Boegnummers
Vergeet niet uw boegnummer in te leveren bij het secretariaat.

za 08:00 - race 201 - [023] M18 1x kwart-finale 1

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC, overige => FD

baancodeploeg
slag
[2]TROMarije Binnema
 Tromp 2
[3]WILEmma Eggenkamp
 Willem III 3
[4]WILLotta van Westreenen
 Willem III 5
[5]TROTessa Schokking
 Tromp 1
[6]NAASarah Rüger
 Naarden 2

za 08:05 - race 202 - [023] M18 1x kwart-finale 2

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC, overige => FD

baancodeploeg
slag
[1]TROAnniek van Beusekom
 Tromp 3
[2]BEALisa du Croo de Jongh
 Beatrix 1
[3]NERJente Jongsma
 Nereus
[4]WILMinou Bouman
 Willem III 2
[5]SPALuna Kuiper
 Spaarne 2
[6]HEMLuna Hartog
 Hemus

za 08:10 - race 203 - [023] M18 1x kwart-finale 3

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC, overige => FD

baancodeploeg
slag
[1]HOOJuliette Potjer
 Hoop
[2]WILMarieke Middag
 Willem III 1
[3]WILLina Schwartz
 Willem III 4
[4]SPAAmély Carrière
 Spaarne 1
[5]AMSLiza Kooi
 Amstel
[6]DDSAnne Geurts
 DDS

za 08:15 - race 204 - [023] M18 1x kwart-finale 4

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC, overige => FD

baancodeploeg
slag
[1]VIKAnnelot ten Berg
 Viking
[2]ALKDemi Straathof
 Alkmaarsche R&ZV
[3]HUNAnna Menke
 Hunze 1
[4]LEYMerle Combé
 Leythe
[5]HUNFemke de Witt
 Hunze 2
[6]BEAKim Egelmeers
 Beatrix 2

zo 08:00 - race 301 - [023] M18 1x halve-finale 1

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

baancodeploeg
slag
[1]HUNAnna Menke
 Hunze 1
[2]WILLotta van Westreenen
 Willem III 5
[3]WILMarieke Middag
 Willem III 1
[4]WILMinou Bouman
 Willem III 2
[5]SPAAmély Carrière
 Spaarne 1
[6]TROMarije Binnema
 Tromp 2

zo 08:05 - race 302 - [023] M18 1x halve-finale 2

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

baancodeploeg
slag
[1]WILLina Schwartz
 Willem III 4
[2]NERJente Jongsma
 Nereus
[3]ALKDemi Straathof
 Alkmaarsche R&ZV
[4]WILEmma Eggenkamp
 Willem III 3
[5]LEYMerle Combé
 Leythe
[6]SPALuna Kuiper
 Spaarne 2

zo 11:55 - race 345 - [023] M18 1x D-finale

baancodeploeg
slag
[2]AMSLiza Kooi
 Amstel
[3]NAASarah Rüger
 Naarden 2
[4]BEALisa du Croo de Jongh
 Beatrix 1
[5]BEAKim Egelmeers
 Beatrix 2
[6]DDSAnne Geurts
 DDS

zo 12:00 - race 346 - [023] M18 1x C-finale

baancodeploeg
slag
[2]VIKAnnelot ten Berg
 Viking
[3]HOOJuliette Potjer
 Hoop
[4]TROAnniek van Beusekom
 Tromp 3
[5]TROTessa Schokking
 Tromp 1
[6]HEMLuna Hartog
 Hemus
[7]HUNFemke de Witt
 Hunze 2

zo 14:30 - race 371 - [023] M18 1x B-finale

baancodeploeg
slag
[2]WILEmma Eggenkamp
 Willem III 3
[3]SPAAmély Carrière
 Spaarne 1
[4]WILMarieke Middag
 Willem III 1
[5]SPALuna Kuiper
 Spaarne 2
[6]LEYMerle Combé
 Leythe
[7]TROMarije Binnema
 Tromp 2

zo 14:35 - race 372 - [023] M18 1x A-finale

baancodeploeg
slag
[2]HUNAnna Menke
 Hunze 1
[3]WILLina Schwartz
 Willem III 4
[4]WILLotta van Westreenen
 Willem III 5
[5]NERJente Jongsma
 Nereus
[6]WILMinou Bouman
 Willem III 2
[7]ALKDemi Straathof
 Alkmaarsche R&ZV