm
136.DSDunraven School660m(136)-248m
Sonny Harrison - Hughes 660m35.0 spm
136.GSBThe Green School for Boys660m(136)-248m
Isaam Qaiser 660m35.0 spm
138.HCHarewood College659m(138)-249m
Sam Muslin 660m34.0 spm
139.TLAThe Langley Academy657m(139)-251m
Krishna Deepak 657m35.0 spm
140.DSDunraven School655m(140)-253m
Raffi Sarkis 655m35.0 spm
141.MRAMossbourne Rowing Academy654m(141)-254m
Henry Beaumont 655m36.0 spm
142.SCSSea Cadets Southern Area Medway Victory653m(142)-255m
Denas Gurskis 654m37.0 spm
143.CLYClaydon High School652m(143)-256m
Taylor Ashley-Plumb 652m48.0 spm
143.RUTRutlish School652m(143)-256m
Sean Williams 653m44.0 spm
145.MRAMossbourne Rowing Academy643m(145)-265m
Clement Kenyi 644m35.0 spm
146.GSBThe Green School for Boys642m(146)-266m
Ben Cryan 643m37.0 spm
147.St Mark's Catholic School641m(147)-267m
Kacper Lepko 641m51.0 spm
147.St Mark's Catholic School641m(147)-267m
Kevin Rozario 642m33.0 spm
149.GSBThe Green School for Boys638m(149)-270m
Elham Alimi 639m32.0 spm
150.SMASt Matthew Academy637m(150)-271m
Samuel Atuahene 638m31.0 spm
150.DGSDeptford Green School637m(150)-271m
Divine Kitaka 638m34.0 spm
152.St Michael's Catholic College632m(152)-276m
Gerald Peralta 632m53.0 spm
153.KHSKew House School Boat Club631m(153)-277m
Lucas Chad 631m36.0 spm
154.DGSDeptford Green School630m(154)-278m
Faisal Mudasiru 630m32.0 spm
155.St Michael's Catholic College625m(155)-283m
Joshua Sama 625m34.0 spm
156.TCSThe Cherwell School622m(156)-286m
Sam Richards 623m35.0 spm
156.KHSKew House School Boat Club622m(156)-286m
William Mehta 623m34.0 spm
158.SALSalisbury Sea Cadets621m(158)-287m
Leon Docherty 621m32.0 spm
159.DSDunraven School614m(159)-294m
Paddy Fairn 614m36.0 spm
160.SMASt Matthew Academy610m(160)-298m
Stephen Umunnakwe 610m32.0 spm
161.St Michael's Catholic College603m(161)-305m
Gideon One 604m40.0 spm
162.SGMStepney Green Mathematics and Computing College602m(162)-306m
Azher Islam 602m35.0 spm
163.DGSDeptford Green School598m(163)-310m
Ola Ayinde 599m39.0 spm
164.SCSSea Cadets Southern Area Medway Victory596m(164)-312m
Jeremias Reynolds 596m43.0 spm
165.TPCThe Palmer Catholic Academy580m(165)-328m
Dillion Pithwa 581m36.0 spm
166.DSDunraven School574m(166)-334m
Sebastian Charles 575m40.0 spm
167.GCSGunnersbury Catholic School566m(167)-342m
Alexander Kulesza 567m45.0 spm
168.TCSThe Cherwell School565m(168)-343m
Will Rowe 565m40.0 spm
169.LCSLister Community School554m(169)-354m
Sameer Hanan 555m44.0 spm
170.DGSDeptford Green School552m(170)-356m
Sam Holland 552m35.0 spm
171.LCSLister Community School539m(171)-369m
Eshan Miah 539m41.0 spm
172.TPCThe Palmer Catholic Academy504m(172)-404m
Kevin Julius Julius 504m41.0 spm
Will Cannondid not start
Will Cannon 
KAKingsley Academydid not start
Dylan Perevall Bready 
FRCFairlop Rowing Clubdid not start
Kasim Manzoor 
RUTRutlish Schooldid not start
Oscar Johnson 
GSGraveney Schooldid not start
Esen Kika 
KAKingsley Academydid not start
Harmon Singh 
WAWalworth Academydid not start
Richmond Bamfo 
WAWalworth Academydid not start
Jevaughn Rowe 
TCAThe City Academy, Hackneydid not start
Jahari Sempter 
DGSDeptford Green Schooldid not start
Raphael Coimbra 
SMASt Matthew Academydid not start
Joshua Jackson 
RUTRutlish Schooldid not start
Connor Matheson 
TCAThe City Academy, Hackneydid not start
Kelvin Sebre 
TPCThe Palmer Catholic Academydid not start
Reece Herbert 
SGMStepney Green Mathematics and Computing Collegedid not start
Shaez Ahmed 
IASIsleworth & Syon Schooldid not start
Karim Elhadary 
TPCThe Palmer Catholic Academydid not start
Rhys Ofori 
RUTRutlish Schooldid not start
Nathaniel Moe 
DGSDeptford Green Schooldid not start
Arlo Challis 
THAThe Hurlingham Academydid not start
James Dolan 
SGMStepney Green Mathematics and Computing Collegedid not start
Abidul Islam H 
LPSLangdon Park Schooldid not start
Bryan Koney